Midig nagyon kedves a személyzet,az ügyfélszolgálat kifogástalan nagyon kedvesek,szinte felhőtlen 3 napot töltöttünk,önöknél.2026 június 18-án a vacsoránál az 524-es asztalnál foglaltunk helyet.Az asztalokat felügyelő hölgy a szomszéd asztalnál kedvesen felvette az ital rendelést,és minket...
Másodszor jártunk itt a Párommal és mindent úgy találtunk ami miatt visszajöttünk. Kedves,szolgálatkész személyzet.Tiszta,rendezett,jól felszerelt szoba. Az étkezés /reggeli,vacsora/ bőséges és kiváló minőségű volt. A felszolgálók pontosan tudták,hogy miből,hogyan,miként készültek az ételek. Sok...
Az ételek minősége nagyon gyenge , a választék szegényes ,gyümölcs , zöldség alig . A reggelinél a kenyér penészes volt ! A szobában az ágy nyikorog , a matrac kényelmetlen. A törülköző olyan vékony hogy átlátszik .