Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Magas színvonalú a kiszolgálás,
Tökéletes tisztaság, (az egész objektumban).
Választékos, és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsuk van.
Mindenhol csak kedvességgel találkoztam, ami átragadt a vendégekre.
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Kedves Erzsébet!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel számunkra kíváló étkezés, jó medencék, jó szobák, kifejezetten segítőkész személyzet, tisztaság, stb. Inkább néhány kritikai meglátás, a javítás szándékával: Tudom, egy étteremben az igazi bevétel az italeladásból jön össze. De kellemetlen, hogy a kapható italok aránytalanul drágák és szinte "kötelezőek".
Válasz az értékelésre - 2018. július 5.
Kedves András!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!
Paczné Nagy Zsófia (Thermal Hotel Visegrád)

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett:
Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak, le lehet ugyan zárni, de akkor is búg a ventilátor egész éjszaka.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű hetünk volt keddtől péntekig a három és ötéves unokákkal, a Visegrádi Thermal Hotelben. A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves és udvarias. Visi Mókus egy "fiatal srác", személyében rendkívül kedves és gyermekbarát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Mindenkinek ajànlom a szàllodàt, aki finom ételekre, kellemes welnesre, szèp környezetre vàgyik.Segítőkész, udvarias személyzet, igazàn jó hangulat jellemzi a helyet.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
A hotel szuper. Tisztaság mindenhol! A látvány leírhatatlan. Az élményfürdő csodás, rengeteg élményelemmel, különböző hőfokú vízzel, szaunákkal. Az étteremben olyan ételeket, különlegességeket kóstolhattunk, amelyeket más hasonló szállodában nem találtunk meg. Igazán nagy élmény volt.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 20.
Csodálatos két éjszakát töltöttünk családilag Visegrádon. Több közeli szállodában is voltunk már, amely magasabb kategóriás, mi mégis ezt tesszük első helyre azóta. Az éttermi szolgáltatásuk kiváló, kényelmes ágy , tisztaság volt tapasztalható mindenhol. Leírhatatlan élmény benntről a panoráma ablakok mögül a meleg vízből nézni a hatalmas hópelyheket.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 3.
Gyönyörű hetünk volt keddtől csütörtökig a Visegrádi Thermal Hotelben. Amikor érkeztünk sütött a nap, amikor csütörtökön távozni kellett, még délelőtt 10 óráig fürödhettünk a jó meleg vízben és néztük a kinti hóesést. Sajnos egyszer minden jó véget ér. Összességében minden jó volt, és számunkra nagyon fontos volt, a személyzet kedvessége.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.21-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.23-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval