Hotel Gabriella étterme Tapolca

Hotel Gabriella étterme Tapolca
Hotel Gabriella étterme TapolcaHotel Gabriella étterme Tapolca
Hotel Gabriella étterme TapolcaHotel Gabriella étterme Tapolca

Hotel Gabriella étterme Tapolca bemutatkozása

A Hotel Gabriella étterme mediterrán környezetben, a festői Tóparton található, Tapolca szívében.
Tapolca a barlangok és a vizek városa a Balaton északi partján, a róla elnevezett Tapolcai medencében terül el. Az egykori Pannon-tenger helyén alakult ki, vulkanikus eredetű hegyek veszik körül.

Malom-tó Vendégház Tapolca - Tapolcai Tavas-barlang élmény pároknak
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Hotel Gabriella étterme Tapolca vélemények

Kiváló 2014. január 20.barátokkal járt itt
Tapolca közel a Balatonhoz egy csodálatos barlanggal és Tóval vonzza a látogatókat. Gyönyörű környezetben a Malom tó partján egy régi malomból átalakított épület, mely Hotelként üzemel. A földszinten 2 helyiségből álló étterem üzemel. Jó idő esetén (tavasztól őszig)
a Tó partján is vannak asztalok.
Kiváló 2016. július 1.gyerekekkel járt itt
Bevallom, nekem ez az étterem valamiért malom tó étteremnek ivódott be még úgy 10-15-éve, de azután rá jöttem ez az étterem bizony a Malom-tó partján található. Hangulatos és kellemes étterem. Nincs túl nagy választék szárnyasokból és az étlap sem 19 oldalas, de van szürke marha hamburger, ami megszólal. . olyan finom volt!
Hotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
Kiváló 2015. október 29.barátokkal járt itt
Csodálatos környezet a malom tó mellett és a hely vendégszeretete a ráadás. Véletlenül bukkantunk az étteremre, aztán egész nyáron visszajártunk. A pisztráng, a marhahúsok és a többi étel is sorra került az étlapról, fantasztikus finom volt. A pincérek kedvesek, előzékenyek, a kiszolgálás gyors, pedig minden alkalommal sokan voltak.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Egy napot töltöttünk a városban és festői környezetben ebédeltünk nagyon finomat. A libamáj burgonyapürével és a marhapörkölt túrós csuszával megkoronázta a napunkat. A levendulaszörp és a citromos limonádé pedig szintén ízletesek voltak. Mind az ételek és italok, mind pedig a kiszolgálás csillagos ötöst érdemelnek. Mindenkinek ajánlani tudom az étterem látogatását.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. március 19.gyerekekkel járt itt
Csodaszép helyen,remek időben tértünk be,a tavas-barlangból megéhezve a Gabriella éttermébe,ami gyönyörű,régi korok hangulatát árasztó étterem képét mutatja. Igazi régi vágású pincérek,nekem már túlságosan is:)), kissé lassúak,de nagyon nyájasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 15., csoporttal járt itt
Összességében nagyon finomak az ételek. A limonádé rémes. . . Valamilyen vett citromos üdítőbe volt beledobva a citromkarika. Ha ennyire jó a konyha nem kellene az italt így elszúrni. . . A kiszolgálás gyors, és kedves, de a pincérnő kicsit ügyetlenke, egy jó adag üdítő borult a csoportunk egyik tagjára.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2023. szeptember 22.egyedül járt itt
Egyik nap ide sétáltam be ebédelni, nem korlátlan a választás Tapolcán, de azért akad jó étterem is. Az elhelyezkedés kiemelkedően szuper, a tapolcai malomtó partja, meg az alsó tó között, de hiszen ez maga a malom, oldalán az óriás, lapátos kerékkel. Mindenki ideáll szelfizni.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - BelsőHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső képHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Étel/italHotel Gabriella étterme Tapolca - Étlap/itallapHotel Gabriella étterme Tapolca - Étlap/itallapHotel Gabriella étterme Tapolca - Étlap/itallapHotel Gabriella étterme Tapolca - BelsőHotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kiváló 2023. március 20.a párjával járt itt
Vacsorázni tértünk be a Hotel Gabriella éttermébe egy márciusi hétvégén. Az étterem a Malom-tó partján áll, így a hangulatos környezet adott. A hűvös este miatt mi bent foglaltunk helyet, de egyébként terasza is van az étteremnek a tavon, ami szuper lehet a nyári esetéken.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - EgyébHotel Gabriella étterme Tapolca - Egyéb
Kiváló 2018. július 27.a párjával járt itt
Idén sajnos a szállodában már nem tudtunk szobát foglalni, így "csak" egy vacsorára futotta. Sokféle halas ételt ķínálnak. A fogasfilé szeletek nagyon finomak grillezve. Húsimádóknak is akad jóféle fogás: például bicskás pecsenye. Mesebeli helyszín, finom ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Egy feljthetetlen, szép este.
Hotel Gabriella étterme Tapolca - Külső kép
2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be az étterembe és jó idő lévén a teraszon ültünk le. Az étterem elhelyezkedése már plusz pontot ér. A kiszolgálás gyors és előzékeny volt, megfigyelhető, hogy a csúcsforgalom ellenére rövid időn belül mindenkit kiszolgáltak. A halászlé sűrű, tele hallal, a fűszerezése egy kicsit halovány.
Hotel Gabriella étterme Tapolca a térképen
8300 TapolcaBatsányi tér 7.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi