Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Gyenge 2015. június 10.gyerekekkel járt itt
2014 októberében 3 napot töltöttünk ott a párommal és a fiammal. Megérkezéskor közölték fél órát lehetek a parkoloba kipakolás céljából utána napi 1000 forint( négy csillagnál elég gáznak tartom) a parkolási dij. Nem az 1000 forint a gáz. Az ételekről annyit, hogy vendéglőbe kellett mennem, hogy minőséget fogyaszthassak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat
Kiváló 2015. május 28.a párjával járt itt
Május végén volt szerencsénk felkeresni a szegedi Hunguest Hotelt. Több ilyen típusú hotelben jártunk már, de ez az a szálloda amely egy olyan fürdővel és wellnessel van összekötve, amely a leginkább elnyerte tetszésünket. Minden igényt kielégít mind a fürdő, mind pedig a csendes wellness rész.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Külső képHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Környék
2015. január 27.gyerekekkel járt itt
Ez volt a 3. alkalom, hogy a Szegedi 4*-s Hotel Forrást választottam a családi kikapcsolódás színhelyéül. A Hotel színvonala több éve változatlan. Nem láttam ennek csekély mértékű hanyatlását sem! A személyzet továbbra is segítőkész és barátságos. A szobák rendezett tiszták. 5 napot tartózkodtunk családostól nagyszülőkkel.
2015. január 27.kollégákkal járt itt
2014. őszén volt szerencsém eljutni Nyíregyházáról a Hotel Forrásba egy céges rendezvény kapcsán kb 160 másik kollégámmal együtt. Sajnos a recepción nem fogadtak a legjobb hírrel,majdhogynem csak az én szobám nem volt még kitakarítva,elmondásuk alapján 14 óra után foglalhatom csak el, bár a többiek 11 órára már megkapták a "kulcsaikat".
Átlagos 2014. december 5.a párjával járt itt
A wellness részleget kifejezetten jónak találtam és az, hogy fürdővel egybekötött még kellemesebbé teszi, ami viszont ezzel probléma, hogy a szálloda szobáiban és folyosóján termál víz szag terjeng, de ettől függetlenül összességében ajánlom minden kikapcsolódni vágyónak.
u.i.: Tetszett a fodrászszalon is.
Kiváló 2014. október 28.gyerekekkel járt itt
9 hónapos kislányunkkal tágas szobát kaptunk de sajnos a porszívózás nem volt valami alapos(hajszálak(sok) voltak a szőnyegen)Az ételek bőségesek és széles választékkal voltak. Mindig volt vad étel és a gyerekeknek külön kis asztalon nekik kedvezőbb ételek. Kedves személyzet.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Szórakozás/Sport
2014. augusztus 19.családjával járt itt
6,5 éves gyermekkel nyaraltunk itt egy hétig. Előnyök: jó elhelyezkedés, kedves személyzet, finom ételek (bár a Peliont nem tudja verni egyelőre. . . ) :), minden igényt kielégítő wellnessfürdő
Hátrányok: a magas szobaárak ellenére is kegyetlenül magas italárak, takarítás "hiányossága" (alapjában véve rendben volt, tiszta szálloda, de a szobánkat egy hét alatt nem sikerült kiporszívózni.
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
2,5 éves kisfiúnkkal töltöttünk 3 éjszakát a szállodában. A szoba nagyon kényelmes volt, bár a gyermek számára nem készítették be a pótágyat, azért külön kellett szólni. A félpanziós ellátással nagyon meg voltunk elégedve, a választék nagyon bőséges volt, az ételek ízletesek voltak, a pincérek kedvesek és segítőkészek.
Kiváló 2014. június 25.gyerekekkel járt itt
Családdal töltöttünk 4 napot a hotelben. Felejthetetlen élmény volt. A gyerekek egy percig nem unatkoztak. Nagyon szuper hogy a hotel össze van kötve a fürdővel. Különösen a gyerekek miatt volt hasznos,hogy bármikor vissza tudtunk menni a hotelbe. Az éttermi szolgáltatás is remek, nagyon választékosak az ételek. Egyedül az árak egy kicsit magasak, bár a színvonal meg van hozzá.
Kiváló 2014. június 20.családjával járt itt
Családommal töltöttünk el egy hétvégét a hotelben. Nagyon elégedettek voltunk a szállással, az ellátással. Különösen tetszett, hogy a wellness részleg és a fürdő össze van kötve a szállodával. Nagyon jól éreztük magunkat, szívesen mennénk vissza máskor is. Minden szempontból kitűnőnek tartjuk és ajánljuk másoknak is.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár