Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodához tartozó parkrész kicsi nincs lehetőség sétára illetve kiülésre. Más szállodákkal ellentétben,nincs wellcom drink,a bárban minden nagyon drága.A szaunákhoz tartozó zuhanyzók nem működnek rendesen.A törölközők hasznàlata,csak 3 nap után díjtalan.Az aroma gőz nagyon jó.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Nagyon szeretünk ide visszatérni, csak az ár az egyedüli akadály. Ha össze hasonlítom az összes wellness szállodát ahol megfordultunk, ez a kedvencünk a párommal, itt a legoptimálisabbak számunkra a kikapcsolódás általunk megszabott feltételei. Viszonylag tágas a wellness élményfürdő rész, van külső belső medence, és a külső medencéhez úszva ki lehet jutni (ez számomra egy fontos kritérium).

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Három napot töltöttünk a szállodában , fiaim, menyem , unokám társaságában. Itt fiatal és idős egyaránt jól érezheti magát. Gyermekbarát szolgáltatások mellett, wellness , vízi torna,külső és belső medencék,tiszta és jól felszerelt szobák valamint a kiváló konyha mind a vendégek kényelmét biztosítják. A környék is csodálatos , az erdők, a jó levegő és a VÁR: röviden ide minden visszaVÁR!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal, 2 gyerekkel töltöttünk itt 4 napot, Dunakanyarra néző, összenyitható szobában, így az kényelmes volt. Elsősorban a medencék száma miatt választottuk ezt a helyet, tökéletes volt minden szempontból. Hiába volt telt ház, bőven elfért mindenki. Maga a szálloda is jó, a személyzet is készséges. Egyedül az ételek minőségét kifogásolnánk.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek három napot töltötünk a szàllodàban Szèp a kilátàs a dunàra a szobából. A szemèlyzet beleèrtve a takaritókat nagyon barátságosak, segitökèszek, wellness rész is nagyon kulturàlt, a vizek tiszták kellemes hömérsékletüek. Remek kirándulási lehetösègek vannak a környèken.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
A szálloda elhelyezkedése, a berendezés, a személyzet, a konyha kiváló. De különösen kiemelném a belső és külső medencéket, szívesen visszamennénk újra!!!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
A tökéletest közelíti nyaralásunk. Gyönyörű környezet, hibátlanul rendben tartott külső- és belső helyiségek, kényelmes szobák praktikus és panorámás teraszokkal, kristálytiszta strand, extra szolgáltatások és szórakozási lehetőségek széles kínálata felnőttnek-gyereknek egyaránt, minőségi étterem.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Ár érték arányban első osztályú. Tiszta szálloda. Kedves személyzet. Finom ételek. Nagyon jó a wellness részleg. Segítőkész úszómesterek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával !Nekünk igazából egyetlen egy bajunk volt az pedig az ágy kényelmetlensége.De a többi remek !!Köszönjük szépen,a kellemes hétvégét!!!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.900 - 26.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 22.288 - 29.088,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.19-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.928 - 27.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 13.450 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 12.261 - 18.686,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX