Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Kiváló 2016. május 15.a párjával járt itt
2016. 05. 09. -től öt nap négy éjszakát töltöttünk a feleségemmel a Hotel Velence Resort & Spá. Velence szállodában - Tavaszi mámor a Velence -tónál csomagajánlatot választottuk. Mint az értékelésben is jeleztem kiválónak találtuk minden szempontból. Még a rossz időjárás ellenére is napokat el lehet tölteni a szállodában úgy, hogy nem kell elhagyni az épületet.
Kiváló 2016. május 15.barátokkal járt itt
Imádom ezt a helyet! ! ! Kiváló a személyzet, az animátorok fantasztikusan foglalkoznak a gyerekekkel! A nyugalom sziget, ahol feltöltődni és pihenni fantasztikusan lehet! Az ételek nagyon bőségesek, finomak, és a nem hétköznapi ételek is megtalálhatóak nap mint nap! A kilátás a tóra bámulatos, varázslatos!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 12.gyerekekkel járt itt
Ele-Fülöp, Ele-Fanni, nem tudunk Titeket itt hagyni! Itt van még a Dzsungel ház, hogy bátran unokázz. Tóparton a szálloda, autópályán érsz oda. Van itt gyógy-és élménymedence, szemben pedig Velence. Sok a szolgáltatás, élvezheted a masszázst. Konferencia, vagy találkozó - nem probléma, itt az is megoldható.
Kiváló 2016. május 11.kollégákkal járt itt
Nem először jártam itt és remélem, nem is utoljára. Elsősorban a jó megközelíthetőség és a wellness tetszik. Főleg a gyógymedencékből élvezhető tóparti panoráma, különösen délután, a lemenő nap fényében. A szauna, többi medence is jó, talán egy külön úszómedence hiányzik. A szállodai szoba igen kényelmes, az ételek jók,volt elég választék.
Kiváló 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Másodszorra, de nem utoljára jártunk a szállodában. Ismét elégedettek voltunk, a személyzet nagyon kedves volt mindenhol. Gyönyörű volt a kilátás a Velencei-tóra! A félpanzió +1 ebéd tökéletes volt, ismét plusz kg-kal tértünk haza :-/
Wellness: Imádta a család, mindenki megtalálja, amit szeretne. . .
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
Néhány éve barátnőmmel elhatároztuk, hogy szülinapunkra nem ajándékkal lepjük meg egymást, hanem 3-4 nap pihenéssel keveskedünk egymásnak, meg egyúttal saját magunknak is. 2015-ben ez a szálloda érdemelte ki a megelőlegezett bizalmunkat, és nem okozott csalódást. Oldalról tóra néző szobát kaptunk, aminek nagyon örültünk, szívderítő volt a látvány.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
A mai nap folyamán értünk haza párommal eme remek hotelből, ezért gyorsan képernyőre vetem frissiben szerzett élményeimet. A szálloda nagy, impozáns mégis játékos és barátságos. Érkezésünkkor a bejelentkezés gyorsan zajlott. Miután kitöltöttünk a bejelentkezési lapot, kaptunk egy karszalagot, amin rajta volt a mindent nyitó chip-kártyánk.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Kisgyermekes családként érkeztünk a Velence partjára. A szálloda berendezése pontosan kitalált, megtervezett,kivitelezett nem bíztak a véletlenre semmit. Első benyomásként ez szuper. A recepciós személyzet készséges, udvarias. A szobába lépve a frissesség, tisztaság illata csapott meg bennünket, ismét "piros "pont.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Háromgenerációs családunk töltött a szállodában egy hosszúhétvégét a nyár végén, hogy last minute felkészüljünk a szeptemberi hajtásra. Nagyon örülök, hogy ezt a hotelt választottuk, mert mindannyiunk igényét 100%-ban kielégítette: a gyerekek pancsoltak, játszóházaztak, barkácsoltak, a nagyszülôk felváltva látogatták a termál és szauna részleget, s végre mi szülôk is szusszanhattunk, élvezhettük a wellness kikapcsolódást.
Kiváló 2016. április 23.a párjával járt itt
Korábban ,mint mondhatni, Világ utazó család voltunk, Társaságunk ugy szintén,Az el mult napokat is, Holland rokonaink körében töltöttük Önöknél, a lehető legnagyobb megelégedéssel, Mindenkinek pozitiv élményekkel,személyes tapasztalatokkal AJÁNLANI tudjuk, és tesszük is az Önök NIVÓS szállodai szolgáltatásaikat.