Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Finom harcsahalászlé.Kedves kiszolgálás.Finom látványos tálak.
Elvitelre is lehet kérni.
Szörnyű 2016. szeptember 23.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás ért bennünket, mert a lányunk ajánlására választottuk ezt az éttermet, aki nagyon dícsérte a halászlét. Hát már az első benyomás kedvezőtlen volt, mert nagyon sokan voltak, de nem ez volt a baj, hanem amig várakoztunk a legyekkel kellett hadakoznunk. És ezek után kaptunk egy savanyú, szerintünk romlott halászlét.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Mint mindig most is megéheztünk,valahol ebédelni szerettünk volna ,véletlenül tértünk be ide. -mielőtt megnézzük az arborétumot.
Úgy voltunk ,jobb lesz mint egy szendvics.
Hangulatos helynek látszott ,szép környezet,de az ételek nem igazán első osztályuak. -pedig gyors ,egyszerű ételt kértünk ,a sült burgonya ki volt száritva,a mennyisége megfelelő .
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső kép
Gyenge 2016. május 20.barátokkal járt itt
Kifejezetten vonzó volt, hogy bármikor elmentünk a hely mellett, sok autó állt, láthatóan nagy a pörgés. Legutóbbi békésszentandrási nyaralásunk alkalmával több baráti párral be is tértünk. Asztalt foglaltunk, mert nyolc felnőtt és két kisgyerek tud kavart okozni, ha csak úgy beesik valahova, ezzel nem is volt gond.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Régóta készültem visszatérni, tekintettel arra, hogy első látogatásomkor nagyszerű volt az étel. Ezúttal sem okoztak csalódást, nagyon jól főznek és isteni a harcsa, bármit is készítenek belőle. A víz mellett ebéd hangulatát nehéz felülmúlni.
Az étteremben mindig viszonylag sokan vannak, de a hely nagysága és elszeparált részei miatt ez egyáltalán nem zavaró, szinte nem is érzékelhető.
Gyenge 2016. március 14.a párjával járt itt
Mindig meglepődök, hogy a helyieket mennyire vonzza az étterem! Múltkor nem volt kedvünk bemenni a tömeg miatt, és milyen jól tettük! De most nem: mirelit cigánypecsenye, mirelit krumpli, viszont a kiszolgálàs jó volt, DE nem ennyiért! Kicsit ízletesebben is főzhetnének! Alig győztünk sózni, a pincér magabiztosságán mondjuk meg se lepődök, nekünk mindig ez jut :)
Kiváló 2016. március 9.családjával járt itt
Édesapámmal és a párommal töltöttünk el ott egy estét. Nekem a hely nagyon tetszett, hangulatos volt, elég sok vendéget tudnak egyszerre kiszolgálni. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás remek, a felszolgálók kedvesek és barátságosak. Édesapám már többször aludt is a csárda felett lévő panzióban, mindig elégedetten távozott eddig.
Jó szívvel ajánlanám másoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
Gyenge 2016. január 25.gyerekekkel járt itt
Régebbi kellemes emlékeink alapján kerestük fel a Csárdát. Délidőben értünk oda a családdal, ebédelni szerettünk volna. Halászlevet , Húslevest rendeltünk először. A halászlé langyos volt, vissza kellett küldeni megmelegíteni. A marhahúslevesben a hús vagy harmadnapos bukéval undort váltott ki belőlünk.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - BelsőHalászcsárda Vendéglő Szarvas - BelsőHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Átlagos 2016. január 2., kollégákkal járt itt
A munkatársaimmal ebédeltünk a csárdában. A többiek harcsát ettek és fogast. A harcsa mindenki szerint túl zsíros volt, de a fogas egész ízletesnek bizonyult. Külön kérésre kaptam a halhoz fél citromot, mert tálaláskor csak egy vékony szelet érkezett. A bútorok a régi világot idézik, de tiszta a hely. A felszolgálás gyors, de átlagos. A helyiek körében úgy láttam népszerű ez a csárda.
2015. november 22.barátokkal járt itt
Szarvason járva betértünk ebbe a nagyon jó helyen lévő étterembe, ami kívülről is szimpatikusnak tűnt. Igazi csárda kinézete volt belülről is, családias, hangulatos. A pincérünk szimpatikus volt, udvarias, nem tolakodó, türelmesen válaszolt minden kérdésünkre. Kétféle halas ételt kértünk, harcsapaprikást és haltálat.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Belső