Bonchidai Csárda Tokaj

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Nem ajánlom az éttermet . . . A kiszolgálás kritikán aluli. . . Miután megkaptuk az étlapot körülbelül fél óra múlva jött oda hozzánk valaki hogy ugyan mit szeretnénk rendelni. . . Más étteremben legalább megkérdezik addig szeretnénk e inni valamit. . . ( Főleg ebben a hőségben)
A pincérnő rettentő flegma volt. .
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2021. augusztus 29.barátokkal járt itt
Az idei nyaralásunk alkalmával tértünk be ide, 8 fős baráti társaság. Nos igen ám, de már a bejáratnál problémák adódtak azzal, hogy hova üljünk? Tekintve, hogy nem volt hely. Illogikus módon 1 pár egy 8 fős asztalnál evett. De nincs hely. Ja de mégis, 5-6 perc fejforgatás és várakozás után egy pincér végül tudott nekünk helyet keríteni.
Bonchidai Csárda Tokaj - Étel/ital
Gyenge 2024. április 7.a párjával járt itt
Vicces sztoriban volt részünk, ugyanis az előételünknél a tartárt felejtették el, a főétel t meg csak egyikünknek hozták ki. Mivel nem voltam farkaséhes kíváncsian vártam mi lesz ebből, de a kb 5 pincérnek aki a teraszon tevékenykedett nem tűnt fel semmi. A számlán persze szerepelt a ki sem hozott étel.
Gyenge 2016. augusztus 9.a párjával járt itt
Régebbi élményeink alapján úgy gondoltuk párommal, hogy ismét vissza térünk Tokajba, egy finom ebédre. A Bonchidai csárda csodás környezetben fekszik, nagyon finomak az ételek, de. . . . . A felszolgálás ezen a napon (08. 07. ) botrányos volt! Beültünk az étterembe, és nyugtáztuk, hogy elég sokan vannak, de azért nincs telt ház.
Átlagos 2022. szeptember 8.barátokkal járt itt
Egy szabadtéri rendezvényen voltunk, amikor jött a vihar. Úgyis szerettünk volna enni valamit, ezért a csárdába menekültünk. A teraszon teltház volt, de ott szerettünk volna leülni. Egy pincér hölgy kedvesen a segítségünkre sietett, a benti részen leültetett, és azt mondta, szól ha felszabadult hely a teraszon.
Átlagos 2018. december 30.családjával járt itt
Amióta nem voltunk sokat javult a kiszolgálás valamint az ételek minősége.
A Bab gulyást mindenkinek ajánlóm, nem jó az ízvilága!
Átlagos 2016. október 16.barátokkal járt itt
Hogy miért? Mert az ételek 80-90%-ához ez a köret, annak is a nagyrésze hasábburgonya! Állítólag ez Tokaj éttermei közül a zászlóshajó! Szerintem messze van ez attól! Egy nagyobb baráti csoporttal érkeztünk ide vacsorázni, de nekem nem igazán áll szándékomban ide visszatérni!
Bonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - MosdóBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - EgyébBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - EgyébBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Külső képBonchidai Csárda Tokaj - Belső
Átlagos 2015. november 16.barátokkal járt itt
Tiszta szerencse, hogy mezei kulináris kalandozóként nem kell állást foglaljak a fine dining versus magyar csárdák mesterségesen keltett konfliktusban. Mindkettőt lehet jól, odafigyeléssel, igyekezettel, szeretettel vagy rosszul, hatásvadászatra, extraprofitra ácsingózva, filléres, gyenge alapanyagokat felhasználva csinálni.
Bonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/ital
Átlagos 2015. október 10.gyerekekkel járt itt
Nagycsaládos Sogornős, Sogoros, unokahugis október eleji kirándulásra mentünk azzal a céllal, hogy eszünk egy jó hallevest ("halászlét") is. Amikor megérkeztünk a Csárdába éppen az asztalt tisztították. Lévén a Bornapi sokadalom tele volt a Csárda vendéggel.
Átlagos 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Párommal szerettünk volna egy finom halászlevet enni! Egy régi kedvenc helyünkön mióta megjártuk , nem voltunk. Keresésünk a tokaji Bonchidai Csárdára esett! A szeptemberi hűs, de napos délután a teraszon foglaltunk helyet. Azonnal jött is a pincér, szinte a széket nem volt érkezésem magam alá húzni. Étlapot adott hűvös udvariassággal.
Bonchidai Csárda Tokaj - EgyébBonchidai Csárda Tokaj - Egyéb