Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Hanga-lak Velence
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2014. július 23.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, sok más wellness szállodában is, de itt meg még néhány helyen valóban igényes és kényelmes wellness részleg várja a vendégeket. Sok más szálloda amely wellness-nek hirdeti magát 1 db baba pancsolóval itt nyugodtan körülnézhetnének drága managerek! ! !
Jó ételek, tisztaság és nagyon szép kilátás vár mindenkit.
Kiváló 2014. június 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a személyzet hozzáállása,mindig kedvesek és szolgálatkészek voltak. Remélem lesz lehetőségem még sokszor igénybe venni a vendégszeretetüket. Mivel gyerekekkel voltunk és igazából nem voltunk felkészülve a rágcsálni valókkal- tudom, hogy helytelen, de csak nagyi vagyok- nem tudtam pl ropit vásárolni, vagy valami mást.
Kiváló 2014. június 12.gyerekekkel járt itt
Üdvözlet! A szállás elfoglalásánál sajnos a parkolás okozott gondot. Nem a szálloda hibájából, de a kedves vendégek össze-vissza parkoltak. Sokan két autó helyén, esetlegesen még keresztben is álltak. Sokkal több autó elfért volna, ha valaki ügyel arra, hogy a parkolóban szabályosan álljanak le az autóikkal.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Szuper hely Mindekinek ajánlom ! A szoba minősége kiváló, habár az erkély tisztaságával nem voltunk teljesen elégedettek, mintha ez kimaradt volna a takarításból (már másodszor voltunk és ua. volt a helyzet az előző alkalommal is :()
Az éttermi kínálat várakozáson felüli volt, azt gondolom erről jápár hasonló kategóriájú szálloda példát vehetne.
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Nagyon szép volt a két éjszaka amit eltöltöttünk Velencén. Nagyon jó volt a kiszolgálás, az ételek finomak voltak. Szívesen töltenénk újabb éjszakát a szállodában. A kilátás a szobából a Velencei-tóra megkoronázta a napjainkat. A wellnes részleg is nagyon szép, igényes. A személyzet kedvessége nagyon fontos volt számunkra. Mindenkinek ajánlani tudom a szállodát!
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Mi visszajáró vendégei vagyunk a szállodának. Idén nyáron megint tervezzük a pihenést náluk. 8 éves kislányom "kedvenc szállodája" ahogy Ő hívja! Azt gondolom,ez mindent elmond. :) Csodálatos szálloda,jó környezetben,kedves személyzettel. Szívből ajánlom mindenkinek aki igazi pihenésre vágyik.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk kettesben,de egyébként nagyon gyermekbarát a szálloda. Szuper volt a wellness részleg,valamint a svédasztal.Szeretnénk még visszatérni!Igazán ki lehet kapcsolódni,a csendes környezetben ki lehet pihenni az egész éves fáradalmainkat.A panoráma csodálatos volt az erkélyről.
Kiváló 2014. május 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon élveztük a 3 napot, amit itt tölthettünk. Gyönyörű a szálloda, gyönyörű a tó, remek a gasztronómia. Kedves, de kicsit távolságtartó a személyzet. . . bár egy párnak ez nem hátrány, gyerekkel lévőkkel viszont lehet közvetlenebbnek lenni, szerintem nem lesz sértődés :) A fürdő részleg a gyerekeknek egy csúcs élmény, a wellness elmaradt, arra visszatérünk majd a párommal kettesben.
Kiváló 2014. május 15.kollégákkal járt itt
Egy konferencián vettem részt a napokban a Hotel Velence Resort & Spaban. Nagyon szép szálloda, jó az elhelyezkedése is. Imádtam a gyönyörű panorámát, a szobák finom berendezését és az ételeket is. A személyzet minden tagja kivételesen kedves, segítőkész és minden körülmények között udvarias volt.
Kiváló 2014. május 8.kollégákkal járt itt
Sajnos csak 3 napot töltöttünk a szállodában egy konferencia keretében. A szálloda szép, tiszta, jól megközelíthető (konkrétan az állomás mellett található). A szoba kényelmes volt, és ami a legfontosabb csodálatos kilátásunk volt a velencei tóra. Svédasztalos étkezések voltak, melyek választéka megfelelő volt.