Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Kiváló 2016. július 18.gyerekekkel járt itt
Remek szálloda és programlehetőségek egy helyen. Rossz idő esetén sem hagy kellemetlen élményt, hiszen a szállodával összekötött folyosón áthaladva a strand hatalmas csúszda komplexuma várja kicsiket, nagyokat, felnőtt és idős embereket egyaránt. Többször jártunk már itt, és valószínűleg nem utoljára !!!
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Életemben először jártam Szegeden, és azt hiszem, hogy megtaláltam Szeged egyik legszebb, legjobb, legkomfortosabb, leginkább élhető szállodáját. Eszméletlenül változatos reggeli és vacsorakínálatot nyújtott ( Kifejezetten tetszett a saláta kínálata magvakkal, illetve a gyümölcs kínálata).
Kiváló 2016. június 4.a párjával járt itt
A szálloda elegánsan és nagyon nivósan és célszerüen lett felújitva. Különösen tetszett a fürdőszoba, ahol minden könnyen elérhető volt,semmi felesleges nem volt,de ami kellett minden kézre esett. A jó elrendezés következtében a takaritást is könnyebbé tette,szép tisztaság volt.
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Egy gyönyörű tágas, világos családbarát szállodában sikerült pihennünk. A lényeg a pihenés szón van, mivel teljesen teltház volt a szállodában, de mi ebből nem vettünk észre semmit, mert olyan klasszul eloszlott ebben a nagy szállodában a vendégsereg.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
A szállodának kitűnő fekvése van a város szempontjából, remek lehetőség a közvetlen kapcsolat az élményfürdővel. A gyerekek nagyon jól érezték magukat a fürdőben, a szálloda díjmentesen biztosított magas színvonalú városnézést idegenvezetővel. Színvonalas, változatos, ízletes ételek a hotel éttermében.
2016. május 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és színvonalas hely. Egy kifogásolni valónk volt hogy a csendes wellnessbe nem tudtunk be menni mert nem tudtuk a gyerekeket a játszószobába ott hagyni mert nem volt "animátor" felügyelet. Az étterem kínálata nagyon bőséges és finom volt. A tisztaság lehetne jobb is mert nem jöttek minden nap porszívózni hiába tettük ki hogy takarítást kérünk.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
A hotelban nem szállóvendég voltam, a csendes wellness szolgáltatást vettem igénybe,bevallom őszintén már többször is, mert igaz csak 3 órahosszat élvezhetem felár nélkül de az pont elég idő arra, hogy feltöltődjek és legalább annyi időre úgy érezhessem,hogy wellness szálloda vendége vagyok.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Kedvesem születésnapi meglepetés ajándéka volt az utazásunk. A szeszélyes márciusi időjárás miatt kerestem olyan szállodát, ahol rossz idő esetén is maradéktalanul ki lehet használni a pihenésre szánt napokat. Általában az aktív kikapcsolódást kedveljük, ezért a korlátlanul használható élményfürdő tökéletesen kiegészítette a város és a környék felfedezése melletti szabadidőnket.
Kiváló 2016. április 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda mellett lévő csúszdaparkhoz egy folyosón keresztül át lehet jutni! Az élményfürdő tiszta, jól karbantartott, csakúgy , mint a hotel és annak szobái. A vacsora és a reggeli bőséges és változatos, a főtt ételek lehettek volna melegebbek tálaláskor.
Mindent egybevetve nagyon jol éreztük magunkat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. április 17.barátokkal járt itt
Hétvégi akciós csomagot választottunk, amivel minden rendben volt. A hotel jó helyen van, akár egy gyors városnézésre is megfelel. Közvetlen átjárás van a nemrég felújított fürdőbe, amely minden igényt kielégít, akár gyerekeknek, akár a gyógymedencéivel időseknek is. A fürdő nagy alapterületű, sok medencével, rengeteg élményelemmel, nagy csúszdával.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár