Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 291 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Remek helyen, jó adottságokkal rendelkezik, kiváló a levegő. A vizes blokkok, tiszták. A zsufoltság nem volt jellemzője a hétközi pihenőnek. Az étterem tiszta, az ételek választéka az átlagnak megfelel.
Kedves Elemér!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A fürdő és az étterem részlegekről tudok csak véleményt írni, mert a szállásunk nem ebben a hotelben volt. A belépő ára kicsit húzós, egy átlag család nem kifejezetten engedheti meg magának. Rögtön a belépésnél kaptunk fürdőlepedőt, ezt eddig még egyik másik fürdőben sem tapasztaltuk. A medencék nagyon jók, sok az élményelem, amik folyamatosan működnek is, nem kell órákat várni rájuk.

Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben,kiváló wellness fürdővel rendelkezik a Szálloda. Remek ételek szép kényelmes és tiszta szobák teszik kellemessé a pihenést. Ezt a személyzet szaktudása és hozzáállása csak emeli. . Köszönjük és reméljük többször leszünk az önök vendégei. . A környezet és a látnivalók közelsége és megközelíthetősége tették szimpatikussá a szállodát.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Nem tetszett, hogy megérkezéskor nagyon későn foglalhattuk el a szobát!!!!! ehez nem szoktunk hozzá!!! Minden mással megvoltunk elégedve, különössen a Welnes rész tetszett!!!!
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A szálloda kifejezetten lelakott!
A személyzet nincs a helyzet magaslatán, nem képesek zavartalan kikapcsolódást biztosítani.
Az étkezési kínálat egyhangú, menza- és kisvárosi bevásárlóközpont kínálata.
Az árak a hely lelakottságával ellentétben verik a csillagokat!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.

Több jót jelöltem meg,ennek oka, hogy kb. két éve jártunk Önöknél,és a visszaemlékezésem szerint akkor jobb volt.
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Fekete Józsefné!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem személyzete nem minden esetben volt a helyzet magaslatán. Volt eset, hogy vacsora alkalmával meg sem kérdezték, hogy milyen italt (üdítőt) szeretnénk fogyasztani, hiába vártuk, hogy valaki az asztalhoz jöjjön. Ezt a szobánkban pótoltuk...
Az étel nagyon finom és választékos volt.
Tisztelt Hölgyem/ Uram!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Csodálatos környezetben volt részünk élvezni a wellness hétvégénket gyerkőceink nélkül kettesben. A szálloda kedves személyzettel, mennyei ételekkel, és kiváló szolgáltatással fogadott bennünket. Mindenképpen szeretnénk visszamenni, s bátran ajánljuk mindenkinek párosan és gyerekekkel is!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
A Thermál Hotel Visegrádban eltöltött 4 nap nagyon kellemes kikapcsolódássá vált számunkra. Már érkezéskor kellemes környezet és barátságos személyzet fogadja a vendéget. Beljebb menve ez még csak fokozódik. A szobák kényelme,tisztasága, a kitűnő welness kárpótolt a kinti zord időjárásért, nem beszélve az éttermi finomságok tömkelegéről és a mindig kedves felszolgálókról.
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Tisztelt Horváth Istvánné!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ünnepelni mentünk, jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes, a kilátás (az időjárás miatt) nem az elképzelésünknek megfelelően teljesült. Éjjel sajnos behallatszott a szabadtéri wellness gépzaja, ezért legközelebb az erdőre néző oldalt választjuk. A termálvíz csak egy medencében volt meleg, de sokrétű volt a szauna választék.
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 30.128,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.289 - 28.188,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 10.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.11.28.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 27.111,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.21-ig
2 nap/1 éjszaka 20.668,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.239,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.12.22.

Szállodák Visegrádon és környékén
Szépia Bio & Art Hotel Zsámbék
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Royal Club Hotel Visegrád
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX