Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 265 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Nagyon szeretünk ide visszatérni, csak az ár az egyedüli akadály. Ha össze hasonlítom az összes wellness szállodát ahol megfordultunk, ez a kedvencünk a párommal, itt a legoptimálisabbak számunkra a kikapcsolódás általunk megszabott feltételei. Viszonylag tágas a wellness élményfürdő rész, van külső belső medence, és a külső medencéhez úszva ki lehet jutni (ez számomra egy fontos kritérium).

Mobilról küldte. | 2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 29.
4 éjszakàt töltöttünk kisgyermekkel. A szobabútorok porosak voltak, a fürdőszoba kicsi, az àgytakaró foltos, a tv nézhetetlen, a reggeli àtlagos, a vacsora vàlaszték és íze pocsék, némely pincér viselkedése kritikàn aluli, az ital àrak magasak. Kizàrólag a wellnes volt nagyszerű! Senkinek nem fogom ajànlani.

2017. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 15.
Három napot töltöttünk a szállodában , fiaim, menyem , unokám társaságában. Itt fiatal és idős egyaránt jól érezheti magát. Gyermekbarát szolgáltatások mellett, wellness , vízi torna,külső és belső medencék,tiszta és jól felszerelt szobák valamint a kiváló konyha mind a vendégek kényelmét biztosítják. A környék is csodálatos , az erdők, a jó levegő és a VÁR: röviden ide minden visszaVÁR!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családdal, 2 gyerekkel töltöttünk itt 4 napot, Dunakanyarra néző, összenyitható szobában, így az kényelmes volt. Elsősorban a medencék száma miatt választottuk ezt a helyet, tökéletes volt minden szempontból. Hiába volt telt ház, bőven elfért mindenki. Maga a szálloda is jó, a személyzet is készséges. Egyedül az ételek minőségét kifogásolnánk.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek három napot töltötünk a szàllodàban Szèp a kilátàs a dunàra a szobából. A szemèlyzet beleèrtve a takaritókat nagyon barátságosak, segitökèszek, wellness rész is nagyon kulturàlt, a vizek tiszták kellemes hömérsékletüek. Remek kirándulási lehetösègek vannak a környèken.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 22.
A szálloda elhelyezkedése, a berendezés, a személyzet, a konyha kiváló. De különösen kiemelném a belső és külső medencéket, szívesen visszamennénk újra!!!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 17.
A tökéletest közelíti nyaralásunk. Gyönyörű környezet, hibátlanul rendben tartott külső- és belső helyiségek, kényelmes szobák praktikus és panorámás teraszokkal, kristálytiszta strand, extra szolgáltatások és szórakozási lehetőségek széles kínálata felnőttnek-gyereknek egyaránt, minőségi étterem.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Ár érték arányban első osztályú. Tiszta szálloda. Kedves személyzet. Finom ételek. Nagyon jó a wellness részleg. Segítőkész úszómesterek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 9.
Teljesen meg voltunk elégedve a szállodával !Nekünk igazából egyetlen egy bajunk volt az pedig az ágy kényelmetlensége.De a többi remek !!Köszönjük szépen,a kellemes hétvégét!!!

Judit S TOP étteremértékelő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 5.
Május 31-töl 2 éjszakára voltunk a hotelben, születésnapi meglepetés. Másodszor járunk itt, gyönyörü környezet, kellemes személyzet, ragyogó tisztaság mindenütt. Sajnos a dunapart (ez nem tartozik a szállodához) elhanyagolt, pedig ott lehetne sétálni ha megfelelö lenne erre.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.03.31.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, gyermek játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.08.27. - 2018.06.30.
Royal Club Hotel
2-5 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.30.
Patak Park Hotel
2-6 éjszaka 8.875,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness és fitnesz részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, társasjátékokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.450 - 42.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.10. - 2018.12.20.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 6.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.04.13. - 2018.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.000,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Konti "Teszt" Hotel
2018.01.01. - 2018.01.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
4 nap/3 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.15. - 2018.03.29.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.31.
Thermal Hotel Visegrád
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.15. - 2018.03.18.

Szállodák Visegrád környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Főnix Medical Wellness Resort Nógrádgárdony
A Kastély csodálatos környezetben, egy hét hektáros ősfás parkban várja kedves vendégeit....
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Egynapos pihenés (1 éjtől)
Tavaszolás Főnix módra (min. 2 éj)

VisegrádX