Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb wellness hotel, ahol eddig jártunk. A wellness részleg nagyon szép, jól felszerelt, a pihenő része mesébe illő. Többször jártunk már a szállodában, és télen-nyáron kellemesen kikapcsolódás volt. Jó elhelyezkedése miatt sétálhatunk a Duna parton, de ha csak a szállodában maradunk pár napot pihenni, akkor sem unalmas.

Értékelt: 2016. november 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon kényelmes. A wellness részleg szép és kulturált. Az úszómedence kültéri, de nekünk szerencsénk volt az időjárással. A személyzet kedves, de főleg az étteremben túlhajszoltnak tűnik. A szobánk az útra és a személyzeti bejáróra nézett, emiatt kissé zajos volt. A parkoldali szobának nics kilátása, de csendesebb.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kikapcsolódásra vágytunk ami be is teljesült. Jókat ettünk, fürödtünk, szaunáztunk. Kevés a vellneszben levö fekvöhely délután még egy széket sem lelni ahová letegyünk valamit. A felvonó nem kielégitö és lépcsökröl kevés vendégnek van tudomása (nem a csodás étterembe és vellneszbe vezetöre gondolok). Mindemellett nagyon jól éreztük magunkat és nem kizárt hogy ujra oda látogatunk

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Harmadik alkalommal töltöttünk 3 napot a Visegrádi Thermál Hotelben. Mindennel elégedettek voltunk, különösen a wellness részleg és a sauna park szolgáltatásaival. A vendégek kérésére azonnal emelték az élményfürdő hőmérsékletét. Utólag is köszönet érte

Értékelt: 2016. november 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése kiváló, tisztaság van, a fürdőben is figyelmes az élmény elemek kezelése.Jót tudtunk kirándulni a környéken. A konyha továbbra is színvonalas, figyelmes az éttermi kiszolgálás.Javasolnánk egy friss turista térképet is kifüggeszteni, a fürdő bájának árait mérsékelni kellene, biztosan több fogyasztás lenne.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda minden szempontból megfelelt az elvárásainknak. Udvarias kiszolgálás, talán egyedül az étteremben az italt felszolgáló pincérek voltak kicsit szétszórtak.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Kiválóan éreztük magunkat. A hotel tiszta, kényelmes, a kiszolgálás kitűnő. Az étkezésekkor a választék nagyon bőséges, és információval is tudnak szolgálni róluk. Tervezzük, hogy ide még többször visszatérünk.

Értékelt: 2016. november 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két dolog nem tetszett a szállodában.
Az egyik hogy nagyon sokat kell fizetni az italokért, én most nem szeszes italokra gondolok konkrétan,és mindenért számolnak fel plusz pénzt.(felszolgálás díja, törölköző plusz használata a wellness részen...)
Esti programok kínálata jobb lehetne.

Értékelt: 2016. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elvesztettem Édesanyàmat és Nagymamámat fél év alatt.A pàrom úgy gondolta hogy jól jönne szàmomra egy kis kikapcsolódàs.Ràm bízta hova menjünk.Én pedig jól vàlasztottam.A wellnes részleg csodàlatos volt ahogy a kiszolgálàs is.Köszömöm Önöknek.
Dobràdi Andrea

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében, különösen ár/érték arányban, kiváló. Visszatérő vendégként (10 éve) sajnálattal kellett megállapítanom, hogy az ételkínálat, mérsékelten ugyan, de gyengült az elmúlt években, valamint a személyzet egyes, szerencsére csak kis arányban előforduló, tagjainak a vendégekhez való hozzáállása is hagyott maga mögött némi kívánnivalót.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 10.170 - 14.670,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2017.12.30.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Hotel Bellevue
1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX