Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 2.
Szinte mindennel meg voltunk elégedve. Az nem volt szerencsés, hogy felárért kértünk Duna kanyarra néző szobát és ezt az első emeleten kaptuk. Az interneten megtekintett kép szerint látszik a Duna kanyar, de ez csak a harmadik emeletről. Igy nem sokat értünk a feláras szobával. Amennyiben információt kaptunk volna a lehetőségről lehet, hogy másképp döntünk.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 1.
Maximalis elegedettseg, a szalloda wellnesz reszlege es gyerekbarat szolgaltatasai annyira elnyertek tetszesunket, hogy tervezzuk a visszaterest. Remek etelek szep kilatas, remek programok es kirandulasi lehetoseg a kozelben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Minden szempontból elnyerte tetszésünket a Thermal Hotel Visegrád. Kiváló pihenési lehetőséget nyújtott. Szép kialakítású Hotel egy tökéletes helyszínen. A fürdő részlegben minden megtalható ami az ellazuláshoz szükséges. A szauna park pedig feledhetetlen élményt nyújtott részünkre. Életünkben először merültünk a párommal nyakig a 10-14 fokos vízbe a 80-90 fokos szauna után.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Gyönyörű helyen szép szálloda,kedves segítőkész emberek, kényelmes szoba nagyon jó wellness szolgáltatás.Az étterem tiszta, bőséges étel,a véálaszték kiváló.Mi nagyon jól éreztük magunkat ,mindenkinek ajánlom ,ha egy kis felüdülésre vágyik.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 25.
Nagyon jól éreztük magunkat a hotelban, bár van pár dolog, amit egy négy csillagos hotelnek nem lenne szabad megengednie magának. Pl. : Lyukas volt az ágynemű huzat, a fürdőköpeny, arról még az egyik zseb is majdnem teljesen le volt szakadva. A wellness részleg és az étkezés kiváló volt. Remélem a felújítások után jobban oda fognak figyelni ezekre a részletekre.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
A Zajos Főutra néző szobák elég hangosak ,a kilátas kárpótolhat ezért. Ételek jók,sokféle ízlésnek megfelelelő a választék. Reggeli,vacsi volt a félpanzióhoz,a szoba kényelmes tágas,teraszos. A wellnes rész jó volt, nem volt tömeg mivel hétköznap mentünk húsvet utan. 2 napot ki lehet bírni ,én többre nem neveznék be ,de ez az én hibam ,mivel nem szeretek egy helybe lenni sokáig.

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
A szállodában egy konferencia alkalmából töltöttem el másfél napot. Az elhelyezkedése a hotelnak nagyon jó. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, figyelmes. A szolgáltatások kiválóak. A szoba minden kényelemnek megfelel, tágas, tiszta. Az étteremben az étkezés svédasztalos, így szerintem minden igényt kielégít. A konferencia szüneteiben történő ellátás is kifogástalan volt.

2017. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda elhelyezkedése és megközelítése kiváló. Rövid, 2 éjszakás tartózkodás volt csak részemről, de az engem érdeklő szolgáltatások teljesen megfeleltek az igényeimnek. Imádom a szaunákat, szeretek úszni, napozni és ehhez minden adott volt. A natúr szauna saját merülővel, a jégkút és a tepidárium együtt olyan elemek, amelyeket nem mindig talál a vendég együtt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
A szálloda igényesen felszerelt, mindenki számára megfelelő kikapcsolódást nyújtó. A szoba tágas, tiszta. A személyzet kedves, segítőkész, figyelmes. A wellness a különböző korosztályok számára is aktív kikapcsolódást nyújt. Az étkezés svédasztalos, így a választék minden igényt kielégít. Felejthetetlen napokat töltöttünk itt.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 25.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában fiaink, menyeink, unokáink társaságában. Dunakanyarra néző szobákban gyönyörű volt a kilátás. A wellness részleg tágas,telt ház ellenére sem volt zsúfoltság. A személyzet barátságos. Egyedül az ételek minőségével nem voltunk megelégedve. Vacsoránál lehetne nagyobb választék. Összességében jól éreztük magunkat, ajánlom másoknak is.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
The Aquincum Hotel Budapest
Érvényes: 2019.03.10-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 22.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pálinkatúrával, masszázzsal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.01-ig
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.01.07-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX