Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged ★★★★

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) SzegedHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged bemutatkozása

A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához közel, a Tisza partján várja a kikapcsolódásra vágyókat. A légkondicionált szobákon kívül, az extra kényelemre vágyó vendégeknek, a pihenést a jacuzzival és kandallóval felszerelt luxuslakosztályok teszik különlegessé.

A Hunguest Szeged (korábbi Forrás) legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (1 éjtől)
2025.04.13-ig
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Egy éjszakás ajánlat
Egy éjszakás ajánlat
2025.04.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged vélemények

Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Már többször voltunk a Szállodában, utoljára tavaly nyáron. Én Magyarország egyik legjobb Szállodájának tartom. A szobák szuperek, a személyzet kedves. Az éttermi választék hatalmas és főleg nagyon finom. Különösen jó a közvetlen átjárás az élményfürdőbe. A férjem és a lányaink imádnak csúszdázni, így ez fontos szempont üdülés kiválasztásakor. Mi nagyon jól éreztük magunkat az egész családdal.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Rendkívül szép, jól felszerelt szálloda. Kítűnő a wellness részlege, udvarias a kiszolgálás. A szobák egy kicsit szűkre szabottak, igaz mi 3 gyerekkel szálltunk meg. A szobák méretét kárpótolta a hatalmas terasz és az, hogy a gyerekekkel este nem kellett osztozni a tv-n, mivel mindkét helyiségben volt.
2014. március 21.barátokkal járt itt
2013 májusában jártam Szegeden és a barátokkal voltunk megszállva a hotelben. Nagyon jó helyen helyezkedik el nincs messze a belvárostol és elég messze van a város zajátol. Szobák szépek,tágasak és nagyon rendezettek. Személyzet kedves és barátságos. És nem elhanyogolható szempont hogy van vellnesze és egy modern strandja ahol kedvünkre lubickolhatunk.
Kiváló 2014. február 15.gyerekekkel járt itt
2013. márciusában és mivel nagyon bejött a szálloda júniusában is tölttünk itt egy-egy hosszú hétvégét. Nekünk nagyon megtetszett a szálloda, a város és nem utolsósorban a strandolás! Külön öröm, hogy egy folyosón kell átmenni a fürdőbe és ez nagyon kényelmes. Meg voltunk elégedve a személyzettel, a választékos ételekkel, a szobával.
Kiváló 2014. február 13.a párjával járt itt
Mi nagyon jól éreztük magunkat. Eleve mindig olyan szállodát választunk,ahol közvetlen az átjárás a fürdőbe. Tökéletes megoldás és persze nekünk nagyon kényelmes is. Bár az igazat megvallva nem volt tervbe,hogy ide jönnénk,de így alakult. Tartottam tőle,hogy a nem kevés csúszda miatt káosz,sikítozás,tehát semmi nyugalom nem lesz!
Kiváló 2014. február 11.a párjával járt itt
Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel és mindenkivel! A személyzet nagyon kedves volt,a szoba tágas,kényelmes! Az étel finom és választékos volt! A csúszdás élményfürdő egyszerűen tökéletes volt! Igazán remek választás volt a 30. Szülinapom megünnepléséhez ! Felejthetetlen élmény volt! Köszönjük! Jövőre ismét jövünk :))
Gyenge 2014. január 25.gyerekekkel járt itt
Sajnos nem nyerte el a tetszésünket az egész rendszerük, szabályaik. Egyáltalán nem gyerek barát a szálloda. Az ételek túl vannak sózva, amúgy nincsenek nagy elvárásaink csak ízletes ételek legyenek, de itt nem jó az ellátás. A wellness elvileg este 9ig használható, de minket 8-40kor kidobtak, felkapcsolták a villanyokat, jöttek a takarítok aztán húzzál el.
2014. január 20.a párjával járt itt
A szálloda kiváló, az ételek ízletesek , a szemályzet udvarias. Advent első hetében a párommal töltöttünk el 3 napot itt. Az első éjszaka a fűtésünk elromlott de rögtön megjavították. A Csendes Wellness nagyon hangulatos és kellemes, mindenkinek ajánlom. A fürdőkomplexum borzasztóan hangos az állandó víz zubogástól, ezért hamar otthagytuk.
Átlagos 2014. január 7.gyerekekkel járt itt
Sokat gondolkoztam azon amit láttam és tapasztaltam a Hunguest Hotelekkel kapcsolatosan és bíztam, hogy a láncolat ezen tagja talán más lesz mint a többi. Tévedtem. Eddig mindig a „másik nagy hotelben” szálltunk meg, de most az gondoltam kipróbáljuk és ”megcsaljuk” a jó bevált szállodánkat.
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - EgyébHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - SzobákHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Medence/kertHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - VendéglátásHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - BelsőHunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged - Belső
Kiváló 2013. december 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda is meg a fürdő is.Színvonalas hely a személyzet kedves volt.Az ételek változatosak,igényesek,ízletes.A dolgozók segítőkészek.A csúszdapark hatalmas és színvonalas kényelmesen el lehet férni ,a csendes wellness nagyon hangulatos. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Hunguest Szeged (korábbi Forrás) Szeged a térképen
6726 SzegedSzent-Györgyi Albert u. 16-24.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, nem őrzött: 2800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár