Kiskőrössy Halászcsárda Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kiskőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
2018. május 3.családjával járt itt
Nagyon hangulatos kis étterem, sajnos a kinti nagy szél miatt be kellett hogy üljünk, de nem bántuk meg. Figyelmes pincérek, (igaz, alig volt vendég) ízletes és bőséges adagok. Én egy kétszemélyes tálat kértem de nem bírtam megenni, pedig igencsak éhes voltam. Felajánlották az elcsomagolás lehetőségét, amit elfogadtam.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Belső
Szörnyű 2018. január 8.barátokkal járt itt
január 6-án itt ebédeltünk barátainkkal. 4-en voltunk 2 adag halászlét kértünk, ami
nagyon bőséges volt és ízletes
3-an kértünk második fogást egy sör 3dl bor
és egy tonic a számla 31850Ft. 33000-ből kértünk vissza
19ezret szécsényi kártyával a maradékot kp- val rendeztük
6000Ft kaptunk vissza
Kicsit soknak tartottuk az összeget és tételesen
megnéztük a kiszámlázott összeget.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márNépszerű író - 36 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. október 13., csoporttal járt itt
35 éve voltam itt először családostól. azóta, ha tehetem betérünk. Most egy 11 fős csoporttal voltunk. Ők már tavaly voltak itt és újra meglátogatták. A Duna mellől jöttek, de nem hiányoltak a tésztát a levesből. A friss kenyérrel és az erős paprikával tökéletes volt számukra. Én szokás szerint belsőséggel fogyasztottam.
Gyenge 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Korábban többször jártam már itt, bár a legutóbbi látogatás óta 3 év eltelt már. Sajnos a színvonal minden tekintetben meredeken esett a legutóbbi látogatásom óta. Nem készséges pincér, halászléfoltos terítő, koszos zsebkendő az asztal alatt. Az étel minőségével fel lehetett volna dobni, de sajnos az sem ütötte meg a minimálisan elvárható szintet, kivéve a halászlevet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2017. szeptember 10.családjával járt itt
Erdélyből hazafelé jövet álltunk meg a Kiskőrössy Halászcsárdában Szegeden. Először jártunk itt, és amikor éttermet kerestem, olvastam hogy foglalni kell. Mivel nem tudtam mikor érünk ide, nem foglaltam, de jókor érkeztünk, még volt bőven hely az ebédelésre. Már a bejáratnál egy kedves hölgy fogadott bennünket, és egy asztalhoz kísért mely megfelelt a 4 fős társaságunknak.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - EgyébKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2017. június 26.családjával járt itt
Már többször jártunk itt a családdal. Mindig ízletes volt az étel. A személyzet kedves és gyors. A menü választékon lehetne változtatni. Már régóta nincs közte újdonság. Persze halászcsárda, de lehet olyan ember a társaságban, aki nem halat enne. Kevés most a választék. Én el tudnák képzelni grill ételeket.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/ital
Kiváló 2017. május 17.családjával járt itt
Családommal és barátokkal voltunk a csárdában. A pincérek gyorsak és udvariasak voltak.Ital kérésnél jeges vizet kértünk amit nem néztek jó szemmel. A halászlé bőséges és nagyon finom volt. 2x2 személyes Körössy tálat kértünk amit 7-en alig bírtunk megenni.Bőséges és nagyon finom volt.Visszafogunk ide még térni.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
2017. január 6.a párjával járt itt
10 év után újra eljöttünk, mert úgy emlékeztem, itt ettem életem legjobb halászlevét. Nos, nem kellett csalódnom, most is kiváló, hibátlan minőségű halhússal készült vegyes halászlét kaptam, a párom grillezett vegyes haltálja is kitűnő volt.
Kiváló 2016. június 7.gyerekekkel járt itt
A családból ünnepeltünk ezen a helyen születésnapot, még a tavasz legelején. A Tisza mellett, kellemes és nyugodt környezet. Összesen 7-en mentünk, nem volt ebből probléma, több nagyobb fős csoportra is fel voltak készülve, így kényelmesen le tudtunk ülni. Az étel nagyon finom volt, megérte az árát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Átlagos 2016. május 5., kollégákkal járt itt
Szeged, Tisza part, halászlé. . . Jól indult, de nyárfák tönkretettek mindent. Folyamatosan hozta róluk a szél a "vattát", hatalmas mocskot csinálva. Halomban állt a nyárfaszármazék a földön, az asztalokon és a székeken. Hogy jutott-e a tányérokba és a poharakba is? Miért pont oda ne jutott volna? !