Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
Hotel Azúr Siófok - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2026.01.08-ig
Hotel Azúr Siófok - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat - teljes előrefizetéssel
2026.01.08-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

2014. február 3.kollégákkal járt itt
Aki korábban már járt az Azúrban, érzékelheti a változást. Az ételek minősége lényegesen változott pozitív irányba. (Egyedül a gyümölcsteát vagy roibost hiányoltam a számos fekete tea felhozatal mellett. De ez aztán nem húzza le a színvonalat. )Aki még nem járt ott, érdemes kipróbálnia. Színvonalas szálloda színvonalas környezetben.
Kiváló 2014. február 1.a párjával járt itt
Családommal jártam a hotel PRÉMIUM szárnyában. Szeretném letisztázni, hogy az apartman rész és a PRÉMIUM kategóriája a szállodának két teljesen külön világ, nem lehet egy lapon említeni. A PRÉMIUM rész wellness szolgáltatásai luxus kategóriájúak, páratlan panoráma nyílik a Balatonra a panoráma-szaunákból, a merülő medencék, zuhanytemplom élmény kifogástalan, a tisztasággal együtt.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk a hotelben,de nagyon jól éreztük magunkat. A prémium részén voltunk ahol életem leggyönyörűbb kilátása volt a Balatonra nem csak a szobából hanem szaunázás közben,mert panoráma ablakaiból szaunázva ki lehetett látni a Balatonra. Étteremben svédaszatlos reggeli,vacsi volt,ami főleg a vacsora kiemelkedően finom volt.
Hotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - SzobákHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - KörnyékHotel Azúr Siófok - WellnessHotel Azúr Siófok - Szobák
Kiváló 2014. január 3.a párjával járt itt
Az első alkalmat a szállodában úgy nyertük, nagyon jól éreztük magunkat: a szállás, a fél panziós ellátás nagyon jó volt , azt hiszem valami konferencia volt pont akkor. Második alkalom 2013. márciusban voltunk 4 magunkkal "Dáridózni"és akkor sem találtunk semmi kifogást sem. Szerintünk az ételek közül aki nem tud választani az inkább maradjon otthon.
Kiváló 2013. december 29.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése, berendezése véleményem szerint minden igény kielégít. Mivel ünnepi időszakban voltunk az étteremben különleges ételek voltak, de mivel én válogatós vagyok, parasztsonkát és kolbászt vacsoráztam, mert a 4 féle főétel közül egyiket sem ette meg.
A wellness részleg nagyon jó, minden van, már úgyis voltam bent, hogy nem laktam a szállodában.
Mindenkinek ajánlom, és bármikor visszamennék
Átlagos 2013. december 29.a párjával járt itt
Mi negyedszer mentünk vissza ebbe a szállodába most augusztusban,de ez az utolsó nagyon lehangoló volt. A szálloda külsőleg gyönyörű, de a szobák, bútorok lelakottak, kopottak lettek az évek folyamán , elhasználódtak. Az ágyak is sajnos. Az árak ehhez képest pedig nagyon magasak. A szobákat teljesen fel kellene újítani .
2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve az ellátással szolgáltatásokkal. Sajnos kifogtuk a nyár legrosszabb időjárását,de a wellnes resz segített kárpótolni minket ezért. Az ételek mind számunkra mind a gyerekek számára megfelelő volt. Szeretnénk gyakrabban visszamenni, mert a varakozasainknak teljesen,maximálisan megfelelt. A szálloda alkalmazottjai készségesek.
Gyenge 2013. december 8.gyerekekkel járt itt
Néhány észrevétel, amivel érdemes számolnia az ideérkezőknek:
szoba: függöny leszakadva, termosztát kezelő nem működik, állandó 28 fok a szobában, törölközőszárító nem működik, ágyak kényelmetlenek, gyermek utazóágyak agyonhasználtak. étkezés: a'la cart a bárban nagyon drága
félpanziós ellátás gyenge, rengeteg vendéggel találkoztunk a szemben lévő étteremben.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2013. november 24.barátokkal járt itt
A Hotel Azur Premium részéről írok. Visszatérő vendégek vagyunk. Negyedik alkalommal voltunk itt, annyira tetszett, hogy barátainkat is idehívtuk. Kezdem a negatívumokkal. Nem volt fűtés, késő estére tudták megjavítani. A wellness medence is hideg volt, az csak másnapra lett használható.
Gyenge 2013. november 23.barátokkal járt itt
2013. November 2-9ig negyedmagammal szálltam meg az apartman szárnyban az épület állapota jó, de a felszereltség nem megfelelő:a teflon serpenyő olyan állapotú, hogy még a kutyának sem adna benne az ember enni! Csak négy pohár van az is három féle. a csészék mérete sem megfelelő(kávénak nagy, teának kicsi).
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár