Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Felejthetetlen 3 napot töltöttünk el párommal a hotelben! A 4. emeleti szobánkból csodálatos kilátás nyílt a Fellegvárra és a Dunára is. A szobánk tágas, kényelmes volt. Nagyon tetszett a szoba megvilágítása a sok fali és álló lámpával. A svédasztalos reggeli és vacsora nagyon finom volt, sok érdekes és ízletes étel közül lehetett választani.
Kiváló 2015. szeptember 19.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, reméljük lesz még alkalmunk, hogy ismét a szálloda vendégei lehessünk. A friss, tiszta levegő, a fantasztikus panoráma elnyerte tetszésünket, és a személyzet udvariassága, segítőkészsége is említésre méltó.
Kiváló 2015. szeptember 13.a párjával járt itt
Már másodjára jártunk a párommal a hotelben, és a felújított szobáknak köszönhetően még kellemesebb volt az ott tartózkodásunk mint először. A kilátás csodaszép, a wellness részleg is nagyon jó. A személyzet kedves és udvarias, de ami miatt első sorban visszatértünk ide azok a rendkívül finom ételek voltak. Még biztosan leszünk vendégei a hotelnek a jövőben is.
Kiváló 2015. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű helyen van a hotel, ha csak egy napra akkor is megéri elmenni a hotelbe. Az ágyak kényelmese, fürdőkádas szobában voltunk, ami a gyerekek miatt volt fontos. Medence kevés, nem érdemes teltházas napon menni. Mindenki kedves, csak ajánlani tudom. A wellness részlegen sokminden közül választhat : gőz, szauna, sószoba, maszírozás - ez utóbbi egy kicsit drága.
Kiváló 2015. szeptember 3.a párjával járt itt
A múlt hét végén voltunk a szállodában.Nemcsak az idő volt kiváló,de a három eltöltött nap is.Sok helyen megfordultunk már,de ez a szálloda mindent visz.Az elolvasott értékelésekhez csak helyeselni tudok,nem lehet semmiben hibát találni.Az ellátás,személyzet,tisztaságon kivül csak a kilátás jobb.Mindenkinek ajánlom!!
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
A kilátás pazar a Dunakanyarra, az ételek minősége, mennyisége, változatossága kiváló volt. Nagyon meleg volt, a párabefúvás ezen sokat segített. A parkolóhely nagyon kicsi, sok vendéggel együtt mi is csak a hegyoldalban tudtunk leparkolni. A Wellness részleggel elégedettek vagyunk, a kinti medence is jó, csak a sok vendég miatt kissé zsúfolt volt. A szállás jó, a fürdőszoba minősége kiváló.
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Gyönyörű hely akár télen akár nyáron. Jó konyha kedves személyzet és kellemes wellness részleg. Aki teheti kérjen dunai panorámás szobát, nem bánja meg, illetve nyáron a klíma is hasznos lesz. A standard szobák kicsik (nekem). Én télen is voltamamikor ki sem mozdultunk a szállodából, tehát igen kellemesen lehet az időt eltölteni házon belül, illetve ha jó idő van nagyon szép kirándulásokat lehet tenni a környéken.
Kiváló 2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Először jártunk ebben a szállodában, de remélhetőleg lesz lehetőségünk ide visszatérni! A vidék, a panoráma lenyűgöző! Felújított dunai szobában voltunk, a kilátás azonnal magával ragadott bennünket! A személyzet végtelenül kedves és segítőkész volt végig!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2015. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Most jártunk itt először, de remélem, hogy nem utoljára! A kilátás lenyűgöző. A szobák gyönyörűek, kényelmesek, igényesen felújítottak. A személyzet kedves, gyors, maximálisan segítőkész. Félpanziós ellátást kaptunk, mind a reggelivel, mind a vacsorával teljesen elégedettek voltunk. Ízletesen elkészített ételek, hatalmas választék jellemezte az ellátást.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Most jártunk először ebben a szállodában, de a környéket már jól ismertük korábbról. Csodálatos, lenyűgöző a panoráma.Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet udvarias és segítőkész.Jóleső gesztus volt, hogy férjemnek névnapja alkalmából egy üdvözlőlappal kedveskedtek, melyet ezúton is megköszönünk.