4,7

Hotel Elixír Mórahalom

Gőry Pince & Terasz Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Talán a nyár legforróbb napjára terveztük, a szülinap megünneplését, ezért a fönti légkondis részre foglaltattunk asztalt. A pincér készségesen az asztalunkhoz vezetett minket, étlapot kaptunk, italt rendeltünk, végül az ételt is megrendeltük. Idáig minden rendben volt. Viszont csak mi voltunk a fönti teremben, így elfelejtettek minket.
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
Az étteremben az ételek ízletesek, hatalmas adagokat adnak, megfelelő árakkal. A választék igen nagy. A kiszolgálás jó, a pincérek kedvesek, udvariasak, nincs hosszú várakozási idő a rendeléstől az étel megérkezéséig. Ha van külön kérés, azt szívesen teljesítik.
Mivel igen nagy adagokat adnak, ha nem fogy el, a maradékot szívesen elcsomagolják.

Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Átlagos 2016. január 9.a párjával járt itt
Korábban két remek élményem volt itt baráti társasággal, ezért tértünk be újra a párommal, de mindkétszer csalódtunk. Az adagok mérete nem változott, de egyik alkalommal olyan semmilyen volt az étel (mi szeretünk főzni, ezért legszívesebben olyat választunk étteremben, amit otthon nem csinálunk, és itt az volt a benyomásunk, hogy ilyet mi is tudunk, talán még jobbat is), ez még nem lett volna nagy gond, a "jó"-ba még belefér, de utoljára olyan flegma kiszolgálásban volt részünk egy nyilvánvalóan tapasztalt (kiégett?
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
Párom szülinapján voltunk itt, barátokkal együtt. Nagyon hangulatos hely, szuper finom ételekkel és nagy adagokat kaptunk. Én nem is tudtam mindent megenni. El is csomagolták nekem ami megmaradt. A személyzet udvarias és kedves. Nem a legolcsóbb hely, de az ételek minősége és mennyisége tökéletes. Mindenkinek csak ajánlani tudom az éttermet.
Kiváló 2014. december 11.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk ide enni a párommal, és a családommal is. Nagyon jól főznek, itt legalább nem ételmintát adnak, hanem szép nagy adagokat. Egy kétszemélyes tállal négyen jól laknának. Az ár a kiszolgáláshoz és az étel mennyiségéhez és minőségéhez nézve teljesen rendben van. A hely is nagyon hangulatos. Mindenkinek ajánlom, csalódni nem fog senki! !
Kiváló 2014. június 1.a párjával járt itt
Finoman főznek és jó nagy adagokat adnak. A garnéla rákjuk nagyon jó, ha ott járok mindig eszek garnélát. Jól éreztem magam ott, bár a kiszolgálás nem volt a legjobb, de ennek ellenére jó volt a hangulat. Tetszik a kerthelyiség és elég tisztának tartom az éttermet ahhoz, hogy bátran merjem ajánlani bárkinek, aki sokat és jót akar enni! :)
Kiváló 2013. november 6.családjával járt itt
Nagyon kellemes hely és a kiszolgálás meg egyszerűen kitűnő! Gratulálok a tulajdonosnak és azt kérem tőle,hogy becsülje meg a dolgozóit,mert kitesznek magukért :) A családommal szoktunk itt enni! Mindig nagyon finom és friss ételt kapunk! Nem győzzük enni-ízlelni az ételek zamatát! Az ételek mennyisége is kitűnő,mindig csomagoltatás a vége! Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2013. október 14., kollégákkal járt itt
Jó ár-érték aránnyal rendelkezik, igaz, hogy az árak magasabbak, mint másutt, de az adagok nagyobbak, mint amennyivel drágábbak. Egy egyszemélyes tál bőven elég két embernek. Többször is jártam itt kollégákkal, barátokkal. Sem az ételek, sem a kiszolgálás minősége ellen nem volt még kifogásom.
Átlagos 2013. szeptember 27.egyedül járt itt
Ha mindegy az ár és nagy adagra vágysz, ideális lehet a hely. Viszont ha nyugodtan szeretnéd eltölteni az ebédidőd és ár értékaránynak megfelelőt szeretnél fogyasztanai keress más helyet a városban. Adag nagy de ezért duplájába kerül. Nem egyformán kezelik a vendégeket. Ez óriási hiba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. augusztus 14.családjával járt itt
Az étteremben már több alkalommal jártunk családdal és barátokkal is. Hangulatos, kellemes hely. Az ételek igen bőségesek, még a nagyétkűek számára is elegendőek. A személyzet segítőkész, kedves, a kiszolgálás gyors. Egyetlen hiányossága a parkoló, ugyanis csak a környező kis utcákban lehet autóval megállni. Különtermei rendezvények lebonyolítására is alkalmassá teszik.
Gőry Pince & Terasz Szeged a térképen
6723 SzegedLiszt u. 9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
K-V