Kiskőrössy Halászcsárda Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kiskőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. február 25.a párjával járt itt
Őszi kirándulásunkon épp szegeden voltunk és előre kinézztem ezt az éttermet. ezen írások alapján mentünk ide. könnyen ide találtunk pedig nem nagyon vagyok ismerös erre ,jo parkolas. ősszel már nem volt terasz ,de bent is nagyon hangulatos volt bár inkább az ételekre teszik a hangsulyujt lehetne kicsit magyarossabb a berendezés ,de szép .
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. december 28.a párjával járt itt
Második alkalommal volt szerencsém ehhez a hangulatos, Tisza-parti étteremhez. A kitűnő halászlé emléke sarkallt minket arra,hogy ezen az adventi hétvégén, Karácsony közeledtével ismét megízleljük ezt a szerintem közel-távol legfinomabb halételt. A csárda hangulatosan berendezett, kedves,készséges pincérekkel csábítja az éhes vendégeket.
2014. október 12.barátokkal járt itt
A Kiskőrössy halászcsárda egy biztos pont Szegeden. Az elmúlt húsz évben tán tucatszor ettünk itt, vannak ételek, melyek stabilan jók és vannak, melyek kockázatosak. Mivel a ponty friss, ezt érdemes rendelni. Harcsát is, ott van pörgés. Viszont befürödtünk már csukával, békacombbal, amiből vélhetően ritkábban rendelnek, így tovább pihennek a mélyhűtőben.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőKiskőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
Kiváló 2014. augusztus 12.barátokkal járt itt
Minden vendégeinket elsőre ide visszük vacsorára. Egyszerűen fantasztikus hely, kiszolgálás és ételek minősége, mennyisége felülmúl minden elvárást.
Nagyon ízletesek és finoman elkészített ételek között lehet válogatni. A halászlé tele van finom omlós hússal és mennyiségileg is kiváló.
Gratulálok a munkaközösséghez.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 22.családjával járt itt
Stílusosan a Tisza partján, egy léckerítés választ el a folyótól. Mi első sorban halászlé miatt választottuk ezt a helyet. Természetesen előételnek a haltepertőt kértünk, ami annyira ízlett, hogy megismételtük a rendelést. A halászlé is nagyon finom volt. mindenkinek csak ajánlani tudom. Igazi szegedi csemege.
Kiváló 2014. július 22.gyerekekkel járt itt
Hangulatos helyen, a Tisza árterében található, egy kikötő is tartozik hozzá. Mivel ártér, néha előfordul, hogy tavasszal elönti a víz, a legutóbbi nagy árvíz, a 2006-os vízszintjét is megjelölték a falon. Az étteremben belső terem, nyitott rész, és nádtetővel fedett, szellős részek is vannak, ahol el lehet fogyasztani az ételt, italt.
Kiváló 2014. július 16.a párjával járt itt
Korábbi vélemények alapján választottunk éttermeket szegedi pihenésünk idejére. Így jutottunk el ide is. Halászlevet és kétszemélyes tálat rendeltünk. A halászlé dicsőítését még ma is hallgatom. . -én nem szeretem a halat,de természetesen megkóstoltam én is! Tényleg jó volt.
Szép,tiszta étterem udvarias,segítőkész személyzettel.
A cigányzene igazán hangulatossá tette a vacsoránkat!
Kiváló 2014. június 9.gyerekekkel járt itt
Családdal már nagyon sokszor voltunk itt, akár csalási esemény, akár csak egy ebéd kedvéért. Ha jó halászlevet, vagy más halételt szeretnénk enni mi mindig ide jövünk. A családomban egyedüliként én egyébként nem vagyok nagy hal-rajongó, de itt még én is szívesen eszem halat.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Meghitt, Tisza parti környezet, hangulatos étterem,figyelmes, tapintatos személyzet, kiváló ételek és kiváló felszolgálás. A romantikus környezetben található étterem igazán "vendégközpontú",maximálisan megfelel a meghitt találkozásoknak.Ajánljuk mindenkinek, aki szereti a meghitt, romantikus környezetet!
Kiváló 2014. január 29.családjával járt itt
Ballagás utáni nagy családi ebédre mentünk a Kiskőrössy Halászcsárdába, ahol nem csalódtunk. Kényelmesen elfértünk evés közben, a terítés ízléses volt és azzal sem kellett foglalkozni, hogy nagy nehezen találjunk parkolóhelyet, ugyanis a csárda hatalmas parkolórésszel rendelkezik. Az ételek is nagyon finomak és a kiszolgálás is megfelelő. A személyzet türelmes és mindent meg lehet beszélni velük. Nagyon tetszett.