Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett:
Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak, le lehet ugyan zárni, de akkor is búg a ventilátor egész éjszaka.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű hetünk volt keddtől péntekig a három és ötéves unokákkal, a Visegrádi Thermal Hotelben. A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves és udvarias. Visi Mókus egy "fiatal srác", személyében rendkívül kedves és gyermekbarát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Mindenkinek ajànlom a szàllodàt, aki finom ételekre, kellemes welnesre, szèp környezetre vàgyik.Segítőkész, udvarias személyzet, igazàn jó hangulat jellemzi a helyet.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
A hotel szuper. Tisztaság mindenhol! A látvány leírhatatlan. Az élményfürdő csodás, rengeteg élményelemmel, különböző hőfokú vízzel, szaunákkal. Az étteremben olyan ételeket, különlegességeket kóstolhattunk, amelyeket más hasonló szállodában nem találtunk meg. Igazán nagy élmény volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Csodálatos két éjszakát töltöttünk családilag Visegrádon. Több közeli szállodában is voltunk már, amely magasabb kategóriás, mi mégis ezt tesszük első helyre azóta. Az éttermi szolgáltatásuk kiváló, kényelmes ágy , tisztaság volt tapasztalható mindenhol. Leírhatatlan élmény benntről a panoráma ablakok mögül a meleg vízből nézni a hatalmas hópelyheket.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Gyönyörű hetünk volt keddtől csütörtökig a Visegrádi Thermal Hotelben. Amikor érkeztünk sütött a nap, amikor csütörtökön távozni kellett, még délelőtt 10 óráig fürödhettünk a jó meleg vízben és néztük a kinti hóesést. Sajnos egyszer minden jó véget ér. Összességében minden jó volt, és számunkra nagyon fontos volt, a személyzet kedvessége.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
A tisztaság, a szálló kultúráltsága kiváló. A külső fűtött medencében egy úszás a reggeli előtt csodálatos volt, Apró hiba, amin javítani kellene: A vacsora már fél hétkor langyos volt. Nem működik az ételmelegítő? lehetne előmelegített tányérokat kitenni. Üdvözlettel Emődi György.nyugdíjas villamosmérnök

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet jól képzett, udvarias. Az ételek minősége kivàló és a vàlaszték bőséges. A wellness részleg kialakîtàsa szép, mérete is megfelelő, egyetlen negatîvum talàn a sóteràpia költsége, véleményem szerint be kellene épîteni a szàllàsàrba.

Értékelt: 2017. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tágas, kényelmes szobát kaptunk, de a fürdőszoba, különösen a wc elhelyezése nagyon szűkös, kényelmetlen volt. Érkezésünkkor az íróasztalon és a TV-n gurultak a porcicák, de az ágykörül nem tapasztaltunk port. Az étteremben az első este csak egy fajta leves volt elérhető, de a húsfélék tálalói is mind üresek voltak egy adott pillanatban.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
A Thermál Hotel Visegrád a mi igényünket ( 50-es pár)maximálisan kielégítette.Napközben túráztunk este pedig élveztük a fürdő, uszoda és a szauna kiváló szolgáltatásait. A reggeli és a vacsora kínálata hibátlan.
Egyedüli, amivel kevésbé voltam elégedett a szobai fűtés nagyon hangos volt de a harmadik éjszakára sikerült megjavítaniuk.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 27.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.01-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.864 - 16.464,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.225 - 19.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.533 - 14.133,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.15. - 2021.01.03.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 8.329 - 143.356,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
Érvényes: 2021.10.25-ig
Duna Relax & Event Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.755 - 13.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 6.311 - 19.930,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, borospince látogatással, locsoló bállal, húsvéti kalács sütéssel, tájház látogatás lovas kocsival, kézműves foglalkozásokkal
Érvényes: 2020.04.13-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 24.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Inárcs
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Napi ár 4 vagy több főre