Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Átlagos 2016. március 24.a párjával járt itt
Sokat hallottam már a Hotel-ről, hogy milyen tökéletes. . . ennek ellenére sok apró részletben kellett csalódnom. A kilátás pazar (feltéve ha panorámás szobát igényel a vendég) a személyzet hibátlan ami az étkezéseket illeti. A többi helyen már előjönnek a problémák.
Kiváló 2016. március 18.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk a párommal a szállodában, az érkezésünk napján volt a születésnapja. Telefonon megérdeklődtem, hogy van-e lehetőség tortát rendelni a vacsorához. A szobában még számomra is meglepetés volt, hogy egy borítékban üdvözlő levéllel köszöntötte a szálloda igazgatója az ünnepeltet.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2016. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű hosszúhétvégét töltöttünk el a Silvanus Hotelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. Amikor nem a medencékben fürdőztünk, akkor a gyermekeimmel egy nagyon kedves animátor hölgy foglalkozott. A kilátás gyönyörű, a szobánk tiszta, és jól felszerelt volt.
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda is, gyönyörű a kilátás, sokféle program közül lehet választani, de a legjobbnak az ellátást találtuk. Nagyon bőséges, választékos, minden igényt kielégített és a személyzet hihetetlenül udvarias, előzékeny. Egyetlen dolog volt ami lehetne kicsit nagyobb az a szaunavilág. Kevés az egy szauna ennyi vendégre.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2016. február 26.a párjával járt itt
Férjem szülinapjára kapta tőlem a hétvégi wellnest, meglepetés volt neki. Előre jeleztem a szállodának, hogy meglepetés lesz: korán érkeztünk (délelőtt 10-kor) és a szobánk már készen volt, elfoglalhattuk! Az asztalkán egy üdvözlőlap volt a szálloda igazgatójától, melyben köszöntötte a férjemet.
Kiváló 2016. február 25.családjával járt itt
Fogadtatás:mindenre kiterjedő,de tömör,az átlagosnál kedvesebb,kiváló!
A kisegítő, kiszolgáló személyzet az átlagosnál kedvesebb,felvilágosítást kérve mindent pontosan megkaptunk.
Minden csaptelep, zuhanyzó tökéletesen működött, nem volt félig vízkővel eltömődve, a Wellness részlegre is ez igaz.
A berendezés újszerű hibátlan.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2016. február 22.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes wellness napot töltöttünk a Hotel Silvanusban. A svéd asztalos ebéd kellően változatos, de nem minden étel kiváló minőségű. Sajnos találkoztam rágós hússal és ízetlen csirkével , viszont pl. a ragú leves és a hal isteni finom volt. A páromnak minden nagyon ízlett, ő szerencsésebb kézzel választott ételt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2016. február 17.gyerekekkel járt itt
Pár hete töltöttünk el egy kellemes hétvégét a szállodában, családostul. A frissen felújított szobák tágasak, ízlésesek és kényelmesek voltak egy sor praktikus újításról nem is beszélve. A kilátás egyedülállóan csodálatos, nem is nagyon tudom, hogy van-e ehhez hasonló az országban. . . !
Szörnyű 2016. február 17.csoporttal járt itt
Hááát, nem is tudom mivel kezdjem. A pozitívum: a szálloda elhelyezkedése. Gyönyörű a kilátás. Ennyi. Az ételek minősége, választéka kritikán aluli volt. Több négy csillagos szállodában jártunk már, de ez a hely volt az, ahol először és utoljára. Koszos asztalok, székszoknyák, amik helyenként foszlottak.
Kiváló 2016. február 2.gyerekekkel járt itt
Két kisfiúnkkal töltöttünk el itt egy hétvégét. Nagyon jól éreztük magunkat, a szálloda környezeti adottságai és ételkínálata átlagon felüli, mégis ami a legjobban megfogott minket, az a személyzet kedvessége. Mindenki nagyon segítőkész és barátságos volt velünk és minden kérésünknek igyekeztek a lehető legjobban megfelelni. Összefoglalva tehát: jó szálloda átlagon felüli vendéglátással.