Bock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy

Bock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy
Bock Bisztró Balaton VonyarcvashegyBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy
Bock Bisztró Balaton VonyarcvashegyBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy

Bock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy bemutatkozása

A négycsillagos Zenit Hotelhez tartozó étteremben hagyományos magyar ételeket újragondolva kóstolhatunk. A kínálat nagy része megegyezik a budapesti Bock Bisztróéval, de mindemellett nagy hangsúlyt fektetnek a balatoni és zalai ízekre. Az étteremben szakképzett somellier segít kiválasztani az ételhez passzoló bort.

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Bock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy vélemények

Gyenge 2021. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
9 helyett 11-en érkeztünk, asztal pluszban NINCS, szék is nehezen, nem megoldást keresnek, nem segítőkészek, hanem ridegen, mindenre NEM a válasz. Gyerekek is voltak, SEMMIT nem lehet az ételeken változtatni. Válasz újra tömören NEM. Hangulatos hely lenne, de ez az úgy is jön más, ha nem tetszik hozzáállás elég elkeserítő, ha nem gyalog érkeztünk volna kifordultunk volna.
Átlagos 2021. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Szombat délre foglaltunk asztalt telefonon. Az asztalunk rendben volt, viszont nehezen találtunk oda és parkolni nem igen tudtunk előtte. Aznap futóverseny végállomása volt a bisztro. . . . Erről elfelejtettek minket sajnos tájékoztatni. Így a csodálatos panoráma élménye sem győzött meg. Végig üvöltöttek, elviselhetetlenül szólt a zene.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 105 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Lehet, hogy túl sokat vártam. Sajnos nem győzött meg igazán. A kilátás és a hely gyönyörű, de az étel kevésbé lenyűgöző. Az adagok kicsik, és egyáltalán nem különlegesek. Azt külön nem értem, hogy a rántott tanyasi csirkét miért kell beleszorítani egy mélytányérba, úgy, hogy szinte lehetetlen hozzáférni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2022. július 26.a párjával járt itt
Az elmúlt években többször jártunk itt, először komolyabb elvárásokkal érkeztünk az étterembe, akkor némileg csalódtunk is. Mostanra arra jutottunk, hogy az évek során annyira sokszínű lett a vidéki gasztronómia, annyi zseniális étterem nyílt országszerte, hogy szinte felesleges lenne összehasonlítani az újakkal.
Bock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étlap/itallapBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/ital
Kiváló 2023. március 15.barátokkal járt itt
Az étteremhét rendezvényen voltunk itt, három fogás fix áron. Azt gondolom, ez megérte így, mert nem egy olcsó helyről beszélünk. Olyan fogásokból lehetett választani, amik nem szerepelnek az étlapon. A levesek (zöldborsókrémleves és korhely harcsahalászlé) nagyon finomak voltak. A főételek kicsit túl voltak gondolva, elvesztették az eredeti karakterüket.
Kiváló 2020. november 8.barátokkal járt itt
A Bock bisztró balatoni egysége büszkélkedhet a legszebb kilátással a hálózaton belül, belátni a környező házak lejtését egészen a tó tükréig. A beltér is pazar, beleillik a korábban nyitott egységek sorába: fesztelen elegancia némi polgárpukkasztó beütéssel, amit leginkább a miniláncolat corporate séfjének, Bíró Lajosnak a bárdos-véres-öltönyös fotója biztosít.
Bock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - BelsőBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - BelsőBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - BelsőBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Külső képBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/italBock Bisztró Balaton Vonyarcvashegy - Étel/ital
Kiváló 2020. augusztus 9.a párjával járt itt
Némi hezitálás után látogattuk meg ezt az éttermet, mivel féltünk, hogy a felkapott név nagyon magas árakat fog jelenteni. Kellemesen csalódtunk, a környék jobb vendéglőinek megfelelő árfekvésben nyújt magas minőséget ez a hely, akár gasztronómiai élménynek is nevezhetjük.
A kilátás persze pazar, de ha csak a belső térben jut hely, az is hangulatos és ízléses.
Kiváló 2015. augusztus 26.barátokkal járt itt
Kellemes szombat esti vacsorát költöttünk el az étterem teraszán. A vacsorához élő jazz zene szólt. A pincérek kedvesek, udvariasak, de nem tolakodóak. Sok mindent megkóstoltunk, és mindennel elégedettek voltunk. Nekem a legjobban a füstölt tejhabos zellerkrémleves ízlett, aminek a közepében egy savanyított sült zeller volt.
Kiváló 2015. augusztus 4.barátokkal járt itt
Néha jól jönnek ki a véletlenek. A gyenesdiási halpiacot kerestük, miközben megláttunk egy táblát: Bock Bisztró Balaton - 1,5 km. Mondom a társaimnak: odamegyünk, az sokkal fontosabb célpont. Sajnos jómagam voltam a sofőr, így aztán ők ittak alkoholos italokat, jelesül a névadó habzóborát, meg tán egy Zöldveltelinit, jómagam meg szódát kortyolgattam.
Kiváló 2015. május 10.barátokkal járt itt
Barátokkal érkeztünk egy kellemes ebédre. A panoráma a teraszról lenyűgöző volt, amit csak fokozott a barátságos felszolgáló, a tányérok látványa és a csodálatos íz élmény.Pincérünk nagyon segítőkész és tájékozott volt a borok választásában is.Biztos vagyok benne, hogy nem utoljára jártunk itt.