Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. november 19.a párjával járt itt
Rövid időn belül kétszer is úgy hozta a sors, hogy a csárdában ebédeltünk, mert útba esett. Első alkalommal kicsit megijedtünk, hogy nagyon sokan vannak az étteremben, mert a parkolóban busz is várta az utasokat és személyautók is parkoltak szép számmal. Valóban csak egy-két asztal volt szabad, amikor beléptünk.
2015. október 6., kollégákkal járt itt
Egy hűvös, ködös hétfői napon dolgozni jöttünk Szarvasra. A helyen néhány évvel ezelőtt már jártunk, de akkor nyár volt és a kerthelyiség nagyon kellemes. Bent egy kissé szocreál, de a kályha nagyon szép.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 17.a párjával járt itt
Én a Párommal együtt töltöttem el egy délutánt itt a környéken. Tökéletes volt a panoráma. Maga Csárda nagyon jó és hangulatos helyen van. A kiszolgálás gyors, tisztelettudó, kedves s pontos volt. A teríték szép jól meg volt komponálva. Az ételek ízei finomak voltak frissek. Ár/Érték arányban átlagosnak mondható.
Gyenge 2014. október 1.gyerekekkel járt itt
Én szarvasi lakos vagyok,de szégyen teljesnek tartom a szarvasi Halász Csárdát! Rendkívül változó az étel minősége és ehhez képest meglehetősen magas árakkal dolgozik! A pincérek attitűdjéről inkább nem is beszélnék,mert az 1 kivétellel kritikán aluli! Nem mondom hogy minden ételük rossz,de a legtöbb nagyon középszerű! Az egyetlen ami kíváló a csárdában az a panoráma!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2014. július 22.a párjával járt itt
A Szarvasi arborétumban tett hosszas séta után megéhezve tértünk be az étterembe. A hangulatos udvari faasztalok kedvesen megterítve csalogató látványt nyújtott. A kiszolgálás gyors,és készséges volt. A választott lávakövön sütött hústál nagyon ízletes és bőséges volt. Szomjunkat citromos limonádéval oltottuk. Ár-érték aránya megelégedésünkre szolgált. Mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2014. július 8.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk ezen a csodaszép helyen. Nagy meglepetés volt a város, sok szép látnivalóval és sok finom étellel. Szállásunk a Halászcsárdában volt, ahol minden reggel finom reggelit kaptunk. A szoba kicsi, de a célnak pont megfelelő volt, tiszta, rendes. Az étteremben nagyon finomakat vacsoráztunk, bő választék van nem csak halételekből.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - EgyébHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Egyéb
Kiváló 2014. július 3.barátokkal járt itt
Békésszentandrási nyaralás alkalmával voltunk nem első alkalommal a szarvasi halászcsárdában. Most is meg voltunk elégedve nagyon, mint egy pár évvel ezelőtt, ezért is mentünk vissza. A pincérek lesték minden kívánságunkat, gyorsak voltak, sok gyerekkel voltunk két család lévén, így etetőszéket hoztak, megértők voltak. Az ételek nagyon finomak voltak. Máskor is vissza fogunk térni! !
Kiváló 2014. január 31.gyerekekkel járt itt
Nyár végén, a szarvasi arborétum meglátogatása után véletlenül jutottunk el a Halászcsárdába. (Helyismeretünk nem lévén, a központban kérdeztünk meg egy középkorú házaspárt, hogy ha finom halat akarnak enni, hova mennek. Ők egyszerre vágták rá a Halászcsárda nevét. )
Bár nem voltunk túlzottan éhesek, végül mégis hatalmasat ebédeltünk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Gyenge 2014. január 14.barátokkal járt itt
Őszintén meglepett az előttem véleményt írók pozitív tapasztalata. Nyár elején tértünk be ebbe a hangulatosnak tűnő étterembe ebédre, sajnos azonban nagyon csalódottan távoztunk. . . A pincérre sokat kellett várnunk, rendelésünket csak többszöri kérésünkre vette fel, nem éppen barátságos és tisztelettudó stílusban.
Átlagos 2013. december 28.családjával járt itt
A szarvasi halászcsárda egyike lenne megbízható csárdáknak, ha nem adnának harcsa helyett pangasiust, még a halászlében is. Ezzel együtt igen kellemes környezetben lehet itt korrekt ételekhez jutni, ha elkerüljük a harcsa-csapdát, és pontyételeket kérünk. Vagy kacsát vagy egyebet.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Külső képHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital