Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én nagyon elégedett voltam a szállodával! Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
A szilveszteri műsor szörnyű, akadozott a kihangosítás, a terem végén,ami szinte 50 m semmit nem lehetett látni és hallani. A zene nem a szállodaban lévő korosztályhoz volt igazítva. Így éjjel 2-re alig volt már vendég. A bár részén 9 személy volt, de 20 percet vártunk 4 sörre. A medencénél lévő bufeben a lányok átlagon felül teljesítettek, de a ket szemely kevés volt.

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó, szép helyen van jó a parkolás ,a wellness kiváló. A szoba kényelmes jó az elhelyezkedése (Dunára néző szoba volt ). Programok szórakoztatóak tartalmasak. Egyedül az étkezéssel voltak és az ízekkel problémák. Szilveszteri gála vacsora fél nyolctól fél tízen kettőig tartott !Egy-egy fogás között sokszor egy óra telt el.

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sokáig tartott a szilveszteri vacsora felszolgálása.A kacsamell sületlen és íztelen volt.Nagyon teremben hátul -ahol mi kaptunk helyet- nem volt élvezhető a zene és a műsor, a hang nem ért el hozzánk.Az éjféli ételek finomak voltak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 30.
A televizó feleslegesen bonyolult. Az első alkalommal még elmegy, de öregeknek ez már lehet, hogy tul bonyolult. A harmadik emeletnek a negyediken lévő raktár néha zajos. Gyermek is futkosott néha. A konyha nagyon fűszertelen. A garnirung lehetne változatosabb. Nagyon EU szabvány szerint főznek a szakácsok. Az italárak magasak.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Karácsonyi program nem volt (pedig a foglalásba szerepelt a karácsonyi programokon való részvételi lehetőség! ! ! ). Gyerek programok gyengék voltak (ha voltak)
(A mézes kalács készítés jó gondolat volt, de távozás napján? ? ? )
A szobába lehetett volna melegebb. Gyerekágynál 18-20 fok! ? (folyosón melegebb volt . . . többször jeleztük . . . ).

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
Örültünk, hogy kedvesen fogadtak,a házi kedvencünkkel. Gyönyörű ez a szálloda, a wellness részleg csodás! Az ételek finomak, változatosak. A garázs feletti szobákat (amelyek a régi Lepence strand torzójára és a szemétgyűjtőre néznek) azonban másnak nem ajánlom, kissé zajos a reggeli szállítás, meg a folyosón is a személyzet lehetne csendesebb reggelente.

Értékelt: 2016. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lehető legjobb választás volt a Thermal Hotel (Visegrád) minden tényleg csodás volt! Biztos, hogy a Hotel vendége leszek még!!! Imádtam a Wellness részét, az ételek is fantasztikusak voltak és a szoba is, szuper volt!

Tímea

Értékelt: 2016. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda és a szoba elegáns volt, a wellness kiváló.
A személyzet nagyon barátságos, udvarias és jól képzett.
Az étterem elegáns, az ételválaszték kiváló.
Az ételek minden ízlést kielégítöek.

Értékelt: 2016. december 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami tetszett:
- tiszta, tágas szoba
- gyönyörű kilátás
- figyelmes, udvarias személyzet
- bőséges svédasztal, változatos, finom ételek
- hatalmas wellness rész, számos, különböző hőmérsékletű medencével
- élményfürdő elemek széles választéka
- szaunavilág
- isteni koktélok és kávéválaszték a wellness rész bárjában
- jól felszerelt fitness szoba
- squash lehetőség

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.02.28.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Akár 1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással vagy félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Vadrózsa Panzió
5 nap/4 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tea és kávéfogyasztással, parkolással, internet elérehtőséggel
2017.09.07. - 2018.03.01.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)
Senior erdei wellness napok (1 éjtől)

VisegrádX