Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Remekül èreztük magunkat,fèrjem a konyhájukat dìcsèri.Õ kulináris èlvező,minősègi alapanyagokból,minősègi ètelek,minősègi tálalàssal,kíváló!Nekem a welness rèszleg tetszett nagyon. Köszönjük az èlmènyeket.

2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 19.
Ez a néhány nap minden szempontból kiváló volt. A szoba,az ételek, a wellnes, a személyzet. Nagyon figyelmes volt a szálloda részéről a pezsgős szülinapi köszöntő! Fantasztikus volt a helyben készített torta is! Köszönöm

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Közel 10 éve minden évben legalább 1x ellátogatok ide, 3-4 éjszakát töltök el a szállodában. Még sosem csalódtam, minden alkalommal tökéletesen kipihenten, élményekkel feltöltődve térek haza. A szálloda színvonala kiváló, a wellness szolgáltatások, az étterem, a kiszolgálás, a személyzet, minden tökéletes, kifogástalan. Csak ajánlani tudom.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6.
A szállode elhelyezése nagyon jó rálátni a várra. A személyzet nagyon kedves és segítőkész:Árban egy-két dolog egy kicsit drága volt de amugy a többi dologban teljesen elfogadható! A reggeli és a vacsora negyon izletes volt sőt nem is igazan lehetett válogatni a sok-sok finomsáág közül:Mégegyszer biztos elmegyünk de akkor már visszük a gyerköcöket is.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Mar tobbszor keszultunk ebbe a szallodaba,de mindig masokat helyeztunk eloterbe. Most vegre eljutottunk! Evente tobbszor utazunk,4*-os szallodak szolgaltatasait vesszuk igenybe es nem keressuk a "Kákán is csomot". Tetszettek a kinnti medencek,amik elvezetet a jo ido csak fokozott. Nem tetszett,hogy :a benti medencek kornyeket senki nem takaritotta.

Értékelt: 2016. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
A dunai oldalon nagyszerű a kilátás (II. emeleten laktunk). A szoba kifogástalan - ha akarnék, se tudnék belekötni. A konyha kiváló, nagy a választék, találtunk itthon nem szokványos (kardhal, gesztenyés pulyka, . . . ) meg hagyományos (tészták, pörköltek, levesek, sültek, sütik. . . ) finomságokat egyaránt. A fürdő világszinvonal!

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Sok-sok helyen jártunk itthon, nagyon szépnek találtuk a hotelt. Tiszta, a recepción nagyon kedvesek, az ételek finomak. Az egyik dolog, hogy én kifogtam a második este kb. 2x 10 percet vártam állva az általam kívánt fogásra - a nagyon finom, fogas bakonyi módra -, igaz leülhettem volna, de nem volt kedvem újra "sorba" állni.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Fantasztikus hétvégét töltöttünk A Termál Hotelben. A szálloda ragyogóan tiszta, izlésesen berendezett,nagyon jó a felszereltsége, minden a rendelkezésünkre állt amire szükségünk volt. A személyzet udvarias, figyelmes, de nem tolakodó. Az ételek finomak, választékosak,a mai kornak megfelelőek.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos 08. 10-11-én rossz idő volt, ezért csak a fedett Wellness részlegben tudtunk "lubickolni", pedig nagyon sok vendég volt a szállodában, ennek ellenére nem éreztünk zsúfoltságot. Az úszómesterek kérésünkre hoztak be pihenőágyakat, rendkívül előzékenyek voltak . 12-én már a kinti fűtött medencét is tudtuk "élvezni".

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Július elején 5 éjszakát töltöttünk Visegrádon a Thermal Hotelben. A nevéből is következik,hogy központi helyen áll itt a fürdőzési lehetőség. Idős korunk miatt ki is használtuk. Felsorolni nehéz lenne a lehetőségeket,melyeket kínál a szálloda wellness része. Az épület külső része is megnyerő,belseje pedig igazi 4 csillagos.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Aquaworld Resort
3 nap/2 éjszaka 26.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, élményfürdő, wellness-részleg és fitneszterem használattal, transzferrel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.20.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 18.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.20.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.670,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX