Bonchidai Csárda Tokaj

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

2019. február 25.a párjával járt itt
Párommal átutazóban voltunk Tokajban. Ebédelni megálltunk a csárdában, vasárnapvolt és sokan voltak. A pincér sietett a segítségünkre lenn, mondta kis időt kell várni mindjárt lesz üresedés. Gondoltuk gyönyörű a környezet, szép az idő, tehát várunk. Nem először járunk itt.
Átlagos 2018. december 30.családjával járt itt
Amióta nem voltunk sokat javult a kiszolgálás valamint az ételek minősége.
A Bab gulyást mindenkinek ajánlóm, nem jó az ízvilága!
2018. december 8.a párjával járt itt
Nem először ebédeltünk a csárdában, tudtuk mire számíthatunk. Mindig elolvasom az értékeléseket és mindig van negatív és pozitív tapasztalat. A csárdában tisztaság volt most is. A halétellel kapcsolatban mi most sem csalódtunk. A kiszolgálásnál kedves volt a "kis srác", mondta, hogy bocsánat ő még csak tanuló, de ha ilyen marad, akkor nem lesz gond annak az étteremnek, aki alkalmazza.
Bonchidai Csárda Tokaj - Étel/ital
Kiváló 2018. szeptember 12.a párjával járt itt
A mai napon Tokajban a Bonchidai Csárdában ebédeltünk a párommal. Előtte olvastam jó és rossz véleményeket is az étteremről. A mai tapasztalatunk egyértelműen pozitív volt úgy a kiszolgálás, mint az étel minőségével kapcsolatosan. A sült csülök omlós és ropogós volt, a steak burgonya kiváló úgyszintén a harcsapaprikás túróscsuszával. A kiszolgálás gyors és készséges volt.
Kiváló 2018. szeptember 11.a párjával járt itt
Csak a neve miatt tértünk be először. Vegyes halászlevet ettünk két alkalommal is, mellé roston harcsát.Sem az ételek minőségével, sem a mennyiségével nem volt probléma. A kiszolgálás kedves és gyors volt. A teraszról csodaszép kilátás nyílik a Tiszára. Ha arra járunk, biztosan visszatérünk még...
Kiváló 2018. augusztus 26.a párjával járt itt
Nyaralás alkalmával kihagyhatatlan hogy itt ebédeljünk! Augusztusi hosszú hétvége lévén rengeteg ember volt szinte telt ház. Volt némi fennakadás a rendelés felvételében de az ételek viszonylag hamar érkeztek és a szokásos kiváló minőséget hozták! Remek volt a vegyes halászlé és a babgulyás is ! ! ! !
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó ár-érték arányú hely, nagyon kedves és segítőkész a személyzet, a kiszolgálás fantasztikus. Minden igényt kielégítő kínálat, és nem drága, hatalmas adagot adnak minden ételből. Szeretünk ide járni. Nyáron külön hangulatos a terasz, télen viszont bent jó meleg van. Nem kell túl sokat várakozni. A hely tisztasága kiváló.
2017. december 12.családjával járt itt
Nagyon szeretem ezt a helyet, igaz nagy tömegben nem megyünk sosem, a hosszú várakozás miatt. Amikor nincsenek sokan, azonnal jönnek a pincérek és nagyon hamar hozzák is a rendelt ételeket, ilyen keveset sehol nem kell várnunk, mint itt. 5-10 percen belül mindig megkapjuk az ételeket. Még ételben itt nem csalódtunk sosem, mindig finom és bőséges amit kapunk.
Átlagos 2016. október 16.barátokkal járt itt
Hogy miért? Mert az ételek 80-90%-ához ez a köret, annak is a nagyrésze hasábburgonya! Állítólag ez Tokaj éttermei közül a zászlóshajó! Szerintem messze van ez attól! Egy nagyobb baráti csoporttal érkeztünk ide vacsorázni, de nekem nem igazán áll szándékomban ide visszatérni!
Bonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - MosdóBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - EgyébBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - EgyébBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Belső
Gyenge 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Régebbi élményeink alapján úgy gondoltuk párommal, hogy ismét vissza térünk Tokajba, egy finom ebédre. A Bonchidai csárda csodás környezetben fekszik, nagyon finomak az ételek, de. . . . . A felszolgálás ezen a napon (08. 07. ) botrányos volt! Beültünk az étterembe, és nyugtáztuk, hogy elég sokan vannak, de azért nincs telt ház.