A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged

Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. augusztus 11.barátokkal járt itt
A város felfedezése közben nagyon szerettünk volna egy jót fagyizni. Nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó, voltak is bent sokan, gondoltunk nagyon finom fagyit fogunk kapni. Mindegyikünk 2-2 gombócot kért. Én egy Toffifee-s és egy marcipánost kértem, párom is kikérte az áhított fagyit, majd mikor kiadta a csajszi, mégsem az volt a tölcsérben.
Átlagos 2022. november 18.a párjával járt itt
Egy novemberi hétvégén sétáltunk itt a sétálóutcában. Mivel a reklámozott konkurrenciánál nem szolgáltak ki, ezért továbbjöttünk az utcán. Itt rengeteg ember állt sorba, de a pincér elkapott mit szeretnénk? Leüléssel próbálkoznánk, de nem tudott helyet adni, még az emeleten sem. De "kézbe" szívesen kihozná a rendelést.
Átlagos 2021. július 27.a párjával járt itt
Nyár, Szomjúság. . a belvárosi séta során hőség idején megszomjazunk. . Az esti hangulatban nem tudom miért csak egy tanuló szerű fiatalember szaladgált vendégek között. . Szegény nem tudta már hogy kértünk e. . már. . Gyorsan kértünk, és kihozta. . Egy narancslevet, és sört. . Közben egy családnak fagylalt kelyheket igen gusztusos- szervírozott.
Átlagos 2018. április 25.barátokkal járt itt
Hazaindulás előtt megkívántuk a fagylaltot, a legközelebb eső helyet választottuk, ezért kötöttünk ki az A Capella cukrászdában. Sajnos szabad helyek egy tavaszi szombat kora délután nem igazán voltak, de a kínálattal, a hely szépségével elégedett vagyok. Az ízélmény megfelelő, nagyon örülök, hogy a paleo étrend szerint étkezők is széles körből tudnak választani maguknak desszertet.
A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Külső kép
Átlagos 2017. november 3.barátokkal járt itt
Szeged legforgalmasabb,legjobb cukrászdájának számít,érthetetlen miért. Süteményt szerettünk volna enni szombat délutàn,ezt a helyet vàlasztottuk,nagy hiba volt. A krémes fura ízű volt,a többi süti meg szàraz. Ezt jeleztük,de a kiszolgàlót nem nagyon érdekelte. Mindegy,fizettünk,csalódottan tàvoztunk. Legközelebb màsik helyet vàlasztunk.
Átlagos 2017. szeptember 16.a párjával járt itt
Szeged menő cukrászdája,de korántsem olyan jó mint ahogy a turisták gondolják. Mivel a Belvárosban van,a teraszon jókat lehet ücsörögniSütemények nem mindig frissek,sőt nem is mondanám,hogy a legfinomabbak. Kiszolgáló személyzet folyton cserélődik. A fagyikról sem sok jó mondható. Egyszer érdemes kipróbálni,de vannak sokkal jobb helyek Szegeden.
Átlagos 2017. szeptember 8.barátokkal járt itt
Szegeden nagyon híresnek számít az A Capella cukrászda,de szerintem semmi különleges nincs benne,sőt drága. A sütemények,fagyik sem annyira finomak,hogy ez külön említést érdemelhetne. A wc napközben koszos,wc papír sincsen,asztalok ragadnak fent a galérián. Igaz ettől függetlenül sokan mégis ezt a cukrászdát választják,de Szegeden van sok,ennél ezerszer jobb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. november 6.gyerekekkel járt itt
A rendelés felvétel borzasztó lassú, s ez után újabb várakozás, hogy megkaphasd. Mindezt elég borsos áron. A kávé finom volt, de a sütemények teljesen átlagosak. A sacher szelet tésztája száraz, a kókuszgolyó émelyítően édes. A gesztenyés sütit a zselatin tartotta össze. Nem valami nagy eresztés.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Átlagos 2016. augusztus 28.barátokkal járt itt
Az “A Capella” Szeged egyik legfrekventáltabb cukrászdája, ami nem csoda, hiszen a Kárász utca és a Klauzál tér sarkán fekszik. Ezért nem is ültünk be, nem szeretjük a tömeget, a várakozást meg még kevésbé. Elvitelre kértünk macaront és két országtortát, ideit, tökmagolajosat, az “Őrség aranya” nevűt.
A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - BelsőA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - BelsőA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/italA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/italA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/italA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Külső képA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Külső képA Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Belső
2019. január 5.a párjával járt itt
Júniusi szegedi hónapom egyik mérföldkövének tekintem a sétálóutca ismert cukrászdáját. Az intézmény a Kárász utca egyik sarokházában található, óriási terasz-résszel. Nem sorolom azokat a közeli egységeket, melyek valódi konkurenciát jelentenek még azon tesztelő szemszögéből is, ki a Dunántúlról keveredett ide.
A Capella Cukrászda és Kávéház Szeged - Étel/ital