Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

1. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
1. helyezett Budapest környékén - 290 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az elhelyezkedés nem teljes mértékben nyerte el a tetszésünket a közeli forgalmas út miatt. (Csukott terasznál nem érzékelhető a forgalom) Az ételek átlagosak, helyi specialitásokat nélkülöz. A szoba kényelmes, tisztának mondható, de mi egy gyógyszeres fiolát találtunk az ágy alatt mikor összetoltuk őket.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 24.
Kedves Zoltán! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Tájékoztatom, hogy felhívtam szobaasszony Kolléganőim figyelmét a körültekintőbb munkavégzés fontosságára.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Első osztályú kiszolgálás,udvarias,készséges személyzet,bőséges és nagyválasztékú reggeli ebéd és vacsora kinálat aszakácsokat csak dicsérni lehet.
A szobák komfortosak tiszták és panorámás kilátás nyilik a hegyekre sajnos a sok fátol adunai panorámától ez megfosztott minket.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Endre! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
Felnőtteknek kevés a szállodán belül a játék lehetőség,egyetlen biliárd asztal van az is fizetős.A wellness részleg nagyon jó sok medence van a víz hőmérséklete is jó.Kirándulni jókat lehet a várból a kilátás gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Kedves László! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 12.
Megérkezéskor 3 órás várakozás a visszaigazolt akadálymentes szoba helyett egy kétágyas szobát szerettek volna ránkbeszélni. Elég nehezen értették meg, hogy a feleségem nem tud belépni a zuhanyzófülkébe és nemfér be a kerekesszék a fürdőszobába. Végül szobacserével megoldották. Nem volt bekészítve a fürdőköpeny, étkezés közben a kanál a kezembe már akarták elvinni a tányéromat.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 5.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Nagyon sajnálom, hogy minden törekvésünk ellenére Önöket ilyen kellemetlenség érte szállodánkban.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 4.
Unokánkkal voltunk nyaralni, az idő csodás volt, remek ételeket ettünk. A táj, az erdő a hely elképesztően gyönyörű. Mindenki kedves és segítőkész volt Valahogy érezni lehet a történelmi hangulatot. Nagyon jó emlékekkel távoztunk.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 24.
Kedves Katalin! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Köszönjük Termál Hotel Visegrád ,azt a Gasztronómiai élményt amit Önök nyujtottak Nekünk . Remek ételek ,figyelmes ,kiszolgálás ,ami mögött rettenetes sok munka lehet! Minden tiszteletem az ott dolgozó személyzeté! ! Negativimun viszont a szauna részleg nem higénikus wc -je. Legtöbbször papucsban sem lehetett bemenni ,mert állt a piszkos viz benne és napközben egyszer sem takaritották!
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 22.
Tisztelt Pompor Ferencné! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk itt tartózkodása alatt szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 17.
Csodálatos hétvégét töltöttünk a szállodában, amihez hozzájárult a Visegrádi Palotajátékok élménye. A konyha valóban kiemelkedő, amit több szálloda ismeretében jelenthetünk ki. Külön gratulálok a szállodának az épületeken fészkelő fecskék védelméért.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.
2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Családommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Thermal Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is vissza fogunk térni ide. A személyzet nagyon udvarias, kedves, szolgálatkész volt. A szobák tisztasága kifogástalan, az étterem úgyszintén. Az élménymedencék tiszták és a masszázselemek felváltva, de folyamatosan, hatékonyan működtek.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam pozitív észrevételeiket és köszönettel vettük a medencetérre vonatkozó javaslatukat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Maximálisan elégedettek voltunk a hotel szolgáltatásaival. Tisztaság,remek wellness részleg,kényelmes szobák, csodás panoráma,kitűnő ételek, bő választék. Amit hiányosságként tudok felhozni:a napozó ágyakat esténként ellenőrizni kéne. Több elszakadt, eltört belőlük. Ezeket ki kellene cserélni. Balesetveszélyes lehet.
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Vig Istvánné!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Gyönyörű volt a szobából a kilátás.Dunára néző szobát kértünk,bár az első emeletről a folyót nem láttuk, a táj szépsége kárpótolt.A medencék tiszták, kellemes hőmérsékletű vízzel voltak feltöltve.Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias,figyelmes.Szívesen maradtunk volna még.Biztos vagyok benne, hogy visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Tisztelt Göncz Péterné!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 37.488,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.105 - 19.180,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.428 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2021.01.31-ig
Visegrád Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.29-ig
Hotel Honti
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 19.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.11.01. - 2021.01.03.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3-4 éjszaka 35.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri programokkal, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.592 - 30.602,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 31.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Őszi szünet (min. 2 éj)
Adventi ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX