Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Karácsonyi ajándékként kaptuk az Önök szállodájába a beutalót! 65 éven felüli párként 3 éjszakát/négy napot töltöttünk ezen a kellemes ,minden igényt kielégítő helyen március utolsó napjaiban. Sok gyógyfürdőben jártunk már,így van összehasonlítási alapunk. Nagyon jónak tartottuk,hogy a szállodát összejárhatóvá tették a gyógyfürdővel .
Kiváló 2016. március 30.gyerekekkel járt itt
Sajnos nem én voltam ott, a lányom, és az unokám. Rendkivül elégedettek, pedig nem könnyű eset a kedvükben járni. Különösen elégedett volt az étkezést illetően, vegetáriánus, és kevés helyen tudják igy eltalálni az izlését. A személyzettel is nagyon elégedett. Remélem máskor is lesz alkalom egy kicsit hosszabb időt is ott tölteni.
Kiváló 2016. március 30.gyerekekkel járt itt
A recepción minden kérésre, kérdésre azonnal reagáló, kedves, segítőkész személyzet. Kiváló, jól elkészített, bőséges választékú ételek. Nagyon kellemes a csendes wellness részleg, a szaunaszeánszok. A Napfényfüdőben nincs zsúfoltság, rengeteg az élménymedence, a csúzdáknál sem kell sokat várakozni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. március 20.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép négy napot töltöttünk a Hotel Forrásba, három gyermekünkel. Nekem első látásra is jó benyomást tett, hogy a földszinten hatalmas a tér, ott van az étterem, a játszó és az x-boxszoba, a bowling terem, 2 biliárdasztal, hatalmas aula, 28db kanapéval, óriás kivetítővel. Így étkezés befejeztével a gyerekek elmehettek játszani és láttuk hol vannak.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egyéb
Kiváló 2016. február 9.gyerekekkel járt itt
Évek óta visszajáró vendég vagyok családommal együtt.
Fantasztikus hely!
A hely, a szobák, a személyzet a kiszolgálás kiváló!
Évente 2 alkalommal a Forrásba látogatok.
A fürdőbe egy folyóson át lehet jutni, ami családbarát.
Imádom a nyugalmat melyet a hotelben tapasztaltam.
Stílusos, hangulatos elemeket sorakoztattak fel.
A személyzet barátságos és segítőkész.
Kiváló 2016. február 2.gyerekekkel járt itt
Igazából ez volt eddig a legjobb hely, ahol voltunk. Mind a szállás, az étkezés, és a csúzdapark. Három dolog, ami kifogásolható. A matrac az ágyban borzalmas, egy gödörben aludtam. A másik a kiszolgálás a csütörtöki és pénteki napon. Fél órát kellet várni, mire sikerült innivalóhoz jutnunk. Szombatra már javult a helyzet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 29.a párjával járt itt
Férjemmel három éjszakát töltöttünk a szegedi szállodában. Évek óta szerettük volna már felfedezni a várost, de a szálloda ára sajnos nekünk nagyon húzós. Most januárban egy viszonylag megfizethető árú ajánlatot találtunk és végre sikerült. A szálloda tulajdonképpen nem okozott csalódást. Szép belső terek, kulturált szoba: négy csillag.
Átlagos 2016. január 6.családjával járt itt
Karácsonyi ajándékként vettük meg a családnak ezt a pihenést,és volt néhány jó és kellemetlen része is. Ami maximálisan jó volt a "csendes wellness" és a szauna felöntések, valamint a fürdőbe való átjárási lehetőség is. tetszett a személyzet kedvessége és figyelmessége is.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Környék
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Kellemeset a hasznossal. Ez az elv érvényesült ebben a nagyon kényelmes szállodában, mikor egy orvosi konferencián vettünk részt. Szabadidőnk fantasztikusan telt a programok között a fürdőben és az esti éttermi élvezeteknek is hódolhattunk barátainkkal, kollégáinkkal. Emlékezetes , kellemes volt.
Kiváló 2016. január 5.gyerekekkel járt itt
Csodálatos napokat töltöttünk itt el a gyerekekkel. A személyzet kedves, segítőkész, az ételek finomak, változatosak. Minden nap több órát töltöttünk a fürdőben, ahova köntösben, meleg folyosón jutottunk át. A Szilveszteri bulihoz nagyon szépen feldíszítették az egész hotelt. A srácoknak a lufik tetszettek a legjobban.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár