Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

Gyenge 2016. augusztus 17.barátokkal járt itt
Megint a szokásos átverés. Azért ez felháborító, hogy Tisza mellet szürke harcsa helyett afrikai harcsát, illetve süllő helyett viktória tavi fogast szolgálnak fel. De ez csak derült ki, ha rámenősen megkérdezel a pincért. Legyen világos mindenkinek, hogy még barátok között az árkülönbség min. 2 ezer forint. . . , ami természetesen a vendég javára nem látszik az étlapon.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. november 25.barátokkal járt itt
Még a nyár folyamán jártunk itt először. Sajnos akkor annyian voltunk, hogy nem jutottunk volna be a helyre egy órán belül így eljöttünk. Megbeszéltük a barátokkal, hogy ide vissza kell térnünk rövid időn belül. Tanulva a korábbiakból foglaltunk asztalt. Megérkezésünkkor már elő volt készítve az asztal, szívélyesen fogadtak minket.
2017. október 30.barátokkal járt itt
Először jártunk a csárdában. Az első benyomást a mosdóban lekapcsolódó villany tette, amit szerintem könnyű lenne hosszabb időre állítani. A második benyomás már az étteremben éri az embert,amit úgy mondanék, hogy középszerű. Zsúfolt helység de tiszta, kedves és gyors kiszolgálás, azzal az érzéssel, hogy ha már ettél fizess és haladj.
2016. február 16.családjával járt itt
A csárda belül nagyon hangulatos, elhelyezkedésre is romantikus, közel a Tisza-part. A harcsasteak finom és ízletes. Az adag is pont megfelelő. Köretek közül a csak a galuska nem volt finom, mintha nem frissen készült volna, hanem inkább fagyasztott lehetett. Kellemes hely, egészen jó ételek, mégis rossz kedvvel távoztunk.
2014. szeptember 28.családjával járt itt
Pár év után újra elmentünk családommal-a nagyon finom füstölt harcsa emlékét feleleveníteni-egy vasárnapi ebédre. Az említett harcsa változatlanul kiváló volt. Nem úgy a harcsából készült halászlé,ami aznap teljesen vízízűre sikeredett. A pincér rá is érzett,hogy valami nem "kerek" -látva a megmaradt mennyiséget!
Átlagos 2014. július 10.barátokkal járt itt
Ennek a helynek sokkal jobb a híre, mint amit tapasztaltunk. Ütött-kopott külső belső, fásult személyzet, elsózott ételek, vacak sör. Amit értékelni lehet az az, hogy a sablonételek mellett készítenek házilag füstölt harcsát, füstölt harcsás bablevest és olajos halat. Szóval az igyekezet megvan.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/ital
2016. február 9.gyerekekkel járt itt
A nyáron jártunk itt először. Azóta többször voltunk és minden alkalommal újra beleszeretünk. A hangulat leírhatatlan, a kiszolgálás kedves és elég gyors. Érdemes előre bejelentkezni mert elég sok vendég van. Az ételek finomak, mi általában csak halételeket fogyasztunk de azok egytől egyig kifogástalanok voltak. A halászlé pedig a legjobb amit eddig ettem! ! !
Gyenge 2021. szeptember 13.a párjával járt itt
2021. 09. 08-án jártunk a halászcsárdában
Nagy reményekkel tettünk meg 110 km-t. Vegyes halászlét fogyasztottunk és rántott harcsafilét vegyes körettel. A halászlé ízetlen halleves volt, ez nem halászlé. A rántott harcsafiléről: nem tudtam,hogy mit fogyasztok,mert a panírban keresni kellett a halat.
2019. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
A büfénél várakoztunk, mert az étteremben telt ház volt. Viszonylag gyorsan, rugalmasan kezelték a helyzetet. Az ételek íze, tálasa messze elmaradt az elvárhatónál. Frissen sült halféleségeket fogyasztottunk, (a panírban keresni kellett az érdemi falatokat), a vegyes köret külön említést nem érdemel.
Nagyon hiányzott a "csárda" jelleg.
Eddig kedvező élményeink voltak, ez most lerombolódott.
Gyenge 2019. január 2.gyerekekkel járt itt
Nagy reményekkel indultunk ide de sajnos borzasztóan csalódtunk. . . kb 10 ember volt rajtunk kívül a csárdában és így 25 perc volt az italok kiérkezése. ez ételek már jobban jöttek de kár volt . halászlé kritikán aluli ennyire rosszat szerintem még sehol nem ettem. az előételek főételek aránylag jók voltak csak az a gagyi fagyasztott krumpli ne lett volna.