Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

2013. november 21.a párjával járt itt
Színvonalas hely, kiváló személyzettel.
Ottjártunkkor az első napi vacsorával volt némi problémánk: nem a minőségével, hanem inkább annak összeállításával. Nem éppen a mi ízlésünknek volt megfelelő.
Nagyon tetszett a szomszédos fürdőbe való közvetlen átjárás, a néha megbolonduló beléptető rendszer ellenére is.
Jó a parkolási lehetőség, bár egy picit messze van a hotel bejáratától.
2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Mi már többször voltunk itt, nagyon tetszik,hogy sok van wellness része is, csúszdák, stb. Ha sokan vannak, akkor is el lehet kényelmesen férni a vízbe. Ami nagyon nem tetszik, hogy az étkezésnél sajnos a tányérok nagyon koszosak. Ezt már máskor is jeleztük, de semmi változást nem tapasztalunk.
Kiváló 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk a férjemmel és 3 gyerekünkkel. Egyszerűen imádjuk! ! ! Az ételek 5 csillagosak, a személyzet kedves,segítőkész. Imádjuk,hogy egy zárt folyosón keresztül fürdőköpenyben át lehet sétálni a fürdőbe! Mi abba a családi apartmanba szoktunk menni,aminek az erkélyén jakuzzi van,így mikor a legkisebb alszik a nagyokkal akkor is tudunk fürödni.
Kiváló 2013. október 27.családjával járt itt
2013 okróberében egy hetet töltöttünk a szállodában, napfényes gyógyujlás csomagot igénybe véve. A szobák szépek, nagyok, tiszták. Az étterem igény szerint bővíthető, az ételek nagyon finomak, és szépen vannak tálalva. A vellnes részleg tiszta, csendes, nem zsúfolt. Teljes mértékben meg voltunk elégedve.
Berkiné
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
2013. októberében töltöttünk el pár napot a párommal ebben a szállodában. A szálloda nagyon kellemes, már a hatalmas hall is klassz, a szobák tágasak, csendesek, a személyzet nagyon figyelmes és kedves. A welnes nagyon szuper, a csendes része pedig tényleg igazi felüdülés!
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése tökéletes volt. közel a belváros, a Tisza és közvetlen átjárás a fürdőbe. A strand tökéletes, rengeteg lehetőség pár kellemes nap eltöltésére: csúszdák, gyermekmegőrző, pezsgőfürdő, gyógymedencék stb. a szálloda étterme megfelelő, rengeteg választék zamatos ételekből, a kicsikre is gondolva.
Gyenge 2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
2013. 08. 06-2013. 08. 09. Ebben az időszakban jártunk itt! Másodszorra voltunk a szállodában! Előzőleg 2010-ben jártunk itt! Ha a két időszakot összehasonlítjuk sajnos elég nagy SZÍNVONALESÉST TAPASZTALTUNK! A szobákban a a konzolra szerelt tv monitor vezetékein vastagon állt a por. A fürdőszobában a wc lefolyó sárga színezetű!
Kiváló 2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Csak ajánlani tudom ezt a hotelt. Mindennel meg voltunk elégedve,talán a szoba egy kicsit kicsi, de legközelebb nagyobbat foglalunk. A csomagban benne van a korlátlan belépés a Napfényfürdő Aquapolisba, melyet lifttel közvetlenül el lehet érni. Van gyerek játszóboba a földszinten. A lobby tágas és hangulatos. A vagyora bőséges és finom. A személyzet kedves.
Kiváló 2013. július 18.a párjával járt itt
Egyszer jártam itt a barátomtól ezt a kis kiruccanást kaptam ajándékba születésnapomra. Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda szép, a kiszolgálás tökéletes. Ha lesz még lehetőségünk és pénzünk nyaralni biztos elmegyünk és még egy párszor újraéljük azokat az élményeket melyeket ott szereztünk. Mai napig emlegetjük azt az ott eltöltött 3 napot.
2013. július 15.a párjával járt itt
Nagyon szép szálloda, gyönyörű szobákkal, néhány perces sétával elérhető a szegedi belváros. Közvetlen összeköttetés az új fürdővel, és saját csendes wellness részleg is van, mely tényleg minden igénynek megfelel. Ez utóbbiban nagyon jó ötlet a pultra kitett tea és az ásványvíz automata. A személyzet kedves és érdeklődő.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád