Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes környezet, kiváló személyzet, gasztronómiai élmények ..
Feledhetetlen, egyben csodálatosan mesés pihenési, relaxálási lehetőség az arra vágyóknak.
Szeretettel ajánlom Bárkinek!

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden nagyon szuper volt kivéve ,hogy hagyományos ételek is szerepelhetnének a svéd asztalon pl. sima húsleves , pörkölt,rántott hús , rántott sajt . A gyerekeknek nehéz választani mert annyira különleges ételek vannak .

Értékelt: 2016. október 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először voltunk a Termál Hotelben de nem utoljára.
Itt ünnepeltük meg a " 45-ik " házassági évfordulónkat!!!!!
Szép volt ,jó volt és csodás helyen nagyon jól éreztük magunkat a feleségemmel.
Köszönet !

2016. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. október 27.
Ami nagyon megfogott az a játékos gyerek medence eseten hogy a felnőttek is ugyanugy kipróbálhattak. Erdemes tobb hasonlo lehetőséget is épiteni. szállodában.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Nagyon jól éreztük magunkat ott létünk ideje alatt.A szobák komfortosak.A személyzet igen segítőkész,udvarias és előzékeny.Az ételek is elég változatosak és finomak voltak.Azt tervezzük,hogy jövőre is szeretnénk visszatérni,hogy még több élménnyel gazdagodjunk!

Értékelt: 2016. október 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta szobák, udvarias személyzet, kitűnő éttermi ellátással , bőséges választék
szakmájukat értő felszolgálókkal. mindenkinek tudom ajánlani ezt a szállodát, ha jól
akarja érezni magát. Üdv:: Telkes Sándor.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi nem iszunk alkoholt,és egyéb üdítő italt sem,ezért jól esett volna,ha kérés nélkül is kaptunk volna a vacsorához egy kancsó vizet,ugyanis mi feleslegesnek tartottuk az ásványvizet is. Ettől eltekintve remekül éreztük magunkat,kiváltképp a férjemnek tetszett,hogy minden nagyon közel volt,pl. :a szobánk a lifthez,és az is tetszett neki,hogy az uszoda részben nem volt csúszós a padozat.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen fekszik, ez adja az értékét is, csak ettől több csak a többi 4* -os szállodától. Az országban sok 3 és 4 csillagos szállodában jártam már, az étterem vacsora főfogás választéka (ehhez a besoroláshoz) szegényes, amit nem ellensúlyos a séf tálalása sem. A tojásrántotta mind kinézetben, mind ízében pocsék, mindenképpen változtassanak a készítés módjában.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
A szállást szüleimmel, anyósomékkal, férjemmel és a gyerekekkel vettük igénybe. Minden korosztály megtalálta a számára megfelelő kikapcsolódási formát! A wellness részleg kiváló, és a személyzet is nagyon elhívatott és segítőkész.Köszönjük a remek hétvégét!

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégként többször jártam a szállodában. Kiváló színvonal, a személyzet figyelmes. Remek konyha. A wellnes részleg pazar, minden igényt kielégítő. Remek szaunák, kellemes meleg víz, folyton működő élményelemekkel, rengeteg pihenőággyal. Rendkívül kellemes, pihenést biztosító szálloda, kulturális és természeti látványosságok közelében.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, aromamasszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.11. - 2017.12.29.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, üdvözlőitallal, medence és vitálközpont használattal, játszótérrel, programokkal
2017.06.01. - 2017.08.31.
Hotel Bellevue
1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX