Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

2. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
4. helyezett Budapest környékén - 289 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Nagyon jól éreztük magunkat, ahhoz képest, hogy telt ház volt, a medencéknél nem lehetett érezni. Nem voltak túl zsúfoltak a medencék, kényelmesen el lehetett férni. A kiszolgáló személyzet kedves és figyelmes volt. Tényleg gyerekbarát szállás. Annyi észrevétel, hogy a gyermekeknek lehetne tényleg gyermek köntös, illetve a vacsoránál a gyerekbüfénél egy kicsit több választék lehetne.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Róbert! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett tapasztalataikat. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 16.
Szép a környezet, barátságos, segítőkész, udvarias volt a személyzet. A szállodai szobák kényelmesek, igényesen felszereltek. Választékos, finom, ízletes volt minden reggeli és vacsora.Egy kis hiányosság, hogy a kinti élmény medence pont ebben az időben karbantartás miatt nem működött.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Tisztelt Hölgyem/ Uram! Köszönettel megkaptam észrevételét mely a külső élménymedence felújítására vonatkozik. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani szálló- és fürdővendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, melyekkel kellemessé tehetjük szállodánkban, illetve wellness részlegünkön való tartózkodásukat.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 12.
A szálloda gyönyörű, a szolgáltatás, alkalmazottak segítőkészek. Egyedül ami még fejlesztésre szorul az a játszószoba a gyerekeknek. Sajnos nem igazán voltak játékok benne. És amivel még javítanám a szállodai szolgáltatást, az étteremben a babák étkezése. Van külön a gyerekeknek menü ami szuper és jóízű, de én itt a babákra gondolok.
Válasz az értékelésre - 2019. június 22.
Kedves Attila! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bébiételre vonatkozó észrevételét sajnálattal olvastam, hiszen legkisebb Vendégeinkre is gondoltunk az éttermi kínálatunk összeállításakor.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Nagyon csodálatos környezetben található. Az erdőre néző szobánk madárcsicsergéssel volt tele, este tücskök és békák koncertje, ami nagyon nyugtató . Szép és modern a szálloda , csodálatos a wellness részleg , rengeteg medence és szauna . A kaják nagyon finomak és hatalmas a választék, a pincérek rendkívül kedvesek és segítő készek.
Válasz az értékelésre - 2019. június 18.
Kedves István! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 1.
Minden rendben volt, nagyon kedves volt a személyzet. Az ételek is nagyon finomak voltak, de a gyerekek - pedig nem válogatósak - nehezen találtak maguknak vacsorára a fogukra valót. Az ágymatrac nekünk picit puha volt, ami persze nem a szálloda hibája, egyébként a szobák tiszták, szépek voltak. A wellness részleg is nagyon szép. A környék gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2019. május 9.
Kedves Ildikó! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Kitűnő választás gyermekes családoknak is.Gyermek barát személyzet,udvarias kiszolgálás,medencék minden korosztálynak,játszó szoba,sokféle szauna,kitűnő hely.Az ételválaszték is kiváló.
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Kedves László! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 25.
Szép környezetben káprázatos kilátással a személyzet önzetlensége ami hozzájárul ahhoz, hogy pihenni és kikapcsolódni tudjon aki ezt a Hotelt válassza.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 26.
Több éve járunk már ebbea hotelbe, mindig jó élményekkel távozunk. Kislányként is imádtam és felnőttként is nagyszerű kikapcsolódási lehetőség. A wellness részleg felszerelt és tiszta. A reggeli és vacsora mindig bőséges és finom. A szobák tisztá és kényelmesek, meglepően csendes volt a teltház ellenére is. A hely elhelyezkedése csendes, a kilátás gyönyörű.
Válasz az értékelésre - 2019. február 28.
Kedves Veronika! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Sajnálattal olvastam észrevételét mely a felszolgálás minőségére vonatkozott.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 23.
Extra piros pont a reggelinél a többféle növényi tej, valamint a paleo süteményekért. A reggeli kávéért szintén külön dicséret jár, nem a szokásos vízízű automata kávét kaptuk, hanem VALÓDI kávét. Reggeli/vacsora kínálat nagyon jó, a diétázók is megtalálják a kedvükre való ételeket.
Válasz az értékelésre - 2019. február 25.
Kedves Judit! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Még egyszer köszönöm, hogy időt szakított arra, hogy észrevételeit megossza velünk.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 13.
Profizmus minden téren, kényelem, luxus, a legjobb szálloda a legszebb helyen. Itt tényleg minden és mindenki a vendégek kényelmét szolgálja, igazi feltöltődést jelent. Budapestről könnyen és rövid idő alatt elérhető. A Dunakanyar látványa, a környezet, a csend és nyugalom, a minden igényt kielégítő wellness szolgáltatások, az ami miatt minden évben ellátogatok ebbe a szállodába, már több mint 10 éve.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 21.168 - 37.488,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.133 - 30.783,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2020.12.22. - 2020.12.27.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.20-ig
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 10.000 - 14.600,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.22-ig
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Faházas Villapark
Ráckeve
Érvényes: 2021.09.20-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 34.540,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Drive Inn Hotel
Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 3.720,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs kuponnal, gyermek és felnőtt programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.15-ig

Szállodák Visegrádon és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

VisegrádX