Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege

Alfa Hotel Miskolctapolca
Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 6., csoporttal járt itt
A Tisza tó körbekerékpározása közben érintette kis csoportunk a halászcsárdát. Előtte felhívtam őket, és ajánlásuknak megfelelően asztalt foglaltunk. Korábban értünk oda, de az asztalunk szépen megterítve várt bennünket. Minden nagyon finom volt és a nagy forgalom ellenére a kiszolgálás aránylag gyors volt. A felszolgáló udvarias és kedves volt.
Kiváló 2013. december 20.családjával járt itt
Több mint 10 éve visszajáró vendégek vagyunk a csárdába, nyaranta. Gyakran 1 napra is leutazunk strandolni és egy jót vacsorázni. Olyan finom korhely halászlevet még sehol sem ettem mint ott. A harcsasteak pedig teljesen egyedi. De bármit is választunk, minden nagyon finom,harcsapaprikás a másik nagy kedvence a baráti társaságnak, akikkel járunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. szeptember 17.a párjával járt itt
Többször jártam már a nevezett halászcsárdában, és nem véletlen. Az halételeik nagyon izletesek, és nagy a választék. A halászlevet nagyon jól készítik, a harcsapaprikásuk is kiváló, és nagyon izlett a heltepertőjük melyet előételként ajánlottak.
2019. szeptember 15.gyerekekkel járt itt
A büfénél várakoztunk, mert az étteremben telt ház volt. Viszonylag gyorsan, rugalmasan kezelték a helyzetet. Az ételek íze, tálasa messze elmaradt az elvárhatónál. Frissen sült halféleségeket fogyasztottunk, (a panírban keresni kellett az érdemi falatokat), a vegyes köret külön említést nem érdemel.
Nagyon hiányzott a "csárda" jelleg.
Eddig kedvező élményeink voltak, ez most lerombolódott.
2019. július 20.a párjával járt itt
Már több ízben jártunk a Tiszánál, de Tiszacsegén még nem. Már a kompozás élmény volt a "híres" komppal. Egyenesen a Halászcsárdába mentünk egy kávéra és, hogy a másnapi ebédre tervezett halászléről tájékozódjunk. Sajnos az 1 millió szúnyog miatt a zárt teraszrészen tudtunk helyet foglalni.
2019. március 24.barátokkal járt itt
Barátnőmmel Újszentmargitáról hazafelé tértünk be. Eredetileg halászlét mentünk enni. Ez meg is volt, de nem sima halászlé formájában, hanem korhely halászlevet. Nagyon forrón hozták ki, így amíg meglátogattuk a mosdót, pont ehető hőmérsékletűre hűlt le. Mindkettőnknek nagyon ízlett. Kellemes, selymes ízvilág nagy haldarabokkal.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/ital
2018. május 16.egyedül járt itt
Kifejezetten a halászlé megkóstolása miatt tértem be ide motoros túrám alkalmából. A hely kialakítása nem különösebben érdekes, de hát nem is emiatt jöttem ide. A kiszolgálás gyors és udvarias, alig kellett várakoznom. A megrendelés feladását követően rövid időn belül megkaptam a harcsa halászlevet hal belsőségekkel.
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Külső kép
2017. október 30.barátokkal járt itt
Először jártunk a csárdában. Az első benyomást a mosdóban lekapcsolódó villany tette, amit szerintem könnyű lenne hosszabb időre állítani. A második benyomás már az étteremben éri az embert,amit úgy mondanék, hogy középszerű. Zsúfolt helység de tiszta, kedves és gyors kiszolgálás, azzal az érzéssel, hogy ha már ettél fizess és haladj.
2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Hangulatos csárda a Tisza parton,de semmi különösebb. "Lezavarjuk gyorsan", de összességében jó kiszolgálással, átlagos ételeket kaptunk. Kicsit lehetne fűszeresebb a halászlé, viszont a palacsinta nagyon tetszett a gyerekeknek. Amit nem értünk, az az, hogy miért nem lehet folyami harcsát rendelni a magyaros halételekhez a csárdának?
2016. február 16.családjával járt itt
A csárda belül nagyon hangulatos, elhelyezkedésre is romantikus, közel a Tisza-part. A harcsasteak finom és ízletes. Az adag is pont megfelelő. Köretek közül a csak a galuska nem volt finom, mintha nem frissen készült volna, hanem inkább fagyasztott lehetett. Kellemes hely, egészen jó ételek, mégis rossz kedvvel távoztunk.