Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett:
Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak, le lehet ugyan zárni, de akkor is búg a ventilátor egész éjszaka.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű hetünk volt keddtől péntekig a három és ötéves unokákkal, a Visegrádi Thermal Hotelben. A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves és udvarias. Visi Mókus egy "fiatal srác", személyében rendkívül kedves és gyermekbarát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Mindenkinek ajànlom a szàllodàt, aki finom ételekre, kellemes welnesre, szèp környezetre vàgyik.Segítőkész, udvarias személyzet, igazàn jó hangulat jellemzi a helyet.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
A hotel szuper. Tisztaság mindenhol! A látvány leírhatatlan. Az élményfürdő csodás, rengeteg élményelemmel, különböző hőfokú vízzel, szaunákkal. Az étteremben olyan ételeket, különlegességeket kóstolhattunk, amelyeket más hasonló szállodában nem találtunk meg. Igazán nagy élmény volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Csodálatos két éjszakát töltöttünk családilag Visegrádon. Több közeli szállodában is voltunk már, amely magasabb kategóriás, mi mégis ezt tesszük első helyre azóta. Az éttermi szolgáltatásuk kiváló, kényelmes ágy , tisztaság volt tapasztalható mindenhol. Leírhatatlan élmény benntről a panoráma ablakok mögül a meleg vízből nézni a hatalmas hópelyheket.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Gyönyörű hetünk volt keddtől csütörtökig a Visegrádi Thermal Hotelben. Amikor érkeztünk sütött a nap, amikor csütörtökön távozni kellett, még délelőtt 10 óráig fürödhettünk a jó meleg vízben és néztük a kinti hóesést. Sajnos egyszer minden jó véget ér. Összességében minden jó volt, és számunkra nagyon fontos volt, a személyzet kedvessége.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
A tisztaság, a szálló kultúráltsága kiváló. A külső fűtött medencében egy úszás a reggeli előtt csodálatos volt, Apró hiba, amin javítani kellene: A vacsora már fél hétkor langyos volt. Nem működik az ételmelegítő? lehetne előmelegített tányérokat kitenni. Üdvözlettel Emődi György.nyugdíjas villamosmérnök

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet jól képzett, udvarias. Az ételek minősége kivàló és a vàlaszték bőséges. A wellness részleg kialakîtàsa szép, mérete is megfelelő, egyetlen negatîvum talàn a sóteràpia költsége, véleményem szerint be kellene épîteni a szàllàsàrba.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 29.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.528 - 12.353,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.250 - 22.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.10-ig
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.05.31-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
1 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Tó Wellness Hotel Bánk
Napi ár 2 vagy több főre
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Wellness harmónia (min. 2 éj)

VisegrádX