Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Csodálatos két éjszakát töltöttünk családilag Visegrádon. Több közeli szállodában is voltunk már, amely magasabb kategóriás, mi mégis ezt tesszük első helyre azóta. Az éttermi szolgáltatásuk kiváló, kényelmes ágy , tisztaság volt tapasztalható mindenhol. Leírhatatlan élmény benntről a panoráma ablakok mögül a meleg vízből nézni a hatalmas hópelyheket.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Gyönyörű hetünk volt keddtől csütörtökig a Visegrádi Thermal Hotelben. Amikor érkeztünk sütött a nap, amikor csütörtökön távozni kellett, még délelőtt 10 óráig fürödhettünk a jó meleg vízben és néztük a kinti hóesést. Sajnos egyszer minden jó véget ér. Összességében minden jó volt, és számunkra nagyon fontos volt, a személyzet kedvessége.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
A tisztaság, a szálló kultúráltsága kiváló. A külső fűtött medencében egy úszás a reggeli előtt csodálatos volt, Apró hiba, amin javítani kellene: A vacsora már fél hétkor langyos volt. Nem működik az ételmelegítő? lehetne előmelegített tányérokat kitenni. Üdvözlettel Emődi György.nyugdíjas villamosmérnök

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet jól képzett, udvarias. Az ételek minősége kivàló és a vàlaszték bőséges. A wellness részleg kialakîtàsa szép, mérete is megfelelő, egyetlen negatîvum talàn a sóteràpia költsége, véleményem szerint be kellene épîteni a szàllàsàrba.

Értékelt: 2017. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tágas, kényelmes szobát kaptunk, de a fürdőszoba, különösen a wc elhelyezése nagyon szűkös, kényelmetlen volt. Érkezésünkkor az íróasztalon és a TV-n gurultak a porcicák, de az ágykörül nem tapasztaltunk port. Az étteremben az első este csak egy fajta leves volt elérhető, de a húsfélék tálalói is mind üresek voltak egy adott pillanatban.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 9.
A Thermál Hotel Visegrád a mi igényünket ( 50-es pár)maximálisan kielégítette.Napközben túráztunk este pedig élveztük a fürdő, uszoda és a szauna kiváló szolgáltatásait. A reggeli és a vacsora kínálata hibátlan.
Egyedüli, amivel kevésbé voltam elégedett a szobai fűtés nagyon hangos volt de a harmadik éjszakára sikerült megjavítaniuk.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 26.
Visegrád termál hotelben kitűnően éreztük magunkat, sajna a 2 éjszaka nagyon kevés éppen csak belepillantást nyertünk a “jóba” máris kellett jönni. Gyerekeknek hatalmas élmény volt . Minimum 2 éjszakára megyünk ezután vagy inkább 4 ,de gondolkozunk az oda költözésen is . Biztos örülne mindenki amikor a gyerekek kivágják a diszhisztit.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
A reggeli és a vacsora nagyon változatos és finom,kiváló szakácsok vannak! A welness részleg tökéletes! A szállodai vendégek számára nem kellene fizetőssé tenni a szauna szeánszot! A medencéknél lévő (amúgy is reptéri árakkal dolgozó )Büfé ,felszolgálási díjként szereplő 12% szervízdíj kicsit gusztustalan,mivel nem részesül senki a felszolgálásból,hanem a pultnál kapjuk meg aránytalanul magas áron a termékeket!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyermekbarát szálloda,kis gyermekkel voltunk 2 éjszaka.Tökéletes kikapcsolódás. A wellness nagyon jó,az ételek változatosak voltak/kivéve első este, alig volt választék/.A szoba tiszta,a wellnessnél hiányoltam hogy van sókabin,de külön kellett érte fizetni,pedig elég borsos az ár!Összességében nagyon jól éreztük magunkat,bármikor visszamennénk!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A panorámás szoba nagyon zajos, mert az út mellett van! A bútorok elhasználtak. A kinti meleg vizes medence este már nem igazán számít melegnek!

A hely gyönyörű. A wellness csodás. A szoba, erkély nagyon kényelmes. Az ételek változatosak és finomak.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 18.500,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.02-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX