Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2016. január 31.családjával járt itt
A velnessben minden super. A szolgáltatások a személyzet meg add mindent akár még így is,hogy csak egynapos pihenésen voltunk. A kílátás gyönyörű.
Az ebéddel volt csak egy kis probléma. Nem volt bőséges a választék és az ízek sem voltak számunkra tökéletesek.
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Először, 1976 januárjában jártunk itt „nászúton”. A fantasztikus helyen épült és folyamatosan bővült szálloda, a mai legmagasabb igényekhez tud alkalmazkodni. A szálloda „honlapja”-n előzetesen minden kérdésünkre választ kaptunk. A kedvező akciós ajánlatok alapján (nyugdíjas) hoztuk meg döntésünket, hogy itt töltjük el a „40.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás
Kiváló 2016. január 25. járt itt
Segítőkész, végtelenül kedves személyzet, szuper kikapcsolódás , szép, kényelmes szoba.ajanlanam ismerőseimmel is.
Kiváló 2016. január 24.a párjával járt itt
Fantasztikus hely! ! ! Párommal töltöttünk el 2nap/2 éjszakát luxusban,a panoráma gyönyörű,a szoba modern,kényelmes a kiszolgálás első osztályú! ! A személyzet kedves, mosolygós,segítőkész. Wellness szuper. Nagyon jól éreztük magunkat,mihamarabb szeretnénk gyermekeinkkel is visszatérni,hogy részesüljenek ők is ebbe a csodálatos élménybe !
Kiváló 2016. január 21.a párjával járt itt
Tökéletes luxus megfizethető áron. :)
Csodálatosan éreztem magam. Én a szülinapomon voltam a szállodában egy dunai panorámás lakosztályban. Kedden érkeztünk és csütörtökig maradtunk. A szobánkból eszméletlen kilátás nyílt a Dunakanyarra. Minden nagyon szép és igényes volt a lakosztályban és az egész szállodában. Wellness részleg is nagyon tetszett. A személyzet tökéletesen viselkedett.
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Csodálatosan éreztem magam. Én a szülinapomra kaptam ezt gyönyörű három napot a férjemtől. Vasárnap érkeztünk és keddig maradtunk. A szobánkból eszméletlen kilátás nyílt a Dunakanyarra. Minden kényelmes volt és praktikus. Wellness részleg nekem is nagyon tetszett. Külön törölközőket kaptunk ide.
Kiváló 2016. január 9.egyedül járt itt
A legjobb! Szép a hely a szálloda, remek ételek, (reggeli, - vacsora )bőséges választék,kedves, udvarias kiszolgálás. Kellemes wellness részleg.Gyönyörű panoráma a Dunára hegyekre. A hallban mindig égett a kandalló, kellemes hangulatot keltett. Nagyon jól éreztem magam, köszönöm szépen!
Kiváló 2016. január 3.barátokkal járt itt
Már érkezéskor elbűvolt a személyzet figyelmessége ,kedvessége! A Szilveszter megszervezése minden szempontból tökéletes volt . A vacsora kitűnő, a felszolgálók egész éjjel kedves mosollyal az arcukon lesték minden kívánságunkat:Pl kicsit fáztunk az ablak mellett, azonnal plédet hoztak:Az Igazgató Úr jelenlétével személyesen kordinálta hogy minden tökéletes legyen,Nagyszerű 3 napot töltöttúnk itt, mindenkinek köszönet érte ,külön a jan 2.
2015. december 28.a párjával járt itt
Igazàból csak a vacsoràkkal nem voltunk megelègedve!Nem voltak hagyomànyos ízek ,kicsit túl volt komplikálva.Ettöl függetlenül jól éreztük magunkat!Köszönjük!
Kiváló 2015. december 14.kollégákkal járt itt
December elején vettünk részt egy másfél napos munkahelyi csapatépítőn Visegrádon. A hotelt gyönyörű panoráma veszi körül melyet először a liftet használva csodálhattunk meg, a Dunakanyarra ráülő köd és az azon átszűrődő napsugarak lebilincselő látványt nyújtottak. A hallban található kandalló ropogó tüze igazi meghitt karácsonyi hangulatot teremtett.