Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Most jártunk,itt először! Minden igényünk ki volt elégítve a színvonal a kilátás a wellnes a szobák a személyzet szóval minden. A medencék vize kristálytiszta. Az ételek minden igényt kielégítettek,szóval szuper volt minden! A személyzet nagyon udvarias volt,nem sokat kellett várni a rendelt italra. A kinti teraszon is állandó tisztaság volt. Remélem jövőre is sikerül visszatérni!
Kiváló 2015. augusztus 23.családjával járt itt
Családi Pihenés !

Érkezésnél udvarias segítőkész fogadtatásban volt részünk ! A személyzet barátságos itt valóban vendégként érezhettük magunk !
Étkezésnél udvarias kiszolgálásban volt részünk ! A szoba tiszta és szépen berendezett kifogástalan . További munkájukhoz sok sikert kívánok családom nevében is ! Ismerőseim körében ajánlani fogom ezt a szállodát .
Kiváló 2015. augusztus 21.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, és újra és újra visszatérünk! A személyzet udvarias, előzékeny, segítőkész! A szobák igényesen felújítottak, az ételek kiválóak, a wellnes részleg sokszínűsége kiváló. És hát a kültéri medencéből a kilátás. . . . . . mintha az ember a Dunakanyar felett lebegne! ! ! ! ! !
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Múlt hétvégén voltunk a szállodába a húgomékkal. Amit eddig is tudtam, mert elmondták hogy milyen csodás a kilátás, hát valóban. Nagyon tetszett minden. A kedves fogadtatás, a gyönyörű felújitott szoba, minden kényelmével. Kávé tea bekészitve vizforralóval, nagyon meglepett.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Páromtól azt kaptam ajándékba, hogy aug. 12. -én este Magyarország legcsodásabb panorámájával rendelkező helyéről nézhettem a hullócsillagokat. Az ízlésesen felújított Dunára néző szobánk teraszára a 40 fokos hőség után kiültem, hogy gyönyörködhessek. -Milyen jó nekünk, csodálhatjuk a Du. . . .
Kiváló 2015. augusztus 10.családjával járt itt
Egyszer mindenkinek el kell mennie ide. A környezet gyönyörű, a kilátás csodálatos. A személyzet figyelmes, segítőkész. Azt gondolom, hogy kiruccanás nélkül is kellemesen eltölthető itt néhány nap. A programokkal együtt -bobpálya, fellegvár, erdei túralehetőségek, hajókirándulás, lovago torna, sportolási lehetőségek- pedig sokkal több is. Köszönjük.
Kiváló 2015. augusztus 3.a párjával járt itt
Mikor beleptunk a szallodaba rogton segitokeszek voltak velunk, a recepcional az uriember nagyon tisztelettudo es figyelmes volt, a lefoglalt dunara nezo szobank helyett egy dunai lakosztallyal kedveskedtek szamunkra, ami miatt mar egyertelmuen jol kezdodik az ott toltott nyaralas. Mikor felertunk a lakosztalyba tisztasag es rendezettseg fogadott minket, aztan jott a teraszi kilatas.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2015. július 30.a párjával járt itt
Ez egy szuper hely. A szrmelyzet az ellatas a tisztasag mind mind remek csak gratulalni tudok. Nagyon jol ereztuk magunkat. Bar epp felujitas volt megis igyekeztek a vendegek szamara mindezt zokkenomentesse tenni. Csak ajanlani tudom. Az etkek mifogastalanok mindenki megtalalhatja az izlesenek megfelelot. Sok inyencseget lehet talalni igazi kulinaris elvezetben volt reszunk.
Kiváló 2015. július 19.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése és kilátása már önmagában élményt jelent, ezt csak fokozza a személyzet udvariassága és odafigyelése. A svédasztalon mindenkinek kell hogy legyen kedvére való, mert igen választékos. Ide egyszer mindenkinek el kell jönnie! ! ! ! A szoba is tágas és igényes volt.
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
Július elején voltunk itt a 10. házassági évfordulónk alkalmából. A szobában behűtött pezsgő,és üdvözlő lap fogadott minket! A személyzet nagyon udvarias,és segítőkész volt. Az ételek mind,mind nagyon finomak,és bőségesek voltak! Tiszta medence,csodás kilátás egy szóval minden adott volt ahhoz,hogy pihenhessünk 1-2 napot!