Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
A szálloda elhelyezkedése, a berendezés, a személyzet, a konyha kiváló. De különösen kiemelném a belső és külső medencéket, szívesen visszamennénk újra!!!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
A tökéletest közelíti nyaralásunk. Gyönyörű környezet, hibátlanul rendben tartott külső- és belső helyiségek, kényelmes szobák praktikus és panorámás teraszokkal, kristálytiszta strand, extra szolgáltatások és szórakozási lehetőségek széles kínálata felnőttnek-gyereknek egyaránt, minőségi étterem.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Ár érték arányban első osztályú. Tiszta szálloda. Kedves személyzet. Finom ételek. Nagyon jó a wellness részleg. Segítőkész úszómesterek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával !Nekünk igazából egyetlen egy bajunk volt az pedig az ágy kényelmetlensége.De a többi remek !!Köszönjük szépen,a kellemes hétvégét!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Május 31-töl 2 éjszakára voltunk a hotelben, születésnapi meglepetés. Másodszor járunk itt, gyönyörü környezet, kellemes személyzet, ragyogó tisztaság mindenütt. Sajnos a dunapart (ez nem tartozik a szállodához) elhanyagolt, pedig ott lehetne sétálni ha megfelelö lenne erre.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éjszakát töltöttünk itt, szebb környezetre számítottam. A Dunapart elhanyagolt és lehangoló. A reggeli választékos volt, a vacsora már nem annyira. A hallban lévő kávézóban du. 3/4 4-kor már nem kaptunk kávét ( 4-ig van nyitva), mondván már elmosták a kávéfőzőt. A szobák jól felszereltek, a fürdőszoba tiszta. A wellness rész kiváló, jó szolgáltatásokkal.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 29.
Egy hétvégét töltöttünk itt, szuper volt. Volt gluténmentes étel, laktózmentes. A strand kiváló, a panoráma gyönyörű, a szoba jól felszerelt, kényelmes.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Nagyon szép környezet,közel van Budapesthez! Szép a szálloda,kíváló a Wellness rész. Udvarias a kiszolgálás. Az étterem kínálata nem elég választékos! A szálloda tisztasága megfelelő. A szauna szeánszok sajnos már külön fizetendők. Korábbi években ezek a szálloda szolgáltatáshoz tartoztak. A hotel a szolgáltatásokhoz is viszonyítva drága!

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 10.
Születésnapjára leptem meg férjemet két éjszakás kikapcsolódással.
Nagyon jól éreztük magunkat, változatosak a termál medencék és szaunák, bőséges a reggeli és vacsora, tágas a szoba.
Közel van a fellegvár, Esztergom, Szentendre, van bőven kirándulási lehetőség! Kicsit magasak az italárak, de hát egyszer élünk :))legközelebb több napra megyünk!

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 24.
A szálloda maga szuper, az étterem szép panorámás tágas az étel választék széles körű, az étel allergiásokra is gondoltak. A wellness részleg viszonylag tágas sokfajta szauna, a medencék viszont kicsit szűkösek ha többen vannak. Összességében szuper élmény volt!!!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.17-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 21.803,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 8.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 11.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetéssel a szobában, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti meglepetésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek és sportanimációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX