Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

5. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
9. helyezett Budapest környékén - 280 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
hely elhelyezkedése és a wellness szolgáltatások kiválóak. A medencék is. A büfék árszintje viszont a 4*hoz képest nagyon magas. Összességében kellemes élmény volt az egész családnak.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Azt gondolom, hogy kevés tökéletes pillant adatik meg az ember életében, bár minden nap dolgozni kell rajta, de nekünk most sikerült. Szinte utolsó pillanatban foglaltunk, sikerrel! :)
Az idő gyönyörű volt. A szálloda tökéletes hely volt a pihenésre, kikapcsolódásra. A személyzet kedves, segítőkész volt, látszott rajtuk, hogy minden pillanatban a vendégek kényelméért dolgoznak.
Kedves Róbert!

Nagy örömmel olvastam levelüket melyet mindenképp továbbítok Kollégáimnak.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Éjszakai randalirozás miatt nem lehetett aludni és mikor éjjel egykor ezt szóvá is tettük azt mondták, hogy igazunk van és intézkednek, de sajnos ez hajnali háromig nem történt meg! ! ! Az is felháborító, hogy felárat kérnek a Dunara néző szobáért úgy, hogy tudják, hogy a Duna nem látható! Összeségében nagyon elégedetlenek voltunk és nem ajánlanánk senkinek ezt a hotelt!
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 26.
Remek helyen, jó adottságokkal rendelkezik, kiváló a levegő. A vizes blokkok, tiszták. A zsufoltság nem volt jellemzője a hétközi pihenőnek. Az étterem tiszta, az ételek választéka az átlagnak megfelel.
Kedves Elemér!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Barbara113 TOP étteremértékelő
Barbara113 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 23.
A fürdő és az étterem részlegekről tudok csak véleményt írni, mert a szállásunk nem ebben a hotelben volt. A belépő ára kicsit húzós, egy átlag család nem kifejezetten engedheti meg magának. Rögtön a belépésnél kaptunk fürdőlepedőt, ezt eddig még egyik másik fürdőben sem tapasztaltuk. A medencék nagyon jók, sok az élményelem, amik folyamatosan működnek is, nem kell órákat várni rájuk.

Értékelt: 2018. április 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben,kiváló wellness fürdővel rendelkezik a Szálloda. Remek ételek szép kényelmes és tiszta szobák teszik kellemessé a pihenést. Ezt a személyzet szaktudása és hozzáállása csak emeli. . Köszönjük és reméljük többször leszünk az önök vendégei. . A környezet és a látnivalók közelsége és megközelíthetősége tették szimpatikussá a szállodát.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
Nem tetszett, hogy megérkezéskor nagyon későn foglalhattuk el a szobát!!!!! ehez nem szoktunk hozzá!!! Minden mással megvoltunk elégedve, különössen a Welnes rész tetszett!!!!
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 29.
A szálloda kifejezetten lelakott!
A személyzet nincs a helyzet magaslatán, nem képesek zavartalan kikapcsolódást biztosítani.
Az étkezési kínálat egyhangú, menza- és kisvárosi bevásárlóközpont kínálata.
Az árak a hely lelakottságával ellentétben verik a csillagokat!
Kedves Lajos!

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 23.

Több jót jelöltem meg,ennek oka, hogy kb. két éve jártunk Önöknél,és a visszaemlékezésem szerint akkor jobb volt.
Tisztelt Fekete Józsefné!

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem személyzete nem minden esetben volt a helyzet magaslatán. Volt eset, hogy vacsora alkalmával meg sem kérdezték, hogy milyen italt (üdítőt) szeretnénk fogyasztani, hiába vártuk, hogy valaki az asztalhoz jöjjön. Ezt a szobánkban pótoltuk...
Az étel nagyon finom és választékos volt.
Tisztelt Hölgyem/ Uram!

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Visegrád Vendégház
Érvényes: 2020.08.21-ig
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.100 - 34.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 20.975,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 18.288 - 24.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Hotel Honti
Érvényes: 2020.01.04-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, reggelivel, parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 6.738,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Érvényes: 2020.08.21-ig
Thermal Hotel Visegrád
3-4 éjszaka 28.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi programokon való részvétellel, gyermek és felnőtt sportanimációs programokkal, gyermek játszóház használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.26.

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Tó Wellness Hotel Bánk
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval