Fenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Szalajka-völgy bejáratánál, a csorgadozó Szalakapatak szomszédságában, százéves gesztenyefák árnyékában, a kisvonatállomástól 100m-re található családias kis éttermünk.
Egész évi nyitvatartással, házias, magyaros ízekkel hal, vad, szárnyas, sertés, és pisztrángkülönlegességekkel állunk vendégeink szolgálatára.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 23.a párjával járt itt
Szilvásváradon több éttermet is sikerült, vagy kényszerültünk már kipróbálni, így új körben megint a Fenyő étteremre esett a sor. Ahogy látjuk, és tapasztaljuk a völgybe befelé menet csökkennek az éttermi árak (leszámítva a kiülős lángosos, gyrososokat) A Fenyő Étterem kb középen van, és ez árban is látható.
2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Az utolsó szabad asztalt foglaltuk el a teraszon, ezért megértem, hogy a kiszolgálás kicsit lassabb volt. Az ételek ízletesek, bár kicsit drágábban adják, mint a környéken. Az illemhely valóban aprócska, de büdöset, tisztátalanságot nem tapasztaltam. (bár a terítő morzsás, pecsétes volt :) ) A pincérnők is udvariasak voltak.
Szörnyű 2017. augusztus 27.barátokkal járt itt
Sajnos többször jártam az étteremben, és nagyon kellemetlen a tapasztalatom. Családdal barátokkal. Az illemhelyiség kicsi, büdös, és koszos. (itt nem jár az ANTSZ? )Az evőeszközöket nem igazán tisztogatják. Az árról meg nem is érdemes beszélni. Az országban a legdrágább helyek egyike. Pedig hát, egy ócska kis koszfészek.
Gyenge 2017. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Mogorva, utasító pincérnő! Az egyik tányér nem volt rendesen elmosogatva. Kérésre kicserélték. A kétszemélyes tál ízletes de gyermek adaggal volt megtöltve. Az árát nem érte meg. A sör és az ásványvíz irreálisan drágák. Szinte sürgettek az étel elfogyasztásával!
Átlagos 2017. július 29.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás borzasztó lassú volt. Többen voltak akik később jöttek, de hamarabb végeztek, mint mi.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
2017. július 28.családjával járt itt
Családommal többször is vacsoráztunk itt az 1 hetes nyaralás alatt. A Fenyő Vendéglő a Szalajka-völgy alján, az éttermek sorában található. A külső teraszon, ha meleg idő van, nagyon kellemes az étkezés. (bár van asztal, ami fölött nincs tető illetve napernyő, így simán a fáról potyog mindenféle a nyakunkba és az ételbe.
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/italFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/italFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/italFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/italFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/italFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/italFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/ital
Kiváló 2017. július 6.gyerekekkel járt itt
Szilvásváradon nem nehéz éttermet találni,mi véletlenszerűen tévedtünk ide be, meg azért,mert itt fogadtak el SZÉP Kártyát és kutyát is be lehetett vinni a teraszra.
Bár tele volt, a kiszolgálás gyorsan, hatékonyan és udvariasan történt.
Az árak kicsit húzósak, de cserébe ízletes pisztrángot adnak, a két személyes táljuk is nagyon rendben volt úgy ízben, mint tálalásban.
A somlói mennyei.
Gyenge 2017. június 18.családjával járt itt
Nekünk nagy csalódás volt. A májgaluska leves és a Fenyőtál nagyon ízetlen volt és csak langyos Kétszemélyes tál lévén húst alig ettünk, olyan kicsi adag volt. A szarvashúson a mártás íze szörnyű. A köret viszont rengeteg, de 6000 forintért nem krumplit és zöldséget szerettem volna enni.
Átlagos 2017. június 11.családjával járt itt
A nagy túra után tértünk be és ebédeltünk. A kiszolgálás jó volt. Rendeltünk Fenyő tálat ,amely sok-sok finomságot tartalmazott az étlap szerint. Amikor kihozták csak ámultunk bámultunk a füstölt tarjaszelet helyett kaptunk egy olcsó Húsvéti sonka mását rákent tormával. A többi ehető volt ,de sótlan semmi magyaros íz nem érződött az ételeken.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 1.a párjával járt itt
Kiváló választás a sétában megfáradt, megéhezett kirándulóknak. Udvarias, gyors kiszolgálás, hangulatos belső tér, nagyon finom ételek, helyhez illő kínálat, kiváló ár-érték arány. Meglepően jól felszerelt és tiszta mellékhelység. Csak jókat tudok írni, biztos, hogy legközelebb is ott eszünk, ha arra járunk. A medvehagymás tejföl Isteni volt! Bátran ajánlom mindenkinek. :-)
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka-völgy út
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-Szo