Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 4.
A dunakanyar legszebb részén, a kiváló Thermal hotelben a pihenni vágyóknak minden adott,hogy csendes környezetben feltöltődjenek A wellness részleg mind az idősebbeknek,mind a gyermekkel érkező fiataloknak biztosítja a kellemes időtöltést.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
2017. január 8-10 között volt szerencsénk eljutni ebbe a hotelbe,ami nagyon szép helyen található. Mi a parkolóra néző szobát választottuk,ugyanis a Dunára néző feláras,de nem igazán érte volna meg,mert annyira nem látni rá,mint gondolnánk. Az ételek finomak, a reggelinél törekednek a magyarosságra, pl. tepertő,lilahagyma, disznósajt is volt.

Értékelt: 2017. január 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a 331-es szobában, minden este 10 órától éjfélig a 4. szintről , ami elvileg nem a vendégeké volt , folyamatos zörgést hallottunk minden egyes éjszaka. Félpanziós ellátáson voltunk, a reggelinél a tojás szárazra volt készítve, a többi azok tűrhetők voltak.

Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotellel és a szolgáltatásokkal is meg voltam elégedve. Remek a kilátás, van kirándulási lehetőség is. Az étkeztetés teljesen megfelelő volt. Az étterem és a cukrászat,valamint a felszolgáló személyzet is dicséretet érdemel. A masszázs Isteni,a fürdő rész kellemes. Egy hibát azért találtam. A szobában a fűtés pontosan az ágyat célozza meg,ami nem tetszett ki is kellett kapcsolnom.

Értékelt: 2017. január 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda túlárazott a szolgáltatások szinvonalához képest. A wellness részleg zsúfolt,a szálloda által szervezett vasárnap esti borvacsora vendégei miatt nem volt egyetlen szabad ágy vagy szék sem. Az éttermi szolgáltatások átlagosak,a választék közepes. A szobai tv-n nincs sportcsatorna. A tisztasággal,az elhelyezéssel és a személyzettel elégedettek voltunk.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 12.
Megérkezésünkkor a legtermészetesebb volt, hogy egy fiú segített felcipekedni a szobába (azaz csak ő cipekedett. . . :) a sok apróbb és nehezebb pakkjainkkal. Megnyugtató érzés volt, hogy a kocsi akksija miatt nem kellett aggódni, vagy a téli nagy hóeséstől, mivel be tudtunk állni a szálloda garázsába.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyöngyörű, kívül és belül is. Nagyon szép helyen van és csodás a kilátás. A személyzet kedves ami a fiatalokat illeti, az idősebb pincérek a záró rendezvényünkön igazán negatívak voltak vagy csak fáradtak. A szoba tágas és nagyon kényelmes volt, az ágy szuper a fürdő tiszta. Ami személy szerint nekem nem tetszett az az ételek voltak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Általában mindennel meg voltam elégedve. A tisztaság, a személyzet kiváló. Bár a szaunában a homokórát 4 nap alatt nem sikerült felszerelniük ez kicsit bosszantott, de összességében jó volt minden. Egyedül a kajával volt részemről probléma. Az egyik szakács nagyon jól főzött a másik meg vacakul. Ezt meg is említettem a szállodában.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Munkavállalóként érkeztem és nyugdíjasként távoztam a szállodából. A szállodai szolgáltatások kiválóak. A szilveszteri elő és az újévi program teljes
sikert aratott mindkettőknél! A szilveszteri program lebonyolítása hagyott kisebb
hiányérzetet (hangosítás, műsorvezetés), de a hangulat, a zenekar , az ellátás nagyon színvonalas volt. Köszönjük !

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Dunára néző oldalán volt a szobánk, ami remek kilátást biztosított a 3. emeletről. A szoba meglepően nagy volt, kényelmesen töltöttük ott az időt. A wellness részleg nagyon jó volt. A kirándulások után nagyszerű volt a termál vízben elpihenni, vagy az aroma helyiségekben, szaunában ejtőzni. A szauna szeánszok tették érdekesebbé a pihenést.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes disznótoros ellátással, disznóvágás programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, disznótoros csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, lovas hintózással, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.01. - 2018.03.18.
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)

VisegrádX