Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.02.27-ig
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Kiváló 2016. december 3.gyerekekkel járt itt
2016. 12. 01-03-ig voltunk itt. Csak ajánlani tudom mindenkinek! ! ! !
Bőséges, finom reggeli, vacsora, tiszta szoba, készséges, kedves személyzet a recepciótól a takarítókig. Mindenki nagyon kedves volt. A fürdő egy élmény! A gyerekek ( 10-13 évesek) imádták!
Belváros csodaszép, pompás ünnepi fények.
Egyszóval: Mindenkinek csaj ajánlani tudom! ! ! ! !
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a svédasztalos reggeli és vacsora minden igényt kielégített. Ha elfogyott egy étel rögtön pótolták és szuper jó ízű volt minden. A szobában tisztaság volt és az ágy nagyon kényelmes volt. Köszönjük a szép vakációt. A fürdő részben sajnos csak egy napot töltöttünk,de ha legközelebb megyünk jobban kihasználjuk. Közel van a városközponthoz a gyönyörű hídon keresztül.
2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Nagy reményekkel érkeztünk a szállodába, és az elején minden rendben is volt. A szoba tiszta, a személyzet kedves, segítőkész. Az átjárás a fürdőbe tökéletes. Aztán jöttek az apró , de bosszantó hibák. A reggeli bőséges, mind választékban, mind minőségben megfelelő. A vacsora viszont. . . meglepetésekkel teli.
2016. szeptember 19.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk a Forrásban családdal. A recepción a bejelentkezés igen lassan ment, 2 szoba esetén alig volt elég a fél óra. . . amíg az ingyenes parkolás biztosított, a szobáink délután 4 után még éppen csak elkészült állapotban voltak, holott már délután 2-től el lehetett volna foglalni a visszaigazolás szerint.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2016. augusztus 27.a párjával járt itt
Másodszor jártunk Szegeden a Hunguest hotelben. Ismét csodás élményekben volt részünk. Sajnos csak 4 nap 3 éjszakát töltöttünk el. Sokkal többet is elviseltünk volna. Az ételek minősége választéka most is kifogástalan volt. A fürdő és szolgáltatásai minden igényt kielégítenek. Feledhetetlen élmények! Méltó lezárása az idei nyárnak. Jövőre ismét ugyanitt! ! !
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Külső képHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Környék
Kiváló 2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Idén tavasszal 3 éjszakát töltöttünk Náluk 2 gyermekkel, Édesanyámmal. Fantasztikusan éreztük magunkat, minden professzionális volt, a lehetőségek, az ellátás, a figyelmességük, az ételek fantasztikus kínálatával. Itt mindenki megtalálhatja nem csak a fogára valót, de a kedvéhez illőt is. Alkalmas pihenésre, aktív kikapcsolódásra, örjöngésre.
Kiváló 2016. július 24.gyerekekkel járt itt
Unokámmal töltöttünk 6 nap, 5 éjszakát Önöknél. Nagyon kulturált,igényes környezetben pihenhettünk. Unokám, igen élvezte a kinti és benti csúszdákat egyaránt.A félpanzió és a kiszolgálás is remek volt.Köszönjük!
Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
Remek szálloda és programlehetőségek egy helyen. Rossz idő esetén sem hagy kellemetlen élményt, hiszen a szállodával összekötött folyosón áthaladva a strand hatalmas csúszda komplexuma várja kicsiket, nagyokat, felnőtt és idős embereket egyaránt. Többször jártunk már itt, és valószínűleg nem utoljára !!!
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Életemben először jártam Szegeden, és azt hiszem, hogy megtaláltam Szeged egyik legszebb, legjobb, legkomfortosabb, leginkább élhető szállodáját. Eszméletlenül változatos reggeli és vacsorakínálatot nyújtott ( Kifejezetten tetszett a saláta kínálata magvakkal, illetve a gyümölcs kínálata).
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
A szálloda elegánsan és nagyon nivósan és célszerüen lett felújitva. Különösen tetszett a fürdőszoba, ahol minden könnyen elérhető volt,semmi felesleges nem volt,de ami kellett minden kézre esett. A jó elrendezés következtében a takaritást is könnyebbé tette,szép tisztaság volt.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 200 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 200 Forint / óra (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár