Halászcsárda Vendéglő Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Halászcsárda Vendéglő Szarvas vélemények

2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Egy hét végét töltöttünk Szarvason, a Körös partján. Már előre elhatároztuk, hogy mindenképpen betérünk a Halászcsárdába, amit nem bántunk meg. Nekem tetszett a hely hangulat, a Körös néző teraszok, a kékfestő abroszok. A kiszolgálás gyors és udvarias volt. A halászlé remek.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Belső
Átlagos 2018. július 29.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk Szarvason. Ajánlásra tértünk be a helyre. Felhívták figyelmünket, hogy drága, de jó. Nos, drágának drága, hogy jó-e, nekünk nagyon nem jött be. Hiába a nagy választék, az igényes megjelenés, az ételekben semmi extra. Ettünk levest, halat, tálat, valahogy nem volt semmi extra az ízekben, amire azt mondhattuk volna, hogy igen, ide eljövünk máskor is. A legjobbnak az asszony által rendelt rántott gombát találtuk. . .
Átlagos 2018. május 19.a párjával járt itt
Mikor az utazásunk szóba jött elterveztem, hogy halászlét minden képen enni szeretnék. Nem kellett sokáig keresni, hisz az út mellett van a Halászcsárda. Nem sokkal az ebédidő után értünk oda. Vendég alig volt, igaz keddi nap májusban még lehet nincs tolongás. A kert helységben foglaltunk helyet, igaz az eső kicsit esett, de hideg nagyon nem volt.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/italHalászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Szörnyű 2018. március 19.barátokkal járt itt
Az étteremből egyenesen nyílik a két vécé ajtaja. Állandóan járkáltak a vécébe a vendégek, akár oda is átülhetünk volna, igazából oda nyílt az asztalunk. A picóncér b*nkó volt, mert szerinte "ráültünk a kályhára", ez egy alföldön szokásos kályha volt, aminek szokás a peremére ülni. Hideg volt, átfáztunk, azért ültünk oda.
Kiváló 2017. október 4., kollégákkal járt itt
Nem, természetesen nem primitív felkiáltás a cím, csak merészet gondolva bevállalósan marhapofát rendeltem. Még sosem kóstoltam, kellemes csalódás volt, pedig a pincér is óvakodva ajánlotta, pedig szerintem finom volt -jobb, mint amikor egy másik helyen a rántott borjúlábat próbáltam meg -.
Halászcsárda Vendéglő Szarvas - Étel/ital
Szörnyű 2017. június 18.családjával járt itt
Családommal álltunk meg ebédelni (bár ne tettük volna). A csárda kinti részén ültünk le,kényelmetlen padok,rendetlen környezet. Látszik sajnos hogy oda is elért a munkaerő hiány. A pincér 1 Bunkó volt. Én rendeltem 1 húslevest És 1 Brassói apró pecsenye csárdagazda módra. Nem lehetett megenni. Ezek alap ételek egy csárdában!
Szörnyű 2017. április 18.családjával járt itt
Harcsa szelet roston pangasiusból készülhetett mert íztelen szagtalan
ételnek nem nevezett valamit hoztak ki , még jó hogy igen kevés egy adag,
Tiramiszu desszert tele krémmel a tölteléket kispórolták.
Nem spóeolós viszont a számla, na ott bőven mérnek.
Soha többet nem jövünk ide.

Az éttermet nem ajánlom.
2017. március 4.gyerekekkel járt itt
Gyerekkoromban szinte minden évben heteket töltöttem Szarvason rokonoknál, így mostanában is évente "hazamegyünk" ide. A halászcsárdába szinte mindig betérünk, én általában egy halászlevet eszem, a többiek valami magyaros ételt. A halászlében itt még nem csalódtam, mindig hozok is el belőle 1-2 adagot.
2017. január 29.a párjával járt itt
Ahányszor erre visz az utunk mindig betérünk. Zömében jókat és gyorsan szoktunk enni. Finomak a hal ételek,főleg a hagyományos konyhát részesítik előnyben. Választék épp elég,bőséges adagok vannak. A környezet szokványos csárda jellegű. Nagyon kellemes meleget és hangulatot varázsoltak a nagy befűtött kandallóval a hideg időben. Aki útközben megéhezik,biztosan jól lakik. Egyszerű de jó étterem.
Átlagos 2016. december 2., csoporttal járt itt
Csapattal voltunk látogatóban Szarvason. A szervezők ezt az éttermet választották, utólag kiderült nem a legjobb választás volt. 60 személyre foglaltunk, az ültetésnél már gond volt, hiszen nem úgy ültünk, ahogyan szerettünk volna. Tálak, ételfajták szerint kellett leülni. Nem tudom, hogy a pincérek miért nem tudták volna széthordani a mi kedvünk szerint.