Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Kiváló 2020. július 21.gyerekekkel járt itt
Nagycsaláddal, hat felnőtt, két kisgyerek, előzetes asztalfoglalással, de nem lett volna muszáj mert van bőven hely. A hétféle rendelés - többféle sült halétel, gombáshús, frissensültek többféle körettel -, meglepő gyorsan, húsz perc alatt elkészült, minden adag elegendő és finom volt, az ételek azt nyújtották ami a nevük alapján várható.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 26.családjával járt itt
Egy ismerősünk ajánlotta ezt a helyet. Békésszentandrás felől érkezve rögtön Szarvas előtt a főút mellett található, nem lehet eltéveszteni. Mindenfélét rendeltünk, de semmi nem volt nagy szám, meg lehetett enni. A kiszolgálás átlagos, semmi különös. Ami jó, hogy klassz környezetben van, de amúgy felejtős étterem, nem hiszem, hogy többször menni fogunk.
Szörnyű 2019. július 5.családjával járt itt
Borzalmasan fafej személyzet, begyepesedett kopasz felszolgáló.

Lekezelő, embertelen stílus a vidéki emberekkel szemben.
Kiváló 2019. június 26.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként tértünk be most baráti társasággal. A pincérek igyekeztek, sok vendég ellenére nem vártunk túl sokat az ételekre. Az ételek finomak voltak, adag megfelelő, az ár elfogadható. Az ital választék is tökéletes, ritka manapság, de fröccshöz több féle borból is lehet választani, sör hasonlóan.
Kiváló 2019. június 15.családjával járt itt
Figyelmes kiszolgálás, bőséges finom ételek!
Kétszemélyes haltálat hárman se bírtunk megenni, az egész adag halászlevet készségesen ketté tették, ami így is bőséges volt.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kiváló 2019. június 1.a párjával járt itt
Szálláshelyünkön, a Lux Panzióban ajánlották ezt a helyet, úgy hiszem, valamilyen tulajdonosi kapcsolat okán is, mert a panzió lakói 15 százalék kedvezményt kapnak az étteremben. Első nap szép időben a kerthelyiségben ültünk le, és minden rendben lévőnek látszott.
Kiváló 2019. május 11.gyerekekkel járt itt
Húsvét hétfőjét nem töltöttük otthon, hanem kirándulni mentünk Szarvasra. Az ünnep miatt nem sok étterem volt nyitva, az arborétumtól nem messzire, a Kőrös partján találtunk rá a Halászcsárdára. Mivel rögtönöztünk, nem volt foglalásunk, de ennek ellenére pár perc múlva már volt asztalunk a telt ház ellenére.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Gyenge 2019. április 25.a párjával járt itt
A tegnapi nap folyamán jártunk ott. Körülöttünk már mindenki megkapta a rendelését, még azok is, akik jóval később érkeztek. Több pincér álldogált a kerthelyiség és a zárt tér közötti lépcsőn, és én kérdően rájuk néztem ( Meg sem szólaltam! ).
2018. november 5.a párjával járt itt
Hosszas kirándulás után tértünk be kiéhezve. Úgy döntöttünk hogy ketten egy haltálat rendelünk. A különböző halak a tálon nagyon finomak voltak, kiváltképpen a békacomb, amit ettem már más helyen, és igen rágós volt. Itt omlós volt, és a különböző panírok is igen ízletesek voltak. Mellé nagy adag tartár járt.
Kiváló 2018. október 8.családjával járt itt
Nagy csaladi tarsasaggal erkeztunk,a ferjem szuletesnapjat unnepelni. Par evvel ezelott mar jartunk itt,az etterem nem volt ismeretlen,es epp azert valasztottuk ismet. Most sem okozott csalodast. Az etelek izletesek,es bosegesek. A kiszolgalas gyors, preciz,udvarias. A kornyezet gyonyoru,a teraszok a Koros partjara neznek. Magaval ragado hangulat. Mindenkinek szivbol ajanlom.