Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged

Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged vélemények

2015. március 20.barátokkal járt itt
Az elmúlt néhány évben jópár alkalommal kíséreltünk meg itt enni. Nem mindig sikerrel, mert szinte folyamatosan teltházzal üzemelnek tavasztól őszig. A felszolgálók gyorsak, ehhez képest is udvariasak. Az ételek közül kedvencem a haltöpörtyű, és a hatalmas bécsi szelet. A tiszai halászléjük is finom (bár én bajai párti vagyok).
Kiváló 2016. szeptember 1.családjával járt itt
Nem tudom már hányadszorra járunk itt, de még mindig hozza a kiváló minőséget, nem tudjuk megunni. A kiszolgálás kedves, készséges. Az ételekre nem kell órákat várni, időben elkészülnek, az ízük pedig kifogástalan (a harcsapaprikás túrós csuszával megunhatatlan). Tényleg ajánlom mindenkinek ezt a helyet, mi sem utoljára jártunk az már egyszer biztos.
Kiváló 2016. július 13.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már Szegeden és mindig egy másik éttermet választunk, hogy ne a 2. alkalommal nehogy csalódjunk, így esett erre az étteremre a választásunk. Nem bántuk meg, sőt a pontozásból is kiderül, hogy minden nagyon jó volt. Pedig csúcsidőben voltunk és a pincér azt mondta, hogy sokat kell várni.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/ital
Kiváló 2015. április 10. járt itt
Ha valaki itt szeretne enni, jó, ha előtte telefonon foglal asztalt, különben kicsi az esélye, hogy csak úgy bejut és le tud ülni. Tavasztól őszig a terasz rész nagyon kellemes, de az étteremnek is különleges hangulata van a sok régi holmi miatt.
Kiváló 2022. január 17.családjával járt itt
A családdal voltam az étteremben. A hely nagyon családias, kicsit ugyan zsúfolt, de nem is csoda, hiszen minden asztalnál ültek. Az étel kiváló volt és bőséges (pedig én elég sokat tudok enni). A kiszolgálás nagyon barátságos és segítőkész. Ha legközelebb Szegeden járunk, akkor is biztosan ide jövünk vissza.
Köszönjük a személyzetnek a vendéglátást.
Kiváló 2022. január 9.gyerekekkel járt itt
Őszi szünetben elutaztunk Szegedre a gyerekekkel, elsősorban a remek fürdő miatt választottuk ezt a várost. Mivel a szállodában félpanziós étkezésre fizettünk be, ebédidőben más helyeken is ettünk. A hídon átkelve a hídlábnál lévő játszótéren töltött idő után a közelben kerestünk éttermet.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - EgyébVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 49 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 289 feltöltött kép
Kiváló 2018. április 29.gyerekekkel járt itt
Kétszer voltunk, két egymást követő napon. Egyszer sem foglaltunk asztalt, de szerencsénkre még éppen jutott nekünk hely. A sok foglalás miatt az utánunk érkezők sajnos már nem jutottak asztalhoz. Bőséges, és nagyon finom ételek. Hárman 10. 000 Ft-ot fizettünk itallal együtt, úgy, hogy nagyon jól laktunk.
Vendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Étel/italVendéglő a Régi Hídhoz Szeged - Mosdó
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk Szegeden, és hallottunk erről a hangulatos, remek helyről. Nem csalódtunk, mi mindennel meg voltunk elégedve, olyannyira, hogy másnap ismét visszamentünk. Kedvesek voltak a pincérek, gyorsan megkaptuk a rendelt ételt, ami nagyon-nagyon finom volt. Mindenkinek ajánlom a tiszai halászlét, az kihagyhatatlan! ! !
Kiváló 2016. július 19.családjával járt itt
Első rossz tapasztalatból okulva webes ajánlások alapján jutottunk el erre a helyre, amit mi is csak ajánlani tudunk mindenkinek. Hangulatos, tiszta vendéglő, bár nekünk a zene kissé hangos volt. A kiszolgálás figyelmes és gyors, a rendelt ételek szépen tálaltak és igazán finomak voltak.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A családommal jártunk ebben az étteremben. Nagyon kellemes, hangulatos étterem. Az ételek finomak, ár-érték arányban is megfelelő. A kiszolgálásban a pincérek kedvesek és gyorsak voltak. Nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Azon a napon, mikor itt jártunk nagyon meleg volt, ezért házi limonádét kértünk a halászlé és a sült hal mellé, nagyon frissítő volt.