Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Három napot töltöttünk a szállodában , fiaim, menyem , unokám társaságában. Itt fiatal és idős egyaránt jól érezheti magát. Gyermekbarát szolgáltatások mellett, wellness , vízi torna,külső és belső medencék,tiszta és jól felszerelt szobák valamint a kiváló konyha mind a vendégek kényelmét biztosítják. A környék is csodálatos , az erdők, a jó levegő és a VÁR: röviden ide minden visszaVÁR!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal, 2 gyerekkel töltöttünk itt 4 napot, Dunakanyarra néző, összenyitható szobában, így az kényelmes volt. Elsősorban a medencék száma miatt választottuk ezt a helyet, tökéletes volt minden szempontból. Hiába volt telt ház, bőven elfért mindenki. Maga a szálloda is jó, a személyzet is készséges. Egyedül az ételek minőségét kifogásolnánk.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek három napot töltötünk a szàllodàban Szèp a kilátàs a dunàra a szobából. A szemèlyzet beleèrtve a takaritókat nagyon barátságosak, segitökèszek, wellness rész is nagyon kulturàlt, a vizek tiszták kellemes hömérsékletüek. Remek kirándulási lehetösègek vannak a környèken.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
A szálloda elhelyezkedése, a berendezés, a személyzet, a konyha kiváló. De különösen kiemelném a belső és külső medencéket, szívesen visszamennénk újra!!!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
A tökéletest közelíti nyaralásunk. Gyönyörű környezet, hibátlanul rendben tartott külső- és belső helyiségek, kényelmes szobák praktikus és panorámás teraszokkal, kristálytiszta strand, extra szolgáltatások és szórakozási lehetőségek széles kínálata felnőttnek-gyereknek egyaránt, minőségi étterem.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Ár érték arányban első osztályú. Tiszta szálloda. Kedves személyzet. Finom ételek. Nagyon jó a wellness részleg. Segítőkész úszómesterek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával !Nekünk igazából egyetlen egy bajunk volt az pedig az ágy kényelmetlensége.De a többi remek !!Köszönjük szépen,a kellemes hétvégét!!!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Május 31-töl 2 éjszakára voltunk a hotelben, születésnapi meglepetés. Másodszor járunk itt, gyönyörü környezet, kellemes személyzet, ragyogó tisztaság mindenütt. Sajnos a dunapart (ez nem tartozik a szállodához) elhanyagolt, pedig ott lehetne sétálni ha megfelelö lenne erre.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk itt, szebb környezetre számítottam. A Dunapart elhanyagolt és lehangoló. A reggeli választékos volt, a vacsora már nem annyira. A hallban lévő kávézóban du. 3/4 4-kor már nem kaptunk kávét ( 4-ig van nyitva), mondván már elmosták a kávéfőzőt. A szobák jól felszereltek, a fürdőszoba tiszta. A wellness rész kiváló, jó szolgáltatásokkal.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Jagelló Business Hotel
Érvényes: 2019.07.19-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 11.147 - 24.334,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Thermal Hotel Visegrád
1 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

VisegrádX