Bonchidai Csárda Tokaj

Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Bonchidai Csárda Tokaj vélemények

Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Előzetes értékelések alapján választottam ezt a helyet,és élőben,ha lehet,még szebb,mint képeken. Ahogy beértünk,még szinte le sem ültünk,már hozták az étlapot. Ami picit talán furcsa,hogy szinte mintha sürgetnék az embert a rendeléssel. Cigány pecsenyét kértünk. Nem tudom,hogy a táj szépsége kötött-e le,de rekord gyorsasággal hozták is az ebédet.
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Gyakran megfordulunk Tokajban, de az étteremben még nem jártunk. Gondoltuk most betérünk. Nem bántuk meg. Az étterem teraszára érkezve pazar látvány tárult elénk. A Tisza-parti hangulat tökéletes. A személyzet kedves, szolgálatkész. Ahogy helyet foglaltunk azonnal fel is vették a rendelést. Gyors, vendégközpontú a kiszolgálás.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Tokaji gimnazistaként, elég sokat ettem a Bonchidai Csárdában, ahogy felnőttem eltávolodtam a helytől, de elég sokszor volt az eszembe az idő elteltével. Aztán múlthónapban úgy döntöttem ellátogatok szeretett helyemre. Megdöbbenve láttam, hogy semmi nem változott. A személyzet kedves és udvarias hozzáállása, az ételek minősége, íze, mennyisége.
2016. március 31.barátokkal járt itt
Gyakori kirandulo helyeink koze tartozik Tokaj. Egy kellemes turazas utan jolesik kiulni a Tisza-parti etterem teraszara, ahonnan kellemes kilatas tarul elenk. Eloetelkent csakis halaszle johet szoba, masodik fogaskent pedig a 2 szemelyes Bonchidai-tal,amiben mindkettonk megtalalja a kedvere valot. Visszatero vendegek vagyunk, de rossz tapasztalataink nincsenek a hellyel kacsolatban. A borvalasztekat viszont lehetne szelesiteni
Bonchidai Csárda Tokaj - Étel/ital
Átlagos 2015. november 16.barátokkal járt itt
Tiszta szerencse, hogy mezei kulináris kalandozóként nem kell állást foglaljak a fine dining versus magyar csárdák mesterségesen keltett konfliktusban. Mindkettőt lehet jól, odafigyeléssel, igyekezettel, szeretettel vagy rosszul, hatásvadászatra, extraprofitra ácsingózva, filléres, gyenge alapanyagokat felhasználva csinálni.
Bonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - BelsőBonchidai Csárda Tokaj - Étel/italBonchidai Csárda Tokaj - Étel/ital
2082
2015. november 6.barátokkal járt itt
Mindig felmerül a kérdés, hogy a Tisza túlpartján, a Gödörben van jobb halászlé, vagy menjünk inkább a Bonchidai Csárdába? Végül is, nem tudom eldönteni, a halászlé jó ott i, itt is. Ezen a helyen talán szebb a kilátás a teraszról, a Bodrog és a Tisza összefolyásánál van éppen a Csárda, meg is kapod, előbb vagy utóbb, amit akarsz.
Átlagos 2015. október 10.gyerekekkel járt itt
Nagycsaládos Sogornős, Sogoros, unokahugis október eleji kirándulásra mentünk azzal a céllal, hogy eszünk egy jó hallevest ("halászlét") is. Amikor megérkeztünk a Csárdába éppen az asztalt tisztították. Lévén a Bornapi sokadalom tele volt a Csárda vendéggel.
Átlagos 2015. szeptember 10.a párjával járt itt
Párommal szerettünk volna egy finom halászlevet enni! Egy régi kedvenc helyünkön mióta megjártuk , nem voltunk. Keresésünk a tokaji Bonchidai Csárdára esett! A szeptemberi hűs, de napos délután a teraszon foglaltunk helyet. Azonnal jött is a pincér, szinte a széket nem volt érkezésem magam alá húzni. Étlapot adott hűvös udvariassággal.
Bonchidai Csárda Tokaj - EgyébBonchidai Csárda Tokaj - Egyéb
Kiváló 2015. augusztus 19.családjával járt itt
Nagyon ízletesek a fogások. Tisztességes adagokat adnak. A fél gyerek adag is elegendő egy jó evő 10 éves fiúnak. A halétel ízletes, jól érvényesült a lényeg, a hal íze. A grill zöldséges grill csirkemell is nahyon ízlett a lányomnak. Ajánlom mindenkinek! 5 fő szervíz díjjal ehyütt 14. 000-ből kijött.
Tényleg mindenkinek ajánlom!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. június 30.a párjával járt itt
A csárda elhelyezkedése kiváló, és a terasz valóban hangulatos. Nekünk nem volt gondunk a gyorsasággal, minden gördülékeny volt, viszont az étel mennyisége és minősége szerintünk nem volt 5 csillagos. A halászlé és a rántott ponty is iszap ízű volt. Legközelebb, ha itt járunk, másik étterembe megyünk.