Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

Kiváló 2022. július 29.családjával járt itt
Nagyon hangulatos hely,gyors kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek pedig nagyon finomak.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Hangulatos étterem. Halételekből kimondottan bőséges választék, elfogadható árakon. Az általunk rendelt fogások mindegyike finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás gyors, udvarias.
Kiváló 2018. október 5.barátokkal járt itt
Lányommal és barátnőmmel voltunk. Annak ellenére mentem,hogy a hal ételekért nem vagyok túlzottan oda. Utólag nagyon bántam volna ha kihagyom. A halászlé nagyon finom volt,és bőséges a kenyér hozzá friss és ropogós. A desszert isteni volt bár ,,túlvállaltuk" magunkat mert az is ,,emberes" adag volt, A sör és az üdítők megfelelő hőmérsékletűek voltak, az elvitelre csomagolt leves stabil műanyag dobozban volt.
Kiváló 2018. szeptember 22.családjával járt itt
Tiszacsege ezzel került be az országos médiába,no meg azzal,hogy a király is idejár halászlét enni. Szombat van,szokásos családi ebéd,kivételesen ráérünk,nézzük meg, hogy van Jani. Autózunk 58 kilométert,majd viszonylag kényelmesen parkolunk. Második nekifutásra,mert asztalfoglalás csak fél egyig van,a multkor ez nem jött össze,most igen.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étlap/itallapTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - EgyébTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső képTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Egyéb
Kiváló 2018. május 29.családjával járt itt
Ha egy jó halászlevet szeretne enni a család mindig elsőként ez a kis Halászcsárda jut eszünkbe! Elég sűrűn meg is látogatjuk! A halételek között még nem találtunk olyat ami ne nyerte volna el a tetszésünket. Bár aki nem halételt szeretne enni az ne ide jöjjön, de gondolom a halászcsárdát mindenki ezért keresi fel. Kiszolgálásra még nem volt panaszunk, kedvesek udvariasak.
Kiváló 2017. április 18.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk a csárdában, mindig nagyon elégedetten távozunk. Az ételek nagyon finomak, az adagok bőségesek. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Nem kell megijedni, ha sok kiránduló van a csárda környékén vagy éppen várnak az asztalra előttünk, mert viszonylag gyorsan asztalhoz juthatunk. Nálunk plusz előny, hogy a külső helységbe kutya bevihető.
Kiváló 2016. május 11.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben a Tisza folyó partján van az étterem. A pincér hölgy a szakma példamintája lehetne! Kedves, udvarias és mindig jókedvű! Az ételek elképesztően jók és kiadósak! Nagy választékot találhatunk a hazai halfajtákból készült ételekből! Az áraik nem olcsók de szemrebbenés nélkül fizet az ember miután ilyen minőségű csodát tesznek elé az asztalra!
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ha nem lenne elég a romantikus környezet, a finom harcsapaprikás minden rosszat elfeledtet. Évfordulós meglepetés vacsorára vitt el a párom, amikor először voltunk a halászcsárdában. Készségesek voltak a felszolgálók, a legjobb asztalt kaptuk, ahonnan kiláttunk a kompkikötőre. Az ételeket a sok vendég ellenére is gyorsan szervírozták.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/ital
Kiváló 2016. január 29.barátokkal járt itt
Zalaegerszegi vagyok, és egy debreceni barátunkat látogattunk meg a családdal. Mondtam hogy ha már elvetődtünk feléjük, ennék egy jó tiszai-halászlevet, majd délelőtt autóba ültünk és elvitt bennünket a tiszacsegei halászcsárdába. Talán mondhatom azt, életem legjobb halételeit ettem itt, a kiszolgálás is maximális volt. . Biztos visszatérek ide,
Kiváló 2015. május 25.a párjával járt itt
Ma a férjemmel Tiszacsegén jártunk a Halászcsárdában. A bejutásért sorba kellett állni az ajtó előtt, mert teltház volt, de meglepően rövid idő alatt bekerültünk. Ugyan ilyen gyorsan szolgálták fel a halászlevet, ami nagyon finom volt és az adag is rendben volt (a leves után már csak a desszertet bírtuk megenni).