Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
A pincérek látszólag jól végezték munkájukat, de mit a robotok dolgoztak,az ajkukról
egy mosoly és kedvesség nem jött le .Többi szolgáltatással meg voltunk elégedve.Tisztelettel Idősebb pár.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 24.
Nagyon szívélyes fogadtatás volt már eleve a recepciónál, részletes tájékoztatás után--szép kis szoba várt ránk. A fürdési lehetőségek minden igényünket kielégítette--unokánk nagyon élvezte a medencéket. Az éttermi választék--szuper volt, a kiszolgálás barátságos , udvarias volt. A távozásnál--gyors ügyintézés, segítőkészség volt.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 23.
Bő egy napos wellness hétvégét töltöttem a Thermal Hotel Visegrádban a férjemmel, hogy megünnepeljük a 6. házassági évfordulónkat. Ezt a hétvégét a kisgyerekünk nélkül töltöttük, de megállapítottuk, hogy ide szívesen visszatérnénk vele is, mert nagyon gyerekbarát szállodának tűnik. Mindhárom étkezés fenséges volt: nagy, bőséges választék, ízletes ételek, italok.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 16.
Kicsit zavaró tényező volt, hogy vasárnapi bejelentkezést pontosan 14 órakor kezdték meg és akkor már elég szép számban álltunk libasorban. Nekünk még ezután is várni kellett, mert a szobánkat még nem takarították ki. Minderről előtte sajnos semmi tájékoztatást nem kaptunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Életkorunk miatt már volt alkalmunk sok jó helyen tölteni több-kevesebb vendégéjszakát. Nyugodt szívvel mondhatom, hogy a négy csillagosok közt is kiemelkedően remek a THV. Minden tágas, kényelmes, tiszta, ami jelentősen növeli a komfort-érzetet. A wellness részleg valóban termál strand színvonalú, kicsinek, idősnek egyaránt kitűnő.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Kiváló pihenést biztosít Thermal Hotel minden korosztály részére.
A Wellness részlege minden igényt kielégít.
Az ízlésesen berendezett szoba maximális kényelmet biztosít.
A Hotel tisztasága kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész.

Köszönjük a vendéglátást !

2017. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2017. február 24.
A szálloda könnyen megközelíthető. A wellness részleg kiváló! A szauna világ minden igényünket kielégítette! A reggeli és a vacsora széles választékból állt. A szobák rendkívül tiszták és kényelmesek. A személyzet nagyon figyelmes. Remélem lesz még lehetőségünk visszatérni.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
Nagyon kellemes 2 napot töltöttünk a hotelben,ami szép és tiszta! A wellness rész nagyon jó,a pihenő rész pedig egészen különleges! Az ételek elegendőek,ugyan kicsit sótlanok és szerintem kevés az 1 kávégép a sok emberhez. A szoba is szép és kényelmes,kivéve az ágy matracát,borzalmas puha.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 21.
Unokáink társaságában és barátokkal töltöttünk hétvégét a Thermál Hotel Visegrád vendégeiként. Ismét igazolódott a magyar vendégszeretet. Elégedettek voltunk, úgy az ételekkel ,a szobák és a wellnes részleg tiszataságával. Az alkalmazottak hozzáállása a vendégekhez kitünő. Köszönjük
Biztos, hogy még visszatérünk. Aki nem hiszi,tessék kipróbálni.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Mâr a hotelhez vezető út is az èlmèny része a csodás Dunakanyaron ät, kênyelmes tàvolsâgra Budapesttől.
A meleg és mèg melegebb medencèk, illatos gőzfürfők, szaunàk, relaxâlò termek, masszàzsok utân vär a hatalmas svêdasztal :)

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
1 éjszaka 11.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, éjszakai privát wellness használattal, pezsgő bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3-4 éjszaka 20.228,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, ünnepi programokkal, választható kuponnal, wellness-részleg használattal
2018.03.30. - 2018.04.03.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.30.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, lovas hintózással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.18.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)
Senior erdei wellness napok (1 éjtől)

VisegrádX