Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Deilinger TOP szállásértékelő
Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Könnyű megközelíthetőség, rendezett park, fedett parkolási lehetőség. Magas színvonalú a kiszolgálás, tisztaság.
Változatosak és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsokat foglalkoztatnak. Sokrétű szórakozási lehetőséget kínál a szálloda. Sok helyen jártunk már, de ez a szálloda szép emlék marad számunkra.
Próbálják ki önök is ha tehetik.

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos,segítőkész személyzettel találkoztunk.A szálloda könnyen megközelíthető a 11-es útról.Rendezett parkoló és fedett garázs is van.Sok élményelem és elegendő pihenőhely
áll rendelkezésre a vellnessben.Pingpongozni is tudtunk és gépekkel jól felszerelt fitnessteremben edződtünk.
Kedves László!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében nagyon jó. A wellness fantasztikus. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet udvarias. Ami miatt nem mindent kiválóra értékelnék azok az ételek. A kínálat egyáltalán nem bőséges és az ételek nem túl ízletesek. Valamint a pincérek hajlamosak úgy elkapni a tányért az ember elől, hogy még az utolsó falatot le sem nyelte. . .

Magas színvonalú a kiszolgálás,
Tökéletes tisztaság, (az egész objektumban).
Választékos, és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsuk van.
Mindenhol csak kedvességgel találkoztam, ami átragadt a vendégekre.
Kedves Erzsébet!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel számunkra kíváló étkezés, jó medencék, jó szobák, kifejezetten segítőkész személyzet, tisztaság, stb. Inkább néhány kritikai meglátás, a javítás szándékával: Tudom, egy étteremben az igazi bevétel az italeladásból jön össze. De kellemetlen, hogy a kapható italok aránytalanul drágák és szinte "kötelezőek".
Kedves András!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett:
Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak, le lehet ugyan zárni, de akkor is búg a ventilátor egész éjszaka.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű hetünk volt keddtől péntekig a három és ötéves unokákkal, a Visegrádi Thermal Hotelben. A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves és udvarias. Visi Mókus egy "fiatal srác", személyében rendkívül kedves és gyermekbarát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Mindenkinek ajànlom a szàllodàt, aki finom ételekre, kellemes welnesre, szèp környezetre vàgyik.Segítőkész, udvarias személyzet, igazàn jó hangulat jellemzi a helyet.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 37.488,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.20-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Atlantic Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.535 - 12.968,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.09.12-ig
Green Garden Plus Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.205 - 5.835,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.01.02-ig
City Hotel Mátyás
Napi árak, ellátás nélkül, reggelivel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.15-ig
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 6.133 - 7.010,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.15-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX