Velence Resort & Spa Velence ★★★★

Velence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence
Velence Resort & Spa VelenceVelence Resort & Spa Velence

Velence Resort & Spa Velence bemutatkozása

A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó partján, Budapesttől 45, az M7-es autópályától mindössze 5 kilométerre, gyönyörű környezetben, csodálatos kilátással a tóra és a Velencei hegységre.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Velence Resort & Spa Velence vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Idén már harmadszor térünk ide vissza a családommal. Kellemes hely, figyelmes személyzettel! A gyerekek számára rengeteg animációs program áll rendelkezésre - minden hétnek más témájú, tematikájú programjaival találkoztunk. Gyerekbarát szálloda miatt nem érdemes ennél messzebbre utazni! Az ételek-italok minősége kiváló!
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Most elöször nyaraltunk a Velencei tónál, a hotel nagyon jó helyen van, nagy plussz hogy van benti medence is. A hotel szép volt, a személyzet kedves, segítökész. Az ételek választékosak, sok ínyencséggel. A fürdö része is szuper, sok medence, szauna. Biztosan visszatérünk még ide és ajánljuk ismerösöknek is.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, de a nyári főszezonban most voltunk először. . . . . de tuti nem utoljára! Rengeteg program gyerekeknek, medence minden korosztálynak, játszószoba, több szintes ugráló. . . . . jó animátorok! A legmelegebb hetet fogtuk ki szerintem a nyáron, így nagyon jól jött a fedett, de az oldala nyitott medence.
Velence Resort & Spa Velence - Szórakozás/SportVelence Resort & Spa Velence - Vendéglátás
Kiváló 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Velence a magyar Velence egy egész városnyi terület élmény elemekkel fűszerezve medencék tömkelege, a tavon a szél tombolt és a nagy üvegtáblákon át a jakuzziból néztük a szörfösöket akik kimerészkedtek a nyílt vízre! Kint is bent is színes naplózó ágyak sorakoznak mindenki talál kedvére valót.
Velence Resort & Spa Velence - EgyébVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - Wellness
Kiváló 2017. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A szálloda és a környezete csodálatos helyen van,pár perces sétára a homokos strandtól. A szobák tágasak, kényelmesek, teljesen felszereltek, klímával, sikkepernős tv-vel vannak ellátva, erkély tartozik hozzájuk, ami a tóra néz. Az ellátás isteni! Házias ételek, nem műanyagízű sütik! A wellness részleg tiszta, szép és van termál víz.
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Családomtól meglepetésként kaptam ezt a hétvégét egy ezidáig még fel nem fedezett szállodába. Nagyon ügyesen úgy oldották meg, hogy mindenkinek a tóra nézzen a szobája, ugyanis az épületek élükkel néznek a Velencei tó felé. A kilátás este még csodálatosabb.
Velence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - VendéglátásVelence Resort & Spa Velence - Medence/kertVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - KörnyékVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - WellnessVelence Resort & Spa Velence - Vendéglátás
Kiváló 2017. június 16.a párjával járt itt
Aki szereti a kényeztetést és a finom, változatos és bőséges ellátást, annak ide érdemes eljönnie. Közel a vízpart, remek kirándulási lehetőségek közel és távol. A nyugodt kikapcsolódás garantált. A szállóvendégeknek plusz szolgáltatásként ingyenes kishajózás és kastélylátogatás.
Kiváló 2017. június 11.a párjával járt itt
Párommal 3 éjszakát töltöttünk a hotelban. Eddigi legjobb sőt egyszerűen csodálatos kirándulasunk volt. Az ellátás és az egész környezet csodás, az ételek nagyon finomak és változatosak. A wellnes rész fantasztikus. Biztos vagyok benne hogy visszatérünk még ide.
Kiváló 2017. május 26.barátokkal járt itt
Visszajáró vendég vagyok,már háromszor jártam itt - családdal, barátokkal. Voltam itt télen,tavasszal,mindig jól éreztük magunkat,mivel van kinti, benti medence is. Reggeli előtt úszni is tudtunk, mivel már korán kinyitják a fürdőrészt. Az ételkínálatuk jó, mindenki választhat kedvére. Nagyon jók voltak az akciós szolgáltatások:déli tészta, esti ital.
Kiváló 2017. április 10.a párjával járt itt
Remek elhelyezkedésű hotel. A személyzet bűbàjos, nagyon kedves volt mindenki. A hotelszoba tiszta, kényelmes, nagyon jó elrendezésű. Az étterem rendben van, minden finom volt. A fürdő megfelelt az elvárásainkank, a kilàtàs onnan is pazar. Annyi negatívum volt, hogy szaunaszeánszra nem sok esély volt bejutni, alkalmanként kb 10 főnek lehetett és napi 3 alkalom nem sok. Összességében szuper hely.