Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 284 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 16.
Családommal töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Thermal Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat, máskor is vissza fogunk térni ide. A személyzet nagyon udvarias, kedves, szolgálatkész volt. A szobák tisztasága kifogástalan, az étterem úgyszintén. Az élménymedencék tiszták és a masszázselemek felváltva, de folyamatosan, hatékonyan működtek.
Válasz az értékelésre - 2018. augusztus 3.
Tisztelt Hölgyem/Uram! Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket. Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Örömmel olvastam pozitív észrevételeiket és köszönettel vettük a medencetérre vonatkozó javaslatukat.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Maximálisan elégedettek voltunk a hotel szolgáltatásaival. Tisztaság,remek wellness részleg,kényelmes szobák, csodás panoráma,kitűnő ételek, bő választék. Amit hiányosságként tudok felhozni:a napozó ágyakat esténként ellenőrizni kéne. Több elszakadt, eltört belőlük. Ezeket ki kellene cserélni. Balesetveszélyes lehet.
Válasz az értékelésre - 2018. július 9.
Tisztelt Vig Istvánné!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Gyönyörű volt a szobából a kilátás.Dunára néző szobát kértünk,bár az első emeletről a folyót nem láttuk, a táj szépsége kárpótolt.A medencék tiszták, kellemes hőmérsékletű vízzel voltak feltöltve.Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás udvarias,figyelmes.Szívesen maradtunk volna még.Biztos vagyok benne, hogy visszatérünk.
Tisztelt Göncz Péterné!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22.
A szálloda kiváló helyen van a dunakanyarban, étkezés szuper, medencék szintén kellemes vízhőmérséklettel nem zsúfoltak,személyzet segítőkész. Ami viszont zavaró volt számunkra az az éjszakai gépzaj ami a szobában állandó bugó hangot adott, mivel valószínű a gépház a szobánk /1em.102-es szoba /alatt helyezkedett el.

Üdv. Miklós
Tisztelt Hencz Miklós!

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 16.
A szálloda nagyon jó környezetben van,könnyen megközelíthetőek a környező látnivalók.Túrázó túristáknak is ajálom,a Pilis és a Börzsöny is bejárható könnyeden.Maximálisan ajánlom,mindenkinek!
Kedves Péter!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 10.
Nagyon jó élményt szereztünk a hétvégi egy éjszakás kirándulásunkkal. A hotel nagyon szép elhelyezkedésű, mindennel felszerelt, kulturált megjelenésű, kiváló szolgáltatásokkal. Külön szeretném hangsúlyozni a személyzet kiemelkedő szakértelmét, és figyelmességét, kedvességét, segítőkészségét. Fiamnak különösen tetszettek a kültérben a falon elhelyezett fecskéket védő speciális eszközök.
Kedves Gyula!

Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 2.
Nagyon kedveljük a párommal a hotelt. Több alkalommal voltunk itt. Legutóbb az ágybetét nem volt a legjobb, de tájékoztattak, hogy kérhettünk volna másikat.
ettől eltekintve jól éreztük magunkat. Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2018. július 6.
Tisztelt Varga Gábor János!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27.
Pár éve járunk a Thermal Hotel Visegrád szállodába. Rögtön a recepciót szeretném kiemelni végtelen kedves, türelmes, okos fiatal emberek nagyon jó benyomást keltettek. A takarító személyzet csendes, de hatékony munkáját is csak dícsérni tudom. A medencék tisztasága igen vonzó, a park rendezettsége kiváló. Az étterem fantasztikus változatos ételek, és minden finom, figyelmes kiszolgálás.
Kedves Margit!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
hely elhelyezkedése és a wellness szolgáltatások kiválóak. A medencék is. A büfék árszintje viszont a 4*hoz képest nagyon magas. Összességében kellemes élmény volt az egész családnak.
Tisztelt Hölgyem/Uram!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 2.
Azt gondolom, hogy kevés tökéletes pillant adatik meg az ember életében, bár minden nap dolgozni kell rajta, de nekünk most sikerült. Szinte utolsó pillanatban foglaltunk, sikerrel! :)
Az idő gyönyörű volt. A szálloda tökéletes hely volt a pihenésre, kikapcsolódásra. A személyzet kedves, segítőkész volt, látszott rajtuk, hogy minden pillanatban a vendégek kényelméért dolgoznak.
Kedves Róbert!

Nagy örömmel olvastam levelüket melyet mindenképp továbbítok Kollégáimnak.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.264 - 17.424,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 17.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.863 - 41.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és szabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
4 nap/3 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Bazilika alatti Panzió
2 nap/1 éjszaka 10.696,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.05-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 14.175,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybevehető játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
2 nap/1 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, késői kijelentkezéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrádon és környékén
Libra Hotel Veresegyház
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Visegrád
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

VisegrádX