Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. december 3.a párjával járt itt
December elején töltöttünk itt feleségemmel 4 éjszakát. A Hotel gyönyörű panorámával rendelkezik. Bár mi csak az első szinten, a parkoló felöli oldalon kaptunk szobát, a kilátást mind az étteremből, mind a Wellness rész medencéiből élvezhettük. Nagyon tetszett a panorámás lift is, mely közvetlen összeköttetést biztosított a szobák, étterem és a fürdőrész között.
Kiváló 2015. december 2.a párjával járt itt
A szobából való látvány nagyon csodálatos volt.
A személyzet nagyon figyelmes és segítőkészek voltak.
A fürdője, wellness részlege is nagyon tetszett, ott is kedvesek voltak az ott dolgozók, és segítőkészek.
Az étteremben az ételek nagyon finomak voltak, sok választék volt, és szerintem mindenkinek a kedvébe tudtak járni ízvilágban.
Nem tudok semmi rosszat írni, mert minden tökéletes volt!
Kiváló 2015. november 23.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben, kedves személyzettel és nagyon jó szolgáltatásokkal ellátott helyen tud az ember kikapcsolódni. A szálloda mindent ehhez megad.
Kiváló 2015. november 22.gyerekekkel járt itt
Egy régi vágyunk vált valóra a családdal, hogy meg tudtuk nézni a Dunakanyart, Visegrád legszebb látványt nyújtó helyéről: a Silvanus Hotel erkélyéről. Az időjárás ellenére a kilátás pazar volt. A felújított szoba nagyon tetszett, praktikus, ízléses berendezésekkel.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2015. november 13.családjával járt itt
Október 23-i hosszú hétvégén 4 nap/3 éjszakát töltöttünk itt. Visszatérő vendégként ezúttal sem csalódtunk: nagyon magas színvonal, kellemes kikapcsolódás és kiváló kiszolgálás. A telt ház, és a sok kisgyermekes család ellenére csendes nyugodt esték és reggelek.
Kiváló 2015. november 5.egyedül járt itt
Utazásaim során mostanában többször kerültem kapcsolatba Visegrád természeti környezetével, mélyreható látványával, és kultúrális programjaival. Lányommal a szálloda közelében jártunk amikor tudtam, hogy a Fekete hegy tetején lévő szállodába biztosan eljutok mostanában.
Kiváló 2015. november 2.a párjával járt itt
Régóta szemeztünk visegrádi látogatásaink alatt a Silvanussal, ezért kicsit féltem, hogy a személyes élmény elmarad a várakozástól - de nem így történt. A Dunakanyar panorámája, a kandallóban égő tűz, a welnessben fogyasztott koktél. . . Egy fantasztikus esti saxofon koncert örökzöldekkel és jazz standardokkal. . .
Kiváló 2015. november 2.gyerekekkel járt itt
Tágas kényelmes szobában laktunk,a személyzet nagyon kedves és segítőkész. Remek a konyha és bőséges a választék. Csak kicsit a meleg vizet hiányoltuk a wellnes részlegben. A környék remek programokat kinál,és gyönyörű. Összességében csak ajánlani tudom :)
Kiváló 2015. november 2.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 3 csodálatos napot az októberi hosszú hétvégén a Silvanusban. Szobánk ablakai a Dunakanyarra néztek, ami minden pillanatban lélegzetelállító panorámát kölcsönöztek. A jó időre való tekintettel a kinti medencét is megnyitották, ami felejthetetlen élményt nyújtott nekünk. Tényleg mintha a Dunába úszna bele az ember.
Kiváló 2015. október 31.gyerekekkel járt itt
Valójában nagyon elégedettek voltunk globálisan az egésszel (kilátás, ellátás, elhelyezkedés),de (csakis a jobbítás miatt):
1. Legalább az egyik medence vize kicsit melegebb lehetne. 2. Legalább még egy finn szauna szükséges lenne. 3. A fürdőszoba vadonatúj, gyönyörű, mégis nehezen folyik le a víz. 4.