Kiskőrössy Halászcsárda Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Kiskőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Kiváló 2014. január 29.családjával járt itt
Ballagás utáni nagy családi ebédre mentünk a Kiskőrössy Halászcsárdába, ahol nem csalódtunk. Kényelmesen elfértünk evés közben, a terítés ízléses volt és azzal sem kellett foglalkozni, hogy nagy nehezen találjunk parkolóhelyet, ugyanis a csárda hatalmas parkolórésszel rendelkezik. Az ételek is nagyon finomak és a kiszolgálás is megfelelő. A személyzet türelmes és mindent meg lehet beszélni velük. Nagyon tetszett.
Kiváló 2013. december 29.a párjával járt itt
Kb. 7 évvel ezelőtt fedeztük fel ezt a remek, közvetlenül a Tisza partján lévő, csodálatos kilátással rendelkező helyet és azóta minden évben - amennyiben közelebb vagyunk, mint Budapest - kirándulásképpen elmegyünk, sőt volt, hogy egy évben többször is ott ebédeltünk.
Kiváló 2013. november 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon hangulatos hely a Tisza közelről élvezhető. A kiszolgálás és az ételek mennyisége,minősége kiváló.Többször jártam már itt, soha nem csalódtam benne. Volt családi rendezvény esküvő, osztálytalálkozó, vagy csak a családommal, eljöttem egy ebédre,beszélgetni kikapcsolódni barátokkal.
Kiváló 2013. augusztus 27.a párjával járt itt
Ha egy finom halászlevet szeretnénk enni, csak és kizárólag ide szoktunk jönni, családdal és barátokkal egyaránt. A környezet igen hangulatos, az ételek (nemcsak a halászlé) rendkívül finomak, a kiszolgálás gyors, udvarias, az ételadag bőséges. Többször jártam már itt és minden alkalommal elégedetten távoztam. Bátran ajánlom mindenkinek ezt a kitűnő csárdát.
Kiváló 2013. augusztus 15.a párjával járt itt
Hangulatos csárda, a Tisza partján. Halászléért jöttünk ide elsősorban, ami nagyon finom volt. Csak kisadagot kértünk kettőnknek, mert szerettünk volna főételt is megkóstolni. Így, a kisadag fele is bőven elég volt. A főételek is nagyon ízletesek voltak. A pincérek figyelmesek, az ételek gyorsan elkészültek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
2021. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Vasárnap kora délután tértünk be családostól, szerencsére gyorsan kaptunk asztalt annak ellenére, hogy előtte telefonon nem lehetett asztalt foglalni. Nagyon sokan voltak, a kiszolgáláson érződött is, elég nyögvenyelősen mentek a dolgok. A végül megkapott ételek finomak voltak, ár-érték arányban elmegy, de törzsvendégek nem leszünk. . .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
2021. június 21.a párjával járt itt
A Kiskőrössy halászcsárda hosszú ideje biztos pont a szegedi gasztronómiában. Jómagam a kilencvenes évek közepén jártam itt először, azóta nem sokat változott a kínálat. Az utóbbi években jelent meg egy két új fogás, ezek közül kettőt is megrendeltünk.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőKiskőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
2018. június 11.a párjával járt itt
A tiszavirágzást mentünk megnézni és a nagy sétában megéheztünk. Ekkor tértünk be a halászcsárdába. Már többször jártunk itt. Az érzések vegyesek. A hely nagyon hangulatos. Finomak az ételek. Viszonylag elfogadható árak. De a személyzet közül nem mindenkire mondható jó vélemény. Flegma volt a pincér.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazatLelkes fotózó - 117 feltöltött kép
2018. május 3.családjával járt itt
Nagyon hangulatos kis étterem, sajnos a kinti nagy szél miatt be kellett hogy üljünk, de nem bántuk meg. Figyelmes pincérek, (igaz, alig volt vendég) ízletes és bőséges adagok. Én egy kétszemélyes tálat kértem de nem bírtam megenni, pedig igencsak éhes voltam. Felajánlották az elcsomagolás lehetőségét, amit elfogadtam.
Kiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képKiskőrössy Halászcsárda Szeged - Belső
2017. január 6.a párjával járt itt
10 év után újra eljöttünk, mert úgy emlékeztem, itt ettem életem legjobb halászlevét. Nos, nem kellett csalódnom, most is kiváló, hibátlan minőségű halhússal készült vegyes halászlét kaptam, a párom grillezett vegyes haltálja is kitűnő volt.