Fenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad
Fenyő Vendéglő SzilvásváradFenyő Vendéglő Szilvásvárad

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad bemutatkozása

Szilvásváradon, a Szalajka-völgy bejáratánál, a csorgadozó Szalakapatak szomszédságában, százéves gesztenyefák árnyékában, a kisvonatállomástól 100m-re található családias kis éttermünk.
Egész évi nyitvatartással, házias, magyaros ízekkel hal, vad, szárnyas, sertés, és pisztrángkülönlegességekkel állunk vendégeink szolgálatára.

Lilla Apartmanházak Szilvásvárad - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Lilla Apartmanházak Szilvásvárad
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Fenyő Vendéglő Szilvásvárad vélemények

Kiváló 2016. november 9.a párjával járt itt
Ők aztán minden körülmények között a helyzet magaslatán állnak. Téli étlap, nyári étlap, csoport étlap is van - ezeket már a honlapról előzetesen tanulmányoztuk. Étlapjaikról a humor sem hiányzik. Sajnos pont egy sáros-esős útépítés közben tévedtünk ide, de a vendéglőbe lépve el is felejtettünk minden kinti körülményt.
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étlap/itallapFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étlap/itallapFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étlap/itallapFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Külső képFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étlap/itallapFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Külső képFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Külső képFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étlap/itallapFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Külső képFenyő Vendéglő Szilvásvárad - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Egy hetet töltöttünk Szilvásváradon, több éttermet is kipróbáltunk, de nem kellett volna. Az első este ebbe a nagyszerű vendéglőbe tértünk be, a pincér figyelmes, kedves volt, a kiszolgálás gyors, az ételek pedig nagyon finomak és bőséges adag volt mindegyik. . ritkán ettem finom somlói galuskát étteremben, de itt mennyei volt az is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Nekem az étteremről pozitív véleményem van. Szilvásváradon voltunk 3 napot, hát az idő nem kedvezett, de az étterem kárpótolt mindenért. Az Ittjártam. hu értékelései alapján választottuk a helyet, mivel már volt szerencsénk vacak ételekhez. Pisztrángot rendeltünk (márványsajtal), és nagyon finom volt.
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 28.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délután késői ebédünket költöttük el itt, ami teljesen tele volt, így kellett egy kis időt várni, mire egy asztal felszabadult. A pisztráng finom, de baromi drága és ki tudja, hogy tényleg szilvásváradi pisztrángot kaptunk-e?
Átlagos 2016. május 29.a párjával járt itt
A sok jó értékelés miatt jöttünk ide a hétvégén, de csalódás volt. A páromnak ízlett a pisztráng, de mivel én nem eszem halat cordon bluet kértem, ami kritikán aluli volt. A benne lévő sonka féleség keserű volt, mint a máj. Az adagok nem túl nagyok. Legközelebb mást választunk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Pünkösd vasárnap ebédeltünk itt, azért választottuk, mert ezen a lapon elég jó értékeléseket kapott a kisvendéglő. Sajnos ünnep lévén zsúfolásig tele volt a hely, mivel ketten voltunk, asztalt elég hamar kaptunk, de csak az negyedórába telt, amíg egyáltalán hozzánk szólt a felszolgáló.
2016. április 30.a párjával járt itt
gyors kiszolgálás,bár hétköznap hiányos az étlap nincs minden ami szerepel az étlap kínálatában,az ételek frissen kerülnek ki a konyhából,egyéni kérésekhez rugalmasan állnak hozzá,az ital választék megfelelő,a mellékhelység tiszta,az egyetlen észrevétel valaki egy almát rajzolt a terítőre ahol hétfőn ültünk és bár naponta kétszer ugyan annál az asztalnál ettünk még pénteken is megfelelőnek találták ugyanazt a terítőt, a fenyőtál átlagon felüli volt minőségben mennyiségben
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. április 15.a párjával járt itt
2016. áprilisában ebédeltünk a vendéglőben. Hétköznap volt,így sajnos nem minden volt ami az étlapon szerepelt és szerettünk volna. A halászlé nagyon finom volt,viszont a hozzá felszolgált kenyérnek valami oknál fogva mosószer/öblítő mellékíze volt-valószínűleg nem megfelelően tárolták! A somlói tökéletes,aki itt jár feltétlenül kóstolja meg!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 6.barátokkal járt itt
Teljesen megérdemelt a jó helyezése.
Gyors, udvarias, 20 percen belül mindenki megkapta az ebédjét.
A pisztráng nagyszerűen volt elkészítve, a többi fogással sem volt problémánk, legfeljebb az adagok lehetnének valamivel nagyobbak.A gyerekekre is külön odafigyeltek.
Mindenképpen érdemes kipróbálni!
Kiváló 2015. december 31.gyerekekkel járt itt
Kedves felszolgálók ,rendelésfelvételtől számítva 1-2 perc volt és már ott volt az ital. Az étlapról a bőség zavarával küzdve nehezen választottunk , jól hangzó ételeket . Az italt még meg sem kóstoltuk már ott volt a leves, ízletes , meleg a főétel is hasonló és a desszert is . az adagok megfelelőek volta. és az ár sem csillagászati mindenkinek ajánlani tudom .
Fenyő Vendéglő Szilvásvárad a térképen
3348 SzilvásváradSzalajka-völgy út
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Sze
CS-Szo