Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
2025 Visegrád, Lepence völgy 2.

Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen

Thermal Hotel Visegrád Visegrád értékelése:

4. helyezett a 17 visegrádi szállás közül
10. helyezett Budapest környékén - 276 szállás közül

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - vélemények, kritkikák

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátságos,segítőkész személyzettel találkoztunk.A szálloda könnyen megközelíthető a 11-es útról.Rendezett parkoló és fedett garázs is van.Sok élményelem és elegendő pihenőhely
áll rendelkezésre a vellnessben.Pingpongozni is tudtunk és gépekkel jól felszerelt fitnessteremben edződtünk.
Kedves László!

Köszönjük szépen, hogy megosztották velünk szállodánkban szerzett észrevételeiket.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

Mobilról küldte. | 2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda összességében nagyon jó. A wellness fantasztikus. A szoba kényelmes és tiszta. A személyzet udvarias. Ami miatt nem mindent kiválóra értékelnék azok az ételek. A kínálat egyáltalán nem bőséges és az ételek nem túl ízletesek. Valamint a pincérek hajlamosak úgy elkapni a tányért az ember elől, hogy még az utolsó falatot le sem nyelte. . .

Magas színvonalú a kiszolgálás,
Tökéletes tisztaság, (az egész objektumban).
Választékos, és nagyon ízletesek az ételek.
Szuper szakácsuk van.
Mindenhol csak kedvességgel találkoztam, ami átragadt a vendégekre.
Kedves Erzsébet!

Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk szállodánkban szerzett észrevételeit.
Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önt!

Értékelt: 2018. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Hotel számunkra kíváló étkezés, jó medencék, jó szobák, kifejezetten segítőkész személyzet, tisztaság, stb. Inkább néhány kritikai meglátás, a javítás szándékával: Tudom, egy étteremben az igazi bevétel az italeladásból jön össze. De kellemetlen, hogy a kapható italok aránytalanul drágák és szinte "kötelezőek".
Kedves András!

Igyekszünk nagy figyelmet fordítani Vendégeink véleményére, és célunk, hogy olyan minőségi szolgáltatásokat biztosítsunk, amivel kellemessé tehetjük szállodánkban való tartózkodásukat. Bízunk benne, hogy a jövőben ismét vendégünkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 10.
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában.Elég sok vendég volt,de sem a wellness használat,sem az étkezések során nem volt zavaró.A szoba fekvésével és felszereltségével is meg voltunk elégedve.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szalloda semmikeppen nem felel meg a 4 csillagos szuperior besorolasnak. A szobankban a fal koszos-foltos, a függönyök szürkek, pecsetesek,a konnektorban nincs aram, ezert az allolampa nem müködik. A fürdöszobai tuskabin körben rozsdas vizköves, nehol peneszes volt. Törülközöcsere csak 3 nap utan, illetve barmikor, 1000. -ft/db.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett:
A wellness részleg nagy és tiszta, minden korosztály számára élvezhető. Az ételek finomak. Kényelmes, hogy 11 óráig kell kijelentkezni. Nem tetszett:
Sorba kell állni aláírni vacsora után a számlát. Nincs esti program a felnőtteknek. A fűtés csak akkor nem megy, ha nyitva az ablak, le lehet ugyan zárni, de akkor is búg a ventilátor egész éjszaka.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Nagyon jól éreztük magunkat. Gyönyörű hetünk volt keddtől péntekig a három és ötéves unokákkal, a Visegrádi Thermal Hotelben. A szálloda gyönyörű, tiszta, a személyzet kedves és udvarias. Visi Mókus egy "fiatal srác", személyében rendkívül kedves és gyermekbarát.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Mindenkinek ajànlom a szàllodàt, aki finom ételekre, kellemes welnesre, szèp környezetre vàgyik.Segítőkész, udvarias személyzet, igazàn jó hangulat jellemzi a helyet.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
A hotel szuper. Tisztaság mindenhol! A látvány leírhatatlan. Az élményfürdő csodás, rengeteg élményelemmel, különböző hőfokú vízzel, szaunákkal. Az étteremben olyan ételeket, különlegességeket kóstolhattunk, amelyeket más hasonló szállodában nem találtunk meg. Igazán nagy élmény volt.

Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportanimációs programokkal, gyermekprogramokkal, vasalószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Royal Club Hotel
2-3 éjszaka 10.817,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, hétköznapi foglalás esetén masszázzsal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.250 - 43.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőköpennyel, uszoda- és wellness centrum és zabadtéri élménymedence használattal, internettel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.14. - 2019.11.11.
Hotel Honti
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.13-ig
Bazilika alatti Panzió
2-3 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, egy üveg borbekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.01.30-ig
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
Érvényes: 2019.03.10-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 6.590 - 6.790,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.10-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 20.048,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel

Szállodák Visegrád környékén
Libra Hotel Veresegyház
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Herceghalom
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)
Élményszilveszter (min. 3 éj)

VisegrádX