Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Ár érték arányban első osztályú. Tiszta szálloda. Kedves személyzet. Finom ételek. Nagyon jó a wellness részleg. Segítőkész úszómesterek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával !Nekünk igazából egyetlen egy bajunk volt az pedig az ágy kényelmetlensége.De a többi remek !!Köszönjük szépen,a kellemes hétvégét!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Május 31-töl 2 éjszakára voltunk a hotelben, születésnapi meglepetés. Másodszor járunk itt, gyönyörü környezet, kellemes személyzet, ragyogó tisztaság mindenütt. Sajnos a dunapart (ez nem tartozik a szállodához) elhanyagolt, pedig ott lehetne sétálni ha megfelelö lenne erre.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk itt, szebb környezetre számítottam. A Dunapart elhanyagolt és lehangoló. A reggeli választékos volt, a vacsora már nem annyira. A hallban lévő kávézóban du. 3/4 4-kor már nem kaptunk kávét ( 4-ig van nyitva), mondván már elmosták a kávéfőzőt. A szobák jól felszereltek, a fürdőszoba tiszta. A wellness rész kiváló, jó szolgáltatásokkal.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Egy hétvégét töltöttünk itt, szuper volt. Volt gluténmentes étel, laktózmentes. A strand kiváló, a panoráma gyönyörű, a szoba jól felszerelt, kényelmes.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Nagyon szép környezet,közel van Budapesthez! Szép a szálloda,kíváló a Wellness rész. Udvarias a kiszolgálás. Az étterem kínálata nem elég választékos! A szálloda tisztasága megfelelő. A szauna szeánszok sajnos már külön fizetendők. Korábbi években ezek a szálloda szolgáltatáshoz tartoztak. A hotel a szolgáltatásokhoz is viszonyítva drága!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Születésnapjára leptem meg férjemet két éjszakás kikapcsolódással.
Nagyon jól éreztük magunkat, változatosak a termál medencék és szaunák, bőséges a reggeli és vacsora, tágas a szoba.
Közel van a fellegvár, Esztergom, Szentendre, van bőven kirándulási lehetőség! Kicsit magasak az italárak, de hát egyszer élünk :))legközelebb több napra megyünk!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
A szálloda maga szuper, az étterem szép panorámás tágas az étel választék széles körű, az étel allergiásokra is gondoltak. A wellness részleg viszonylag tágas sokfajta szauna, a medencék viszont kicsit szűkösek ha többen vannak. Összességében szuper élmény volt!!!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
MINEK ÍRJÁK ÉRTÉKELÉST, HA NEM JELENTETIK MEG, MIVEL NEGATÍV??????
"Én az igazságról akarok beszélni az embereknek, ehhez azonban először el kell pusztítanunk az igazságként elfogadott hazugságokat. Ha nem tépjük ki gyökerestől, ha nem irtjuk ki ezeket a hazugságokat, egyetlen lépést sem tehetünk az igazság felé."

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Pihenni voltunk a párommal a visegrádi Thermal Hotelben. Az ételek nem voltak nagyon finomak, a recepción úgy éreztem, hogy nincsenek jóba egymással. Alexandra értékesítő a legkedvesebb, legügyesebb szerintem mindenben a rendelkezésünkre állt. A wellness részleg nagyon szép, a szobák kényelmesek és a takarító személyzet is kedves volt. Az árak kicsit húzosak.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.590 - 6.790,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral
Érvényes: 2018.12.10-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX