Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda igényesen felszerelt, mindenki számára megfelelő kikapcsolódást nyújtó. A szoba tágas, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. A wellness a különböző korosztályok számára is aktív kikapcsolódást nyújt. Az étkezés svédasztalos, így a választék minden igényt kielégít. Felejthetetlen napokat töltöttünk itt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában fiaink, menyeink, unokáink társaságában. Dunakanyarra néző szobákban gyönyörű volt a kilátás. A wellness részleg tágas,telt ház ellenére sem volt zsúfoltság. A személyzet barátságos. Egyedül az ételek minőségével nem voltunk megelégedve. Vacsoránál lehetne nagyobb választék. Összességében jól éreztük magunkat, ajánlom másoknak is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Visszatérő vendégként kerestük fel családommal a visegrádi Thermal Hotelt. Már elsőre kellemes élmény volt, most ismerősként élveztük a szálloda szolgáltatásait.
A személyzet udvarias és segítőkész. A szobák kényelmesek. A wellness szolgáltatások kielégítették a várakozásainkat. Az étkezés is megfelelő.
Ajánlom a pihenni vágyóknak!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Maximálisan tetszett minden. Szálloda kialakítása szuper, szép a környezet, szinteltolással több medence is van kint és bent is, minden korosztálynak megfelelően. Étteremben csodás ízek, nagy választék, asztalra nem kellett várni. Wellness részleg is több igényt kielégítő, vizitorna, szauna szeánsz stb. Parkoló is volt mindig, pedig teltház volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodához tartozó parkrész kicsi nincs lehetőség sétára illetve kiülésre. Más szállodákkal ellentétben,nincs wellcom drink,a bárban minden nagyon drága.A szaunákhoz tartozó zuhanyzók nem működnek rendesen.A törölközők hasznàlata,csak 3 nap után díjtalan.Az aroma gőz nagyon jó.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Nagyon szeretünk ide visszatérni, csak az ár az egyedüli akadály. Ha össze hasonlítom az összes wellness szállodát ahol megfordultunk, ez a kedvencünk a párommal, itt a legoptimálisabbak számunkra a kikapcsolódás általunk megszabott feltételei. Viszonylag tágas a wellness élményfürdő rész, van külső belső medence, és a külső medencéhez úszva ki lehet jutni (ez számomra egy fontos kritérium).

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Három napot töltöttünk a szállodában , fiaim, menyem , unokám társaságában. Itt fiatal és idős egyaránt jól érezheti magát. Gyermekbarát szolgáltatások mellett, wellness , vízi torna,külső és belső medencék,tiszta és jól felszerelt szobák valamint a kiváló konyha mind a vendégek kényelmét biztosítják. A környék is csodálatos , az erdők, a jó levegő és a VÁR: röviden ide minden visszaVÁR!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal, 2 gyerekkel töltöttünk itt 4 napot, Dunakanyarra néző, összenyitható szobában, így az kényelmes volt. Elsősorban a medencék száma miatt választottuk ezt a helyet, tökéletes volt minden szempontból. Hiába volt telt ház, bőven elfért mindenki. Maga a szálloda is jó, a személyzet is készséges. Egyedül az ételek minőségét kifogásolnánk.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek három napot töltötünk a szàllodàban Szèp a kilátàs a dunàra a szobából. A szemèlyzet beleèrtve a takaritókat nagyon barátságosak, segitökèszek, wellness rész is nagyon kulturàlt, a vizek tiszták kellemes hömérsékletüek. Remek kirándulási lehetösègek vannak a környèken.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 21.803,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 9.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.18-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti meglepetésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek és sportanimációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX