Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
A tisztaság, a szálló kultúráltsága kiváló. A külső fűtött medencében egy úszás a reggeli előtt csodálatos volt, Apró hiba, amin javítani kellene: A vacsora már fél hétkor langyos volt. Nem működik az ételmelegítő? lehetne előmelegített tányérokat kitenni. Üdvözlettel Emődi György.nyugdíjas villamosmérnök

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet jól képzett, udvarias. Az ételek minősége kivàló és a vàlaszték bőséges. A wellness részleg kialakîtàsa szép, mérete is megfelelő, egyetlen negatîvum talàn a sóteràpia költsége, véleményem szerint be kellene épîteni a szàllàsàrba.

Értékelt: 2017. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tágas, kényelmes szobát kaptunk, de a fürdőszoba, különösen a wc elhelyezése nagyon szűkös, kényelmetlen volt. Érkezésünkkor az íróasztalon és a TV-n gurultak a porcicák, de az ágykörül nem tapasztaltunk port. Az étteremben az első este csak egy fajta leves volt elérhető, de a húsfélék tálalói is mind üresek voltak egy adott pillanatban.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
A Thermál Hotel Visegrád a mi igényünket ( 50-es pár)maximálisan kielégítette.Napközben túráztunk este pedig élveztük a fürdő, uszoda és a szauna kiváló szolgáltatásait. A reggeli és a vacsora kínálata hibátlan.
Egyedüli, amivel kevésbé voltam elégedett a szobai fűtés nagyon hangos volt de a harmadik éjszakára sikerült megjavítaniuk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Visegrád termál hotelben kitűnően éreztük magunkat, sajna a 2 éjszaka nagyon kevés éppen csak belepillantást nyertünk a “jóba” máris kellett jönni. Gyerekeknek hatalmas élmény volt . Minimum 2 éjszakára megyünk ezután vagy inkább 4 ,de gondolkozunk az oda költözésen is . Biztos örülne mindenki amikor a gyerekek kivágják a diszhisztit.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom,kiváló szakácsok vannak! A welness részleg tökéletes! A szállodai vendégek számára nem kellene fizetőssé tenni a szauna szeánszot! A medencéknél lévő (amúgy is reptéri árakkal dolgozó )Büfé ,felszolgálási díjként szereplő 12% szervízdíj kicsit gusztustalan,mivel nem részesül senki a felszolgálásból,hanem a pultnál kapjuk meg aránytalanul magas áron a termékeket!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyermekbarát szálloda,kis gyermekkel voltunk 2 éjszaka.Tökéletes kikapcsolódás. A wellness nagyon jó,az ételek változatosak voltak/kivéve első este, alig volt választék/.A szoba tiszta,a wellnessnél hiányoltam hogy van sókabin,de külön kellett érte fizetni,pedig elég borsos az ár!Összességében nagyon jól éreztük magunkat,bármikor visszamennénk!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A panorámás szoba nagyon zajos, mert az út mellett van! A bútorok elhasználtak. A kinti meleg vizes medence este már nem igazán számít melegnek!

A hely gyönyörű. A wellness csodás. A szoba, erkély nagyon kényelmes. Az ételek változatosak és finomak.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Az nem volt szerencsés, hogy felárért kértünk Duna kanyarra néző szobát és ezt az első emeleten kaptuk. Az interneten megtekintett kép szerint látszik a Duna kanyar, de ez csak a harmadik emeletről. Igy nem sokat értünk a feláras szobával. Amennyiben információt kaptunk volna a lehetőségről lehet, hogy másképp döntünk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Maximalis elegedettseg, a szalloda wellnesz reszlege es gyerekbarat szolgaltatasai annyira elnyertek tetszesunket, hogy tervezzuk a visszaterest. Remek etelek szep kilatas, remek programok es kirandulasi lehetoseg a kozelben.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.21-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.01.04-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
Érvényes: 2020.08.21-ig
Klebelsberg Kastély
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval