Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged vélemények

Szörnyű 2018. október 28.a párjával járt itt
A párommal beültünk vacsorázni.Szaftos csirkemellet kértem,sajnos se szaftos se ízes nem volt.Kértem mellé még sajtmártást.Amire azt a választ kaptam : Most készítik.Megörültem.Mire az étel kihült ,kaptam hütőhideg sajtmártást!!!Ehetetlen volt az étel!Hatalmasat csalódtam!!Sajnos a panaszkezelés is borzasztó volt!
2023. december 31.barátokkal járt itt
Szép jó hely, rossz megközelítés, parkoló kevés .
Értelek frissek de túl olajosok voltak .
Hangulatos hely szép bútorzat tiszta és komfortos .
Elsőnek jártam Szegeden .
2022. október 31.barátokkal járt itt
A Régi Hídhoz címzett szegedi vendéglő beltere Kárpát medencei szinten a kedvenceim közé tartozott. Mint egy Horthy korszakbeli pub. Sajnos átfestették, modernizálták, az új dizájn nem nyert meg, persze főleg azért, mert a korábbihoz hasonlítottam. Ami viszont megmaradt, az konyha stílusa s a fogások nagy része.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/ital
2018. október 8.családjával járt itt
Vasárnap délben 5 fős családi ebédhez előző nap délelőtt foglaltunk asztalt, keresgélni kellett de még találtak, tehát időben kell foglalni. A felújítás előtt voltam itt utoljára, a jelenlegi belső tér modern de hagyományossal kevert, hangulatos. Szinte minden asztalon foglalt tábla volt érkezésünkkor. Fél 1re szinte teltház volt.
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Augusztus 20-án vacsoráztunk a családdal ebben az étteremben. Általában ilyen időszakban foglalás nélkül ,ne is próbálkozzon az ember bejutni. Mi előre gondolkodtunk és lefoglaltuk 3 nappal előtte. Az étterem kiszolgáló személyzete kedves,mosolygós,és a kiszolgálás is aránylag gyors a nagy tömeghez képest.
2017. szeptember 9.a párjával járt itt
Utolsó esténk Szegeden,ezért még egy vacsorát beiktatunk. Jöjjön most az ezüstérmes,a Régi Hid étterem. A kapcsolat nem indul jól, óvatosságból foglalnánk asztalt estére,a délelőtti séta során,de csak a dörömbölésre nyitnak ajtót,5 perccel a 11. 30-as hivatalos nyitási idő után.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - BelsőVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étlap/itallapVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étlap/itallapVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étlap/itallapVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Külső kép
2017. július 9.a párjával járt itt
Szegedre készültünk, ezért itt kerestem ajánlást, hogy melyik éttermet keressük fel, ha jó halászlére vágyunk. Az itteni értékelések miatt mentünk ebbe az étterembe. A hely kívülről kicsit "szoci", de belülről már hangulatosabb. A kiszolgálás kedves volt. Az ételek finomak, valóban olyan jók, mint amilyennek az itteni hozzászólók leírták őket.
2015. március 20.barátokkal járt itt
Az elmúlt néhány évben jópár alkalommal kíséreltünk meg itt enni. Nem mindig sikerrel, mert szinte folyamatosan teltházzal üzemelnek tavasztól őszig. A felszolgálók gyorsak, ehhez képest is udvariasak. Az ételek közül kedvencem a haltöpörtyű, és a hatalmas bécsi szelet. A tiszai halászléjük is finom (bár én bajai párti vagyok).
2015. február 2.barátokkal járt itt
Egyedi berendezés, kellemes hangulat. Az étteremben történő étkezéshez előzőleg asztalfoglalásra volt szükség. Teljes házzal működött jelenlétünkkor is. Finomat, kiadósat ettünk,de ehhez kalkulálták az árakat is, melyek meglehetősen magasak.
Sajnálatos, hogy a mellékhelyiséget szinte a használhatóság mértékéig leszűkítették.
2013. október 8.barátokkal járt itt
Szegedhez több okból is szoros érzelmi szálak fűznek, több mint húsz esztendeje évente többször megfordulok az alföldi városban. Szegeden belül egyik kedvenc éttermem az, amit tulajdonosaik a Régi Hídhoz címeztek. A konyha fősodratú, ne várjunk ételcsodákat, a hagyományos magyar fogásokat általában jól készítik el, főleg a halételeket.