Fenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Szalajka-völgy bejáratánál, a csorgadozó Szalakapatak szomszédságában, százéves gesztenyefák árnyékában, a kisvonatállomástól 100m-re található családias kis éttermünk.
Egész évi nyitvatartással, házias, magyaros ízekkel hal, vad, szárnyas, sertés, és pisztrángkülönlegességekkel állunk vendégeink szolgálatára.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
06.10-09.01.
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2015. november 30.a párjával járt itt
Többször voltunk már ezen a helyen és mindig pozitív volt a véleményünk! Legutóbb augusztusban voltunk itt! Welnes uraknak elnevezésú ebédet ettem,ami kiváló ízek, fatányéron! Kérésemre megküldték a receptet is! Kiváló hangulatos hely,gyors kiszolgálás,pedig tele volt az étterem! Udvarias pincérek!
Kiváló 2015. november 20.egyedül járt itt
én a fenyővendéglőben gyros tálat ettem főételként nagyon ízlete és a tálalásában is egy gasztronómiai élményben vettem részt desszertként somlói galaluskát ettem az is nagyon finom volt a kiszolgálás udvarias a környezet tiszta ápolt jó hangulatban finomakat enni csak ajánlani tudom a helyet
Kiváló 2015. október 25.a párjával járt itt
Kifejezetten ajánlották az éttermet, mondván, hogy a sült pisztrángja miatt ki ne hagyjuk. Életünk egyik legfinomabb fokhagymás pisztrángját ettük itt. Egyéb kínálata is jelentős, van választék bőven. Az árak elfogadhatóak (felső közép), a kiszolgálás udvarias, kifejezetten kedves volt. Külön szedtek nekem mentát a vizembe, amit külön köszönök. Abszolút elégedettek voltunk, biztosan fogunk még itt enni. Ajánlom!
Gyenge 2015. augusztus 2.családjával járt itt
Nagy adagot kaptunk,de az ételt a családunk otthagyta annyira szörnyű volt.A pincér gyors,de a rendelésre sokat kellett várnunk.Csak a kedvezményes kártyánk miatt tértünk be.A darazsak hemzsegtek a kólára,egy mondattal összfoglalóan:Ne menj ide!
Kiváló 2015. július 29.családjával járt itt
Az etelek fantasztikusak voltak,nagy adagokat kaptunk,jol is laktunk. Az etterem kicsit regimodi,de nem nezelodni mentunk :) Meg voltunk elegedve egyebkent mindennel,koszonjuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 5.a párjával járt itt
Régóta járunk ide. Az idei szilvásváradi nyaralásunkkor mindennap itt ettünk. Nem vagyunk már nagyevők, de vannak olyan ételek, pl. a flekken, ami két személynek is elég. Bő vegyes salátával tálalták. Finom volt a halászlé. A desszertek közül a somlói galuskát és a sztrapacskát kóstoltuk meg. (A z utóbbi juhtúrós nudli néven szerepel az étlapon. )
Kiváló 2015. május 2.barátokkal járt itt
Barátainkkal jártunk az étteremben ahová nagyon éhesen érkeztünk. Nem itt terveztünk ebédelni először,de mivel egy másik étteremben eléggé negatív dolgokat tapasztaltunk így erre az étteremre esett a választásunk SZERENCSÉRE! Nagyon udvarias. kedves,gyors kiszolgálásban volt részünk és nagyon jól laktunk.
2015. május 1.gyerekekkel járt itt
Túrázás után jót ettünk itt. A pincérek eléggé heterogén minőségűek voltak, aki fogadott egy tragédia volt, aki viszont felvette a rendelésünket végül, ő nagyon rendben volt. Az ilyen hangulatos helyeken jó ha van valami bája egy étteremnek, ezt itt hiányoltuk.
Kiváló 2015. január 5.a párjával járt itt
Megmentette "Szilvásvárad becsületét" :), csúnyán fogalmazva,de lényegében igen. Csontleves. Végre egy meleg és csontot látott csontleves,finom volt. A vajas mandulás pisztráng páratlan gasztro élmény volt,köszönöm. Nejem sima sült pisztrángja is csodálatos volt,pedig ő nem szereti a halat :D.
Kiváló 2014. november 28.a párjával járt itt
Egy hosszú kirándulás után, nyakig sárosan tértünk be a vendéglőbe. Egy forró levesre vágytunk és valami laktató helyi ételre. Mind a kettőt megkaptuk ebben a hangulatos kis vendéglőben. Az ételek íze és minősége kiváló volt, annak ellenére is, hogy szezonon kívül érkeztünk. A kiszolgálás gyors volt és udvarias. Nagyon ajánlom ezt a kis vendéglőt minden Szilvásváradra látogatónak.
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka-völgy út
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-Szo