Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
07.01-08.31.
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Kiváló 2015. október 26.családjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel! A személyzet nagyon kedves volt,a szoba tágas,kényelmes! Az étel finom és választékos volt! Az élményfürdő egyszerűen tökéletes ! Két éjszakát töltöttünk itt. Színvonalas, minden igényt kielégítő, kellemes időt töltöttünk el. Nagyon megvoltunk elégedve mindennel. ! Felejthetetlen élmény volt! Köszönjük!
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Belső
2015. október 19.gyerekekkel járt itt
A szallodaban uralkodó nagy meleg az éjszakai alvast nem segitette viszont nem. okozott gondott a vizes hajjal közlekedés. Ezzel ellentetben hetkoznap a csuszdareszlegben kifejezetten hideg volt a levegő, ami hetvegere megvaltozott. A csaladi apartmanban a kihuzott kanapé a 2 lanyomnak kifejezetten keskenynek bizonyult,a hossza viszont felnotteknek volt kicsi.
2015. augusztus 31.családjával járt itt
A családommal, hárman töltöttünk itt el 6 napot. Sajnos nem jó időt fogtunk ki, a fürdőkomplexum külső medencéit alig, egy-kettőt tudtunk csak használni. Könnyű, kényelmes az átjárhatóság, mind a szálloda és a fürdő tisztasága nagyon rendben volt. A szobánk elhegyezésével volt gondunk, mert a bowling pálya felett helyezkedett el és este fél 11-ig zavaró volt a nagy dübörgés.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Környék
Kiváló 2015. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Na a legjobb nyaralásom... Vissza kell ide jönni ez eszméletlen egy hely. A vacsinál nagy a választék és ez az étel nagyon finom. A személyzet nagyon barátságos, ez a hely tökéletes a számomra. Szerintem ha egy jó nyaralásra vágytok nyugodzan gyertek ide!
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Külső kép
Kiváló 2015. július 20.a párjával járt itt
Barátnőmmel töltöttem el 5 éjszakát a szállodában. Kevés negatívumot tapasztaltunk. Az egyik a parkolás, ingyenesen csak messze lehetett megállni a bejárattól. A másik, az irreálisan magas italárak a vacsoránál. Aki ezt ki akarja kerülni, az kérhet egy kancsó vizet, azt díjmentesen kihozzák
Ezeken az apróságokon kívül minden tetszett.
Kiváló 2015. július 19.családjával járt itt
2014.nyarán töltöttünk el egy hetet családommal a szállodában.A szobák tiszták rendezettek voltak.Az ételek kiválóak,mind mennyiségben mind minőségben.A gyerekek jól szórakoztak a hotel szomszédságában levő Napfény strandon,ahol rengeteg csúszda várta őket.Mindenkinek csak ajánlani tudom,bármikor visszamennénk újra.
Kiváló 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
Dél-Dunántúlról érkeztünk "Szöged" városába nyaralni. Két gyermekünk(10 és 15) nagyon jól érezte magát a szállodában is és a Aquapolisban. Kellemes személyzet, (bár szegények túlterheltek látszólag is), kiváló konyha, kiváló séf, nyugodt környezet. Sok Hunguest szállodában voltunk az elmúlt években, de talán ez volt a legjobb eddig.
Kiváló 2015. július 7.gyerekekkel járt itt
Bár már sok belföldi szállodában jártunk, máig az egyik legjobb wellness-nyaralásunk a szegedi ! ! ! Szép a szálloda, a szálloda hallja 5 csillagos színvonal, ( padlószőnyeg, kandalló. . . ), a fedett fürdő és a strand szuper! Mi mindennel meg voltunk elégedve! Az étkezésre azért adtam csak 4 szívet, mert valahogy nem maradandó emlék. . . jó volt, de semmi extra. Mindenképpen ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. június 29.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk itt kisgyermekkel. A hotel szép, a szoba megfelelő méretű volt és szinte semmilyen zaj nem hallatszott be. A személyzet kedves és segítőkész. A tisztaság is rendben volt. Egyetlen gyenge pont a konyha. Ez az oka annak, hogy biztosan nem térünk vissza és másnak sem ajánlom a hotelt. A választék szegényes és egyhangú.
2015. június 15.családjával járt itt
2015. júniusban 3 napot töltöttünk ott lányommal. A szállás kitűnő volt, a személyzet udvarias, azonnal intézkedtek ha gongom volt. Étterem gyönyörű, bár az ételkínálatnál hiányoltam a kommerszebb ételeket, amiket gyerekek esznek (egy fajta volt). Az ételek minősége, a tálalás és a kiszolgálás tökéletes.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár