Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Minden szempontból elnyerte tetszésünket a Thermal Hotel Visegrád. Kiváló pihenési lehetőséget nyújtott. Szép kialakítású Hotel egy tökéletes helyszínen. A fürdő részlegben minden megtalható ami az ellazuláshoz szükséges. A szauna park pedig feledhetetlen élményt nyújtott részünkre. Életünkben először merültünk a párommal nyakig a 10-14 fokos vízbe a 80-90 fokos szauna után.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyönyörű helyen szép szálloda,kedves segítőkész emberek, kényelmes szoba nagyon jó wellness szolgáltatás.Az étterem tiszta, bőséges étel,a véálaszték kiváló.Mi nagyon jól éreztük magunkat ,mindenkinek ajánlom ,ha egy kis felüdülésre vágyik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelban, bár van pár dolog, amit egy négy csillagos hotelnek nem lenne szabad megengednie magának. Pl. : Lyukas volt az ágynemű huzat, a fürdőköpeny, arról még az egyik zseb is majdnem teljesen le volt szakadva. A wellness részleg és az étkezés kiváló volt. Remélem a felújítások után jobban oda fognak figyelni ezekre a részletekre.

lolly TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A Zajos Főutra néző szobák elég hangosak ,a kilátas kárpótolhat ezért. Ételek jók,sokféle ízlésnek megfelelelő a választék. Reggeli,vacsi volt a félpanzióhoz,a szoba kényelmes tágas,teraszos. A wellnes rész jó volt, nem volt tömeg mivel hétköznap mentünk húsvet utan. 2 napot ki lehet bírni ,én többre nem neveznék be ,de ez az én hibam ,mivel nem szeretek egy helybe lenni sokáig.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
A szállodában egy konferencia alkalmából töltöttem el másfél napot. Az elhelyezkedése a hotelnak nagyon jó. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, figyelmes. A szolgáltatások kiválóak. A szoba minden kényelemnek megfelel, tágas, tiszta. Az étteremben az étkezés svédasztalos, így szerintem minden igényt kielégít. A konferencia szüneteiben történő ellátás is kifogástalan volt.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda elhelyezkedése és megközelítése kiváló. Rövid, 2 éjszakás tartózkodás volt csak részemről, de az engem érdeklő szolgáltatások teljesen megfeleltek az igényeimnek. Imádom a szaunákat, szeretek úszni, napozni és ehhez minden adott volt. A natúr szauna saját merülővel, a jégkút és a tepidárium együtt olyan elemek, amelyeket nem mindig talál a vendég együtt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda igényesen felszerelt, mindenki számára megfelelő kikapcsolódást nyújtó. A szoba tágas, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. A wellness a különböző korosztályok számára is aktív kikapcsolódást nyújt. Az étkezés svédasztalos, így a választék minden igényt kielégít. Felejthetetlen napokat töltöttünk itt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában fiaink, menyeink, unokáink társaságában. Dunakanyarra néző szobákban gyönyörű volt a kilátás. A wellness részleg tágas,telt ház ellenére sem volt zsúfoltság. A személyzet barátságos. Egyedül az ételek minőségével nem voltunk megelégedve. Vacsoránál lehetne nagyobb választék. Összességében jól éreztük magunkat, ajánlom másoknak is.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Visszatérő vendégként kerestük fel családommal a visegrádi Thermal Hotelt. Már elsőre kellemes élmény volt, most ismerősként élveztük a szálloda szolgáltatásait.
A személyzet udvarias és segítőkész. A szobák kényelmesek. A wellness szolgáltatások kielégítették a várakozásainkat. Az étkezés is megfelelő.
Ajánlom a pihenni vágyóknak!

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Maximálisan tetszett minden. Szálloda kialakítása szuper, szép a környezet, szinteltolással több medence is van kint és bent is, minden korosztálynak megfelelően. Étteremben csodás ízek, nagy választék, asztalra nem kellett várni. Wellness részleg is több igényt kielégítő, vizitorna, szauna szeánsz stb. Parkoló is volt mindig, pedig teltház volt.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 22.288 - 29.088,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.19-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.928 - 27.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Zsámbék
Érvényes: 2020.06.19-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés ajádékkal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX