Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Tágas, kényelmes szobát kaptunk, de a fürdőszoba, különösen a wc elhelyezése nagyon szűkös, kényelmetlen volt. Érkezésünkkor az íróasztalon és a TV-n gurultak a porcicák, de az ágykörül nem tapasztaltunk port. Az étteremben az első este csak egy fajta leves volt elérhető, de a húsfélék tálalói is mind üresek voltak egy adott pillanatban.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
A Thermál Hotel Visegrád a mi igényünket ( 50-es pár)maximálisan kielégítette.Napközben túráztunk este pedig élveztük a fürdő, uszoda és a szauna kiváló szolgáltatásait. A reggeli és a vacsora kínálata hibátlan.
Egyedüli, amivel kevésbé voltam elégedett a szobai fűtés nagyon hangos volt de a harmadik éjszakára sikerült megjavítaniuk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Visegrád termál hotelben kitűnően éreztük magunkat, sajna a 2 éjszaka nagyon kevés éppen csak belepillantást nyertünk a “jóba” máris kellett jönni. Gyerekeknek hatalmas élmény volt . Minimum 2 éjszakára megyünk ezután vagy inkább 4 ,de gondolkozunk az oda költözésen is . Biztos örülne mindenki amikor a gyerekek kivágják a diszhisztit.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom,kiváló szakácsok vannak! A welness részleg tökéletes! A szállodai vendégek számára nem kellene fizetőssé tenni a szauna szeánszot! A medencéknél lévő (amúgy is reptéri árakkal dolgozó )Büfé ,felszolgálási díjként szereplő 12% szervízdíj kicsit gusztustalan,mivel nem részesül senki a felszolgálásból,hanem a pultnál kapjuk meg aránytalanul magas áron a termékeket!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyermekbarát szálloda,kis gyermekkel voltunk 2 éjszaka.Tökéletes kikapcsolódás. A wellness nagyon jó,az ételek változatosak voltak/kivéve első este, alig volt választék/.A szoba tiszta,a wellnessnél hiányoltam hogy van sókabin,de külön kellett érte fizetni,pedig elég borsos az ár!Összességében nagyon jól éreztük magunkat,bármikor visszamennénk!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A panorámás szoba nagyon zajos, mert az út mellett van! A bútorok elhasználtak. A kinti meleg vizes medence este már nem igazán számít melegnek!

A hely gyönyörű. A wellness csodás. A szoba, erkély nagyon kényelmes. Az ételek változatosak és finomak.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Az nem volt szerencsés, hogy felárért kértünk Duna kanyarra néző szobát és ezt az első emeleten kaptuk. Az interneten megtekintett kép szerint látszik a Duna kanyar, de ez csak a harmadik emeletről. Igy nem sokat értünk a feláras szobával. Amennyiben információt kaptunk volna a lehetőségről lehet, hogy másképp döntünk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Maximalis elegedettseg, a szalloda wellnesz reszlege es gyerekbarat szolgaltatasai annyira elnyertek tetszesunket, hogy tervezzuk a visszaterest. Remek etelek szep kilatas, remek programok es kirandulasi lehetoseg a kozelben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Minden szempontból elnyerte tetszésünket a Thermal Hotel Visegrád. Kiváló pihenési lehetőséget nyújtott. Szép kialakítású Hotel egy tökéletes helyszínen. A fürdő részlegben minden megtalható ami az ellazuláshoz szükséges. A szauna park pedig feledhetetlen élményt nyújtott részünkre. Életünkben először merültünk a párommal nyakig a 10-14 fokos vízbe a 80-90 fokos szauna után.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyönyörű helyen szép szálloda,kedves segítőkész emberek, kényelmes szoba nagyon jó wellness szolgáltatás.Az étterem tiszta, bőséges étel,a véálaszték kiváló.Mi nagyon jól éreztük magunkat ,mindenkinek ajánlom ,ha egy kis felüdülésre vágyik.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.12.16-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.483 - 25.533,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 19.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
2020.12.16. - 2019.12.16.
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2020.12.16-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX