Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Gyönyörű volt a szobából a kilátás.Dunára néző szobát kértünk,bár az első emeletről a folyót nem láttuk, a táj szépsége kárpótolt.A medencék tiszták, kellemes hőmérsékletű vízzel voltak feltöltve.Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias,figyelmes.Szívesen maradtunk volna még.Biztos vagyok benne, hogy visszatérünk.
Tisztelt Göncz Péterné!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
A szálloda kiváló helyen van a dunakanyarban, étkezés szuper, medencék szintén kellemes vízhőmérséklettel nem zsúfoltak,személyzet segítőkész. Ami viszont zavaró volt számunkra az az éjszakai gépzaj ami a szobában állandó bugó hangot adott, mivel valószínű a gépház a szobánk /1em.102-es szoba /alatt helyezkedett el.

Üdv. Miklós
Tisztelt Hencz Miklós!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A szálloda nagyon jó környezetben van,könnyen megközelíthetőek a környező látnivalók.Túrázó túristáknak is ajálom,a Pilis és a Börzsöny is bejárható könnyeden.Maximálisan ajánlom,mindenkinek!
Kedves Péter!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
Nagyon jó élményt szereztünk a hétvégi egy éjszakás kirándulásunkkal. A hotel nagyon szép elhelyezkedésű, mindennel felszerelt, kulturált megjelenésű, kiváló szolgáltatásokkal. Külön szeretném hangsúlyozni a személyzet kiemelkedő szakértelmét, és figyelmességét, kedvességét, segítőkészségét. Fiamnak különösen tetszettek a kültérben a falon elhelyezett fecskéket védő speciális eszközök.
Kedves Gyula!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon kedveljük a párommal a hotelt. Több alkalommal voltunk itt. Legutóbb az ágybetét nem volt a legjobb, de tájékoztattak, hogy kérhettünk volna másikat.
ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Tisztelt Varga Gábor János!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Pár éve járunk a Thermal Hotel Visegrád szállodába. Rögtön a recepciót szeretném kiemelni végtelen kedves, türelmes, okos fiatal emberek nagyon jó benyomást keltettek. A takarító személyzet csendes, de hatékony munkáját is csak dícsérni tudom. A medencék tisztasága igen vonzó, a park rendezettsége kiváló. Az étterem fantasztikus változatos ételek, és minden finom, figyelmes kiszolgálás.
Kedves Margit!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
hely elhelyezkedése és a wellness szolgáltatások kiválóak. A medencék is. A büfék árszintje viszont a 4*hoz képest nagyon magas. Összességében kellemes élmény volt az egész családnak.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Azt gondolom, hogy kevés tökéletes pillant adatik meg az ember életében, bár minden nap dolgozni kell rajta, de nekünk most sikerült. Szinte utolsó pillanatban foglaltunk, sikerrel! :)
Az idő gyönyörű volt. A szálloda tökéletes hely volt a pihenésre, kikapcsolódásra. A személyzet kedves, segítőkész volt, látszott rajtuk, hogy minden pillanatban a vendégek kényelméért dolgoznak.
Kedves Róbert!

Nagy örömmel olvastam levelüket melyet mindenképp továbbítok Kollégáimnak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Remek helyen, jó adottságokkal rendelkezik, kiváló a levegő. A vizes blokkok, tiszták. A zsufoltság nem volt jellemzője a hétközi pihenőnek. Az étterem tiszta, az ételek választéka az átlagnak megfelel.
Kedves Elemér!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 4.998 - 5.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.30-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.833 - 28.508,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 9.800 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 19.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
Érvényes: 2020.09.02-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 22.720,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
Akár 1 éjszaka 21.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vasárnapi ebéddel, wellness részleg használattal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 17.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.12.20.
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.05.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek- és sportanimációs programokkal, gyermekek részére játszóházzal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

VisegrádX