Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 292 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Nagyon szép helyen voltunk, a Dunára néző szobával. Kellemes volt a kiszolgálás, finomak az ételek.
Pihentünk, wellnesseltünk.
Jól éreztük magunkat.
Reméljük eljutunk oda máskor is.
Szabolcsiak vagyunk, számunkra csodálatos a Duna és a hegyek.

Kedves Attila!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A Hotel gyönyörű helyen található a kilátás gyönyörűséges, kellemes környezet, táj, lenyűgöző. Jól átgondolt elrendezése van a Hotelnek a szolgáltatások magas szintűek és az ételek frissek és ízletesek a wellnes rész kellemes fiatalnak és idősek részére egyaránt egyszóval remek Hotel mindenki számára aki szereti a kényeztetést!
Kedves Péter!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg kifogásolhatatlan, nemcsak szép, tiszta, hanem nagyon jó felszereltségű. A pancsoló vize lehetne egy picit melegebb. Az úszómester rendkívül segítőkész, kedves és barátságos. (Segített a kislányomnak, hogy ne féljen a vízben. . . )
A szaunában nem tetszett az, hogy gyerekek is használták.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Minden jó volt kivéve a fürdőszoba. Csatorna szag jött fel a lefolyóból annak ellenére, hogy öntöttem vizeta szoba közepén levő lefolyóba. Reggel szinte elviselhetetlen szag volt. Ezenkívül jó volt minden.
Lukács F
Kedves Ferenc!

Az Ön által leírtakat jeleztem a műszakos kollégáink részére, így tájékoztatom, hogy a hibaelhárítás megtörtént. Amennyiben ezt az észrevételét a helyszínen jelezi kollégáimnak, azonnal intézkedni tudtak volna, akár egy esetleges szobacsere lehetőségének felajánlásával.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Könnyű megközelíthetőség, rendezett park, fedett parkolási lehetőség. Magas színvonalú a kiszolgálás, tisztaság.
Változatosak és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsokat foglalkoztatnak. Sokrétű szórakozási lehetőséget kínál a szálloda. Sok helyen jártunk már, de ez a szálloda szép emlék marad számunkra.
Próbálják ki önök is ha tehetik.

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos,segítőkész személyzettel találkoztunk.A szálloda könnyen megközelíthető a 11-es útról.Rendezett parkoló és fedett garázs is van.Sok élményelem és elegendő pihenőhely
áll rendelkezésre a vellnessben.Pingpongozni is tudtunk és gépekkel jól felszerelt fitnessteremben edződtünk.
Kedves László!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében nagyon jó. A wellness fantasztikus. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet udvarias. Ami miatt nem mindent kiválóra értékelnék azok az ételek. A kínálat egyáltalán nem bőséges és az ételek nem túl ízletesek. Valamint a pincérek hajlamosak úgy elkapni a tányért az ember elől, hogy még az utolsó falatot le sem nyelte. . .

Magas színvonalú a kiszolgálás,
Tökéletes tisztaság, (az egész objektumban).
Választékos, és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsuk van.
Mindenhol csak kedvességgel találkoztam, ami átragadt a vendégekre.
Kedves Erzsébet!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel számunkra kíváló étkezés, jó medencék, jó szobák, kifejezetten segítőkész személyzet, tisztaság, stb. Inkább néhány kritikai meglátás, a javítás szándékával: Tudom, egy étteremben az igazi bevétel az italeladásból jön össze. De kellemetlen, hogy a kapható italok aránytalanul drágák és szinte "kötelezőek".
Kedves András!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.961 - 51.869,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.068 - 57.632,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással
Érvényes: 2023.01.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.927 - 39.933,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.600 - 23.625,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, parkolással
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2021.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.11.28-ig
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.928 - 28.037,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.341 - 29.348,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2023.04.26-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.710 - 26.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2022.01.09-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2021.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 29.617,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással
2021.08.19. - 2021.08.22.

Szállodák Visegrád környékén
Tó Wellness Hotel Bánk
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Szerelmesek hétvégéje-nem csak hétvégén (min. 2 éj)

VisegrádX