Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
2. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem személyzete nem minden esetben volt a helyzet magaslatán. Volt eset, hogy vacsora alkalmával meg sem kérdezték, hogy milyen italt (üdítőt) szeretnénk fogyasztani, hiába vártuk, hogy valaki az asztalhoz jöjjön. Ezt a szobánkban pótoltuk...
Az étel nagyon finom és választékos volt.
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Tisztelt Hölgyem/ Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Csodálatos környezetben volt részünk élvezni a wellness hétvégénket gyerkőceink nélkül kettesben. A szálloda kedves személyzettel, mennyei ételekkel, és kiváló szolgáltatással fogadott bennünket. Mindenképpen szeretnénk visszamenni, s bátran ajánljuk mindenkinek párosan és gyerekekkel is!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
A Thermál Hotel Visegrádban eltöltött 4 nap nagyon kellemes kikapcsolódássá vált számunkra. Már érkezéskor kellemes környezet és barátságos személyzet fogadja a vendéget. Beljebb menve ez még csak fokozódik. A szobák kényelme,tisztasága, a kitűnő welness kárpótolt a kinti zord időjárásért, nem beszélve az éttermi finomságok tömkelegéről és a mindig kedves felszolgálókról.
Tisztelt Horváth Istvánné!

Értékelt: 2018. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ünnepelni mentünk, jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes, a kilátás (az időjárás miatt) nem az elképzelésünknek megfelelően teljesült. Éjjel sajnos behallatszott a szabadtéri wellness gépzaja, ezért legközelebb az erdőre néző oldalt választjuk. A termálvíz csak egy medencében volt meleg, de sokrétű volt a szauna választék.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Nagyon szép helyen voltunk, a Dunára néző szobával. Kellemes volt a kiszolgálás, finomak az ételek.
Pihentünk, wellnesseltünk.
Jól éreztük magunkat.
Reméljük eljutunk oda máskor is.
Szabolcsiak vagyunk, számunkra csodálatos a Duna és a hegyek.

Kedves Attila!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A Hotel gyönyörű helyen található a kilátás gyönyörűséges, kellemes környezet, táj, lenyűgöző. Jól átgondolt elrendezése van a Hotelnek a szolgáltatások magas szintűek és az ételek frissek és ízletesek a wellnes rész kellemes fiatalnak és idősek részére egyaránt egyszóval remek Hotel mindenki számára aki szereti a kényeztetést!
Kedves Péter!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg kifogásolhatatlan, nemcsak szép, tiszta, hanem nagyon jó felszereltségű. A pancsoló vize lehetne egy picit melegebb. Az úszómester rendkívül segítőkész, kedves és barátságos. (Segített a kislányomnak, hogy ne féljen a vízben. . . )
A szaunában nem tetszett az, hogy gyerekek is használták.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Minden jó volt kivéve a fürdőszoba. Csatorna szag jött fel a lefolyóból annak ellenére, hogy öntöttem vizeta szoba közepén levő lefolyóba. Reggel szinte elviselhetetlen szag volt. Ezenkívül jó volt minden.
Lukács F
Kedves Ferenc!

Az Ön által leírtakat jeleztem a műszakos kollégáink részére, így tájékoztatom, hogy a hibaelhárítás megtörtént. Amennyiben ezt az észrevételét a helyszínen jelezi kollégáimnak, azonnal intézkedni tudtak volna, akár egy esetleges szobacsere lehetőségének felajánlásával.

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Könnyű megközelíthetőség, rendezett park, fedett parkolási lehetőség. Magas színvonalú a kiszolgálás, tisztaság.
Változatosak és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsokat foglalkoztatnak. Sokrétű szórakozási lehetőséget kínál a szálloda. Sok helyen jártunk már, de ez a szálloda szép emlék marad számunkra.
Próbálják ki önök is ha tehetik.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos,segítőkész személyzettel találkoztunk.A szálloda könnyen megközelíthető a 11-es útról.Rendezett parkoló és fedett garázs is van.Sok élményelem és elegendő pihenőhely
áll rendelkezésre a vellnessben.Pingpongozni is tudtunk és gépekkel jól felszerelt fitnessteremben edződtünk.
Kedves László!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.698 - 37.398,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 28.333,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 22.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.23. - 2021.07.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 19.960,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.31-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.104 - 24.485,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 30.875,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.28-ig
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 9.910,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.11-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

VisegrádX