Hotel Azúr Siófok ★★★★

Hotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok
Hotel Azúr SiófokHotel Azúr Siófok

A Hotel Azúr legnépszerűbb csomagjai

Hotel Azúr Siófok - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat
2025.01.07-ig
Hotel Azúr Siófok - Pünkösd (min. 2 éj)
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Hotel Azúr Siófok vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Egy komplexum az egész, több épülettel, tulajdonképpen két hotel egy helyen. Nagy, zárt, őrzött parkoló van, parkolási díj nincs :) Mi a négycsillagos részben voltunk, nem a prémiumban. A hotel belül tágas, szép, tiszta, modern. A személyzet kedves, udvarias. A szoba tiszta, szép, ha jól tudom, mindegyikhez van erkély, szép a kilátás.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Mind a szálloda mind a kényelem és tisztaság valamint a személyzet kifogástalan főleg a wellness részlegben tartózkodó és felügyelő úriemberek!A reggeli bőséges és változatos viszont a vacsora számunkra kicsit íztelen és egyforma volt!!De ezzel együtt bárkinek ajánlom főleg kisgyermekes családnak!
Hotel Azúr Siófok - KörnyékHotel Azúr Siófok - Wellness
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Vőlegényemmel töltöttünk el itt egy felejthetetlen hosszú hétvégét! :)
A Hotel wellness részlege kiváló! Mindent kipróbáltunk, már az első nap! A reggeli és a vacsora is bőséges, és rendkívül ízletes, változatos volt! :) A hotel gyönyörű éttermében voltak az étkezések. Mindenkinek csak ajánlani tudom, akár kedvesével, akár gyermekekkel utazna!
2014. május 25.a párjával járt itt
Pótfarsangra jöttünk a pàrommal. Meglepő volt a sok nyugdijas:)A szoba tiszta volt. Maga a környezet szèp. A fèlpanzió finom, ami meglepő fèl l viz 1100 ft:) az àraktol eltekintve tökèletes. A masszàzs sztem gyenge ès az àra dràga. a welness tökèletes bàr mi a főèpületben voltunk. Ajànlom a Hotelt.
Kiváló 2014. május 24.a párjával járt itt
2013 tavaszán tölttünk itt négy napot a párommal! A szállást kicsit nehezen találtuk meg, de mikor rátaláltunk első látásra nagyon tetszett kívülről (is). A recepción nagyon kedves és segítőkész személyzet fogadott bennünket! A hotel szobái szépek és tiszták voltak. A wellness rész is nagyon tetszett nekünk, bár a víz hőmérséklete kicsit lehetett volna melegebb.
Kiváló 2014. április 12.a párjával járt itt
2014. március végén töltöttünk el 3 napot a párommal. Elegáns környezet, tiszta szobák. A reggelik és a vacsorák sokfélék és finomak voltak. A wellness nagysága megfelelő és tiszta volt. A víz hőfoka lehetett volna melegebb /probléma volt a szivattyúval/. Régóta vágytam ebbe a szállodába, és most nagyon örülök, hogy eltölthettem ezt a pár csodás napot.
Kiváló 2014. március 25.családjával járt itt
Kellemes hétvégét töltöttünk ítt. Minden nagyon jó és. Szupet volt. A kilátás páratlan volt a szobából hisz a Balaton egy csodás hely. Máskor is fogunk jönni csak ajánlani tudom azoknak akik pihenésre és törődésre vágynak. A konyha ételei finomak a reggeli bőséges minden igényt kielégítő. Sok sikert csak így tovább.
Kiváló 2014. március 10.gyerekekkel járt itt
Nyáron jártunk itt családommal. A Hotel hatalmas előnye, hogy saját, szépen gondozott parttal, nyugágyakkal rendelkezik. Rendkívül gyerekbarát. Nagyon sok helyen találkoztunk gyerekanimációval de az akkor ott szolgálatot teljesítő fiúk! teljesen elvarázsolták a gyerekeimet, szívvel lélekkel foglalkoztak velük és én végre kiolvashattam egy könyvet nyugodtan, ami nagy szó!
Kiváló 2014. március 2.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttem itt 3 napot. Nekünk a Prémium részen volt a szobánk. A házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Mind a két wellness részt használhattuk, ami nagyon jó volt. A fiamnak a sodró-folyosó tettszett a legjobban, nekem a változatos szauna-világ. A reggelink a Prémium részen, a vacsora a "sima" Azúr részen volt.
Kiváló 2014. február 15.a párjával járt itt
Párommal kettesben Siófokon az AZUR Hotel Prémium szárnyában töltöttünk el 2 éjszakát 2014. 02 07-09-ig. Szép és tiszta minden,külön welnes részlege van. Beléptető rendszerrel át lehet menni a régi szárnyba is egy aluljárón, rengetegen voltak a medencében. A régi szárnyban Kb. 8-10 éve száltunk meg,akkor nagyon tetszett.
Hotel Azúr Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 2/c.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár