Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Gyermekbarát szálloda,kis gyermekkel voltunk 2 éjszaka.Tökéletes kikapcsolódás. A wellness nagyon jó,az ételek változatosak voltak/kivéve első este, alig volt választék/.A szoba tiszta,a wellnessnél hiányoltam hogy van sókabin,de külön kellett érte fizetni,pedig elég borsos az ár!Összességében nagyon jól éreztük magunkat,bármikor visszamennénk!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
A panorámás szoba nagyon zajos, mert az út mellett van! A bútorok elhasználtak. A kinti meleg vizes medence este már nem igazán számít melegnek!

A hely gyönyörű. A wellness csodás. A szoba, erkély nagyon kényelmes. Az ételek változatosak és finomak.

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Az nem volt szerencsés, hogy felárért kértünk Duna kanyarra néző szobát és ezt az első emeleten kaptuk. Az interneten megtekintett kép szerint látszik a Duna kanyar, de ez csak a harmadik emeletről. Igy nem sokat értünk a feláras szobával. Amennyiben információt kaptunk volna a lehetőségről lehet, hogy másképp döntünk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Maximalis elegedettseg, a szalloda wellnesz reszlege es gyerekbarat szolgaltatasai annyira elnyertek tetszesunket, hogy tervezzuk a visszaterest. Remek etelek szep kilatas, remek programok es kirandulasi lehetoseg a kozelben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Minden szempontból elnyerte tetszésünket a Thermal Hotel Visegrád. Kiváló pihenési lehetőséget nyújtott. Szép kialakítású Hotel egy tökéletes helyszínen. A fürdő részlegben minden megtalható ami az ellazuláshoz szükséges. A szauna park pedig feledhetetlen élményt nyújtott részünkre. Életünkben először merültünk a párommal nyakig a 10-14 fokos vízbe a 80-90 fokos szauna után.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyönyörű helyen szép szálloda,kedves segítőkész emberek, kényelmes szoba nagyon jó wellness szolgáltatás.Az étterem tiszta, bőséges étel,a véálaszték kiváló.Mi nagyon jól éreztük magunkat ,mindenkinek ajánlom ,ha egy kis felüdülésre vágyik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelban, bár van pár dolog, amit egy négy csillagos hotelnek nem lenne szabad megengednie magának. Pl. : Lyukas volt az ágynemű huzat, a fürdőköpeny, arról még az egyik zseb is majdnem teljesen le volt szakadva. A wellness részleg és az étkezés kiváló volt. Remélem a felújítások után jobban oda fognak figyelni ezekre a részletekre.

lolly TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A Zajos Főutra néző szobák elég hangosak ,a kilátas kárpótolhat ezért. Ételek jók,sokféle ízlésnek megfelelelő a választék. Reggeli,vacsi volt a félpanzióhoz,a szoba kényelmes tágas,teraszos. A wellnes rész jó volt, nem volt tömeg mivel hétköznap mentünk húsvet utan. 2 napot ki lehet bírni ,én többre nem neveznék be ,de ez az én hibam ,mivel nem szeretek egy helybe lenni sokáig.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
A szállodában egy konferencia alkalmából töltöttem el másfél napot. Az elhelyezkedése a hotelnak nagyon jó. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, figyelmes. A szolgáltatások kiválóak. A szoba minden kényelemnek megfelel, tágas, tiszta. Az étteremben az étkezés svédasztalos, így szerintem minden igényt kielégít. A konferencia szüneteiben történő ellátás is kifogástalan volt.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda elhelyezkedése és megközelítése kiváló. Rövid, 2 éjszakás tartózkodás volt csak részemről, de az engem érdeklő szolgáltatások teljesen megfeleltek az igényeimnek. Imádom a szaunákat, szeretek úszni, napozni és ehhez minden adott volt. A natúr szauna saját merülővel, a jégkút és a tepidárium együtt olyan elemek, amelyeket nem mindig talál a vendég együtt.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 22.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.17-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.353 - 21.803,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725 - 8.850,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.10.31. - 2019.11.03.
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980 - 9.990,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.13. - 2019.11.11.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.18. - 2019.05.31.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
3 nap/2 éjszaka 8.925,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Debre Vendégház
Szendehely
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.17-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, élőzenével, hurka és kolbásztöltő versennyel, wellness-részleg használattal, kiállítással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.24-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, húsvéti meglepetésekkel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek és sportanimációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.23.

Szállodák Visegrádon és környékén
Patak Park Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX