Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2018. február 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ünnepelni mentünk, jól éreztük magunkat. A szoba kényelmes, a kilátás (az időjárás miatt) nem az elképzelésünknek megfelelően teljesült. Éjjel sajnos behallatszott a szabadtéri wellness gépzaja, ezért legközelebb az erdőre néző oldalt választjuk. A termálvíz csak egy medencében volt meleg, de sokrétű volt a szauna választék.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 22.
Nagyon szép helyen voltunk, a Dunára néző szobával. Kellemes volt a kiszolgálás, finomak az ételek.
Pihentünk, wellnesseltünk.
Jól éreztük magunkat.
Reméljük eljutunk oda máskor is.
Szabolcsiak vagyunk, számunkra csodálatos a Duna és a hegyek.

Kedves Attila!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
A Hotel gyönyörű helyen található a kilátás gyönyörűséges, kellemes környezet, táj, lenyűgöző. Jól átgondolt elrendezése van a Hotelnek a szolgáltatások magas szintűek és az ételek frissek és ízletesek a wellnes rész kellemes fiatalnak és idősek részére egyaránt egyszóval remek Hotel mindenki számára aki szereti a kényeztetést!
Kedves Péter!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A wellness részleg kifogásolhatatlan, nemcsak szép, tiszta, hanem nagyon jó felszereltségű. A pancsoló vize lehetne egy picit melegebb. Az úszómester rendkívül segítőkész, kedves és barátságos. (Segített a kislányomnak, hogy ne féljen a vízben. . . )
A szaunában nem tetszett az, hogy gyerekek is használták.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 30.
Minden jó volt kivéve a fürdőszoba. Csatorna szag jött fel a lefolyóból annak ellenére, hogy öntöttem vizeta szoba közepén levő lefolyóba. Reggel szinte elviselhetetlen szag volt. Ezenkívül jó volt minden.
Lukács F
Kedves Ferenc!

Az Ön által leírtakat jeleztem a műszakos kollégáink részére, így tájékoztatom, hogy a hibaelhárítás megtörtént. Amennyiben ezt az észrevételét a helyszínen jelezi kollégáimnak, azonnal intézkedni tudtak volna, akár egy esetleges szobacsere lehetőségének felajánlásával.

Deilinger TOP étteremértékelő
Deilinger TOP egyébhely értékelő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 29.
Könnyű megközelíthetőség, rendezett park, fedett parkolási lehetőség. Magas színvonalú a kiszolgálás, tisztaság.
Változatosak és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsokat foglalkoztatnak. Sokrétű szórakozási lehetőséget kínál a szálloda. Sok helyen jártunk már, de ez a szálloda szép emlék marad számunkra.
Próbálják ki önök is ha tehetik.

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos,segítőkész személyzettel találkoztunk.A szálloda könnyen megközelíthető a 11-es útról.Rendezett parkoló és fedett garázs is van.Sok élményelem és elegendő pihenőhely
áll rendelkezésre a vellnessben.Pingpongozni is tudtunk és gépekkel jól felszerelt fitnessteremben edződtünk.
Kedves László!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében nagyon jó. A wellness fantasztikus. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet udvarias. Ami miatt nem mindent kiválóra értékelnék azok az ételek. A kínálat egyáltalán nem bőséges és az ételek nem túl ízletesek. Valamint a pincérek hajlamosak úgy elkapni a tányért az ember elől, hogy még az utolsó falatot le sem nyelte. . .

Magas színvonalú a kiszolgálás,
Tökéletes tisztaság, (az egész objektumban).
Választékos, és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsuk van.
Mindenhol csak kedvességgel találkoztam, ami átragadt a vendégekre.
Kedves Erzsébet!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel számunkra kíváló étkezés, jó medencék, jó szobák, kifejezetten segítőkész személyzet, tisztaság, stb. Inkább néhány kritikai meglátás, a javítás szándékával: Tudom, egy étteremben az igazi bevétel az italeladásból jön össze. De kellemetlen, hogy a kapható italok aránytalanul drágák és szinte "kötelezőek".
Kedves András!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.264 - 17.424,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.741 - 19.731,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

VisegrádX