Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Remek helyen, jó adottságokkal rendelkezik, kiváló a levegő. A vizes blokkok, tiszták. A zsufoltság nem volt jellemzője a hétközi pihenőnek. Az étterem tiszta, az ételek választéka az átlagnak megfelel.
Kedves Elemér!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A fürdő és az étterem részlegekről tudok csak véleményt írni, mert a szállásunk nem ebben a hotelben volt. A belépő ára kicsit húzós, egy átlag család nem kifejezetten engedheti meg magának. Rögtön a belépésnél kaptunk fürdőlepedőt, ezt eddig még egyik másik fürdőben sem tapasztaltuk. A medencék nagyon jók, sok az élményelem, amik folyamatosan működnek is, nem kell órákat várni rájuk.

Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben,kiváló wellness fürdővel rendelkezik a Szálloda. Remek ételek szép kényelmes és tiszta szobák teszik kellemessé a pihenést. Ezt a személyzet szaktudása és hozzáállása csak emeli. . Köszönjük és reméljük többször leszünk az önök vendégei. . A környezet és a látnivalók közelsége és megközelíthetősége tették szimpatikussá a szállodát.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Nem tetszett, hogy megérkezéskor nagyon későn foglalhattuk el a szobát!!!!! ehez nem szoktunk hozzá!!! Minden mással megvoltunk elégedve, különössen a Welnes rész tetszett!!!!
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A szálloda kifejezetten lelakott!
A személyzet nincs a helyzet magaslatán, nem képesek zavartalan kikapcsolódást biztosítani.
Az étkezési kínálat egyhangú, menza- és kisvárosi bevásárlóközpont kínálata.
Az árak a hely lelakottságával ellentétben verik a csillagokat!
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.

Több jót jelöltem meg,ennek oka, hogy kb. két éve jártunk Önöknél,és a visszaemlékezésem szerint akkor jobb volt.
Tisztelt Fekete Józsefné!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem személyzete nem minden esetben volt a helyzet magaslatán. Volt eset, hogy vacsora alkalmával meg sem kérdezték, hogy milyen italt (üdítőt) szeretnénk fogyasztani, hiába vártuk, hogy valaki az asztalhoz jöjjön. Ezt a szobánkban pótoltuk...
Az étel nagyon finom és választékos volt.
Tisztelt Hölgyem/ Uram!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 4.
Csodálatos környezetben volt részünk élvezni a wellness hétvégénket gyerkőceink nélkül kettesben. A szálloda kedves személyzettel, mennyei ételekkel, és kiváló szolgáltatással fogadott bennünket. Mindenképpen szeretnénk visszamenni, s bátran ajánljuk mindenkinek párosan és gyerekekkel is!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 2.
A Thermál Hotel Visegrádban eltöltött 4 nap nagyon kellemes kikapcsolódássá vált számunkra. Már érkezéskor kellemes környezet és barátságos személyzet fogadja a vendéget. Beljebb menve ez még csak fokozódik. A szobák kényelme,tisztasága, a kitűnő welness kárpótolt a kinti zord időjárásért, nem beszélve az éttermi finomságok tömkelegéről és a mindig kedves felszolgálókról.
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Tisztelt Horváth Istvánné!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.483 - 25.533,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 19.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 19.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX