Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2016. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami nagyon tetszett: a teraszon lévő hamuzó, svédasztal, maga a hely,szolgáltatások. Ami nem tetszett: túl drága italár, amin felül pluszban van a blokkon az ár 6%-os felszolgálói díja ( szeretném én eldönteni, hogy adok e borravalót) , és az egyes recepción lévő emberek viselkedése velünk szemben ( nagyképűség, flegmázás)

Értékelt: 2016. augusztus 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg színvonala remek, azonban a pihenéshez hozzátartozó szobai komfort, különösen az ágy (puha,kifeküdt matrac, kánikulában súlyos, téli, vastag paplan...)nem üti meg a 4 csillagos színvonalat.

Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen lévő szálloda ahol a természet és a luxus tökéletes összhangban vannak. Három generációval voltunk és mindenki jól érezte magát. A többféle medencék mindenki igényeit kielégítik.
A külön fogyasztott italok árai véleményem szerint irreálisan magasak voltak.

Értékelt: 2016. július 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ambivalens érzésekkel indultunk el Szegedről a Thermal Hotel Visegrádba, mert egészen elképesztő kommenteket olvastunk a szálloda korábbi vendégeinek / ? . . . / vitriolba mártott tollából. . . Hála Istennek ott tartózkodásunk során még nyomát sem tapasztaltuk az olvasott hiányosságoknak !

Értékelt: 2016. július 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A kilátás, a szobák felszereltsége, a tisztaság, és a wellness részleg minden igényt kielégít ezen az árszínvonalon. Aki rövidebb, hosszabb időre ilyen szolgáltatásokat akar élvezni, annak a Thermal Hotel Visegrád tökéletes! A személyzet mindig udvarias volt, a szóbeli becsekkolás azonban kissé kellemetlen, mivel szóban kell bediktálnunk az adatainkat.

Értékelt: 2016. július 18.
Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, minden wellness és fittness szolgáltatást ki tudtunk használni, a személyzet rendkívül udvarias, készséges volt. remélem máskor is eljutunk ide !

Értékelt: 2016. július 18.
Foglaláskor egymás melletti szobát kértünk velünk együtt utazó családdal, visszaigazoláskor jelezték, hogy ez megoldható. Szállodába érkezéskor szembesültünk azzal, hogy ez mégse így van. A harmadik emeletre kaptunk szobát, egész hétvégén szakadó eső volt, a teraszra nem lehetett kimenni, mivel nem volt tető. . . . . Ez egy ! csillaghos szállodánál elég visszataszító.

Értékelt: 2016. július 18.
Bár az időjárás nem volt kegyes hozzánk,két csodálatos napot töltöttünk a szállodában.
Gyönyörű környezet,udvarias,segítőkész személyzet.
Finom,változatos ételek.
Bőséges szolgáltatás kínálat.
Köszönjük a vendéglátást!
Még visszatérünk!

Értékelt: 2016. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt szálloda vezetősége, a Thermal hotel vendégei voltunk ez év július 13. -tól július 15. -ig. Velünk voltak az unokáink. Dávid 14 éves és Rebeka 8 éves. Nekik akartunk egy pár feledhetetlen pillanatot szerezni, mert jó bizonyítványuk volt. Ez sikerült, mert az önök szállodájukat választottuk.

Értékelt: 2016. július 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon szép a szálloda. A wellness részleg is remek volt. Viszont az étteremben voltak negatívumok. Az egyik észrevételünk az, hogy azért mert miniatűr tányérokat és poharakat tesznek ki, attól még az ember nem eszik kevesebbet, csak a mosogatnivaló lesz több. A másik dolog pedig az, hogy az italok nagyon drágák. És itt az üdítőre, vízre gondolok.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal,1 üveg borral, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.25.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 22.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teázással, wellness részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, gyerekjátszóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Hotel Bellevue
1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX