Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Thermal Hotel Visegrád Visegrád

8. helyezett Budapest környékén - 262 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 1.
2017. január 8-10 között volt szerencsénk eljutni ebbe a hotelbe,ami nagyon szép helyen található. Mi a parkolóra néző szobát választottuk,ugyanis a Dunára néző feláras,de nem igazán érte volna meg,mert annyira nem látni rá,mint gondolnánk. Az ételek finomak, a reggelinél törekednek a magyarosságra, pl. tepertő,lilahagyma, disznósajt is volt.

Értékelt: 2017. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
4 éjszakát töltöttünk a 331-es szobában, minden este 10 órától éjfélig a 4. szintről , ami elvileg nem a vendégeké volt , folyamatos zörgést hallottunk minden egyes éjszaka. Félpanziós ellátáson voltunk, a reggelinél a tojás szárazra volt készítve, a többi azok tűrhetők voltak.

Értékelt: 2017. január 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotellel és a szolgáltatásokkal is meg voltam elégedve. Remek a kilátás, van kirándulási lehetőség is. Az étkeztetés teljesen megfelelő volt. Az étterem és a cukrászat,valamint a felszolgáló személyzet is dicséretet érdemel. A masszázs Isteni,a fürdő rész kellemes. Egy hibát azért találtam. A szobában a fűtés pontosan az ágyat célozza meg,ami nem tetszett ki is kellett kapcsolnom.

Értékelt: 2017. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda túlárazott a szolgáltatások szinvonalához képest. A wellness részleg zsúfolt,a szálloda által szervezett vasárnap esti borvacsora vendégei miatt nem volt egyetlen szabad ágy vagy szék sem. Az éttermi szolgáltatások átlagosak,a választék közepes. A szobai tv-n nincs sportcsatorna. A tisztasággal,az elhelyezéssel és a személyzettel elégedettek voltunk.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 12.
Megérkezésünkkor a legtermészetesebb volt, hogy egy fiú segített felcipekedni a szobába (azaz csak ő cipekedett. . . :) a sok apróbb és nehezebb pakkjainkkal. Megnyugtató érzés volt, hogy a kocsi akksija miatt nem kellett aggódni, vagy a téli nagy hóeséstől, mivel be tudtunk állni a szálloda garázsába.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. január 11.
A szálloda gyöngyörű, kívül és belül is. Nagyon szép helyen van és csodás a kilátás. A személyzet kedves ami a fiatalokat illeti, az idősebb pincérek a záró rendezvényünkön igazán negatívak voltak vagy csak fáradtak. A szoba tágas és nagyon kényelmes volt, az ágy szuper a fürdő tiszta. Ami személy szerint nekem nem tetszett az az ételek voltak.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Általában mindennel meg voltam elégedve. A tisztaság, a személyzet kiváló. Bár a szaunában a homokórát 4 nap alatt nem sikerült felszerelniük ez kicsit bosszantott, de összességében jó volt minden. Egyedül a kajával volt részemről probléma. Az egyik szakács nagyon jól főzött a másik meg vacakul. Ezt meg is említettem a szállodában.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Munkavállalóként érkeztem és nyugdíjasként távoztam a szállodából. A szállodai szolgáltatások kiválóak. A szilveszteri elő és az újévi program teljes
sikert aratott mindkettőknél! A szilveszteri program lebonyolítása hagyott kisebb
hiányérzetet (hangosítás, műsorvezetés), de a hangulat, a zenekar , az ellátás nagyon színvonalas volt. Köszönjük !

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Dunára néző oldalán volt a szobánk, ami remek kilátást biztosított a 3. emeletről. A szoba meglepően nagy volt, kényelmesen töltöttük ott az időt. A wellness részleg nagyon jó volt. A kirándulások után nagyszerű volt a termál vízben elpihenni, vagy az aroma helyiségekben, szaunában ejtőzni. A szauna szeánszok tették érdekesebbé a pihenést.

Értékelt: 2017. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Én nagyon elégedett voltam a szállodával! Megérkezésünkkor iszonyúan éreztem magam, nagyon magas volt a vérnyomásom. Szóltam a recepciós fiatalembernek, hogy szükségem van egy vérnyomásmérőre. Azonnal telefonált és perceken belül megjelent két szállodai dolgozó egy vérnyomásmérővel. Megmérték a vérnyomásomat.

Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszerem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Thermal Hotel Visegrád
2-7 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.09. - 2017.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
2017.06.07. - 2017.09.03.
Patak Park Hotel
2-3 éjszaka 11.158,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szobabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.09. - 2017.12.31.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
4 nap/3 éjszaka 23.817,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.23.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Honti
4 nap/3 éjszaka 11.317,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.08.31.
City Hotel Unió
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal,1 üveg borral, internet elérhetőséggel
2017.10.20. - 2017.10.25.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
4 nap/3 éjszaka 18.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, animációs programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyerekbarát szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.15. - 2017.08.20.
Libra Hotel
Veresegyház
Akár 1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Medvepark belépővel, masszázzsal, késői távozással, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.23. - 2017.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.07.04. - 2017.12.17.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek játszóházzal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.

Szállodák Visegrádon és környékén
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Csak egy csobbanás (1 éjszaka)
Rövid pihenés hosszú programokkal (1 éjtől)
Wellness kikapcsolódás (min. 2 éj)

VisegrádX