Batthyány Kastélyszálló Zalacsány ★★★★

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
Batthyány Kastélyszálló ZalacsányBatthyány Kastélyszálló Zalacsány
Batthyány Kastélyszálló ZalacsányBatthyány Kastélyszálló Zalacsány

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány bemutatkozása

Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely termálmedencével, kényelmes szobákkal, széles körű wellness-szolgáltatásokkal fogadja a nyugalomra vágyó vendégeket.

4Szolgáltatás

A Batthyány Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Pünkösd (min. 1 éj)
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány vélemények

Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Tökéletes pihenés, gyönyörű környezet! A szoba egyszerűen mesés! A személyzet nagyon kedves, barátságos, az ételválaszték bőséges és nagyon ízletes. A szaunamester egy tündér! Nagyon jól éreztük magunkat. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2017. április 18.a párjával járt itt
A szobák kitűnően felszereltek, kényelmes ágy, minden igényt kielégítő fürdőszoba,remek ízletes ételek és bőséges választék, segítőkész figyelmes és nagyon kedves személyzet. A Kastélyszálló körüli park gondozott, kitűnő sétautak teszik még kellemesebbé az igen szép környezetet.
Kiváló 2017. február 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet, udvarias személyzet, profi kiszolgálás, elegancia, kiváló konyha, elfogadható árak, tisztaság, előzékenység. A szobák berendezése ízléses, és nagyon tiszta. Az egészségmegőrző szolgáltatások, wellnes, szauna, masszázs magas színvonalúak. Igazi kastélyszálló, a hely szellemiségének megfelelően.
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - BelsőBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - SzobákBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - SzobákBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - SzobákBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Belső
Kiváló 2016. november 9.a párjával járt itt
Csodálatos szép helyen van ez a kastély és nagy szerencsénk volt az idővel is, mert végig sütött a nap amíg ott voltunk. A szállodai lakosztály igazán kényelmes, nagy és napos volt. A személyzet fantasztikusan kedves és szolgálatkész. Remek volt az animátor [Moderálva - a szerk. ] és nagyon élveztem a sport programokat.
Kiváló 2016. szeptember 6.a párjával járt itt
Nagyon kellemes. Igazi pihenés volt. Szuper a wellnes a szauna. Személyzet kedves es mindenki baràtsàgos volt. Csak jot es szépet tudok mondani.
2016. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A márciusi hosszú hétvégét a Batthyány kastélyszállóban töltöttük a gyerekekkel. Patinás környezetben pihentünk a kastélyépületben. Szépen felújították a szobákat és a közösségi helyiségeket. Az étterem és különterem meseszép. Jó konyhát vezetnek. Itt találkoztunk először olyan megoldással, hogy a szobánkba jön a masszőr a maga mobil ágyával.
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - BelsőBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - EgyébBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - WellnessBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - BelsőBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső kép
Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Felejthetetlenül szép élményekkel gazdagodtunk a Párommal a Batthyány Kastélyszállóban eltöltött néhány nap alatt. Csodás környezet, romantikus és nyugalmat árasztó hangulat, segítőkész személyzet várja az oda látogatókat. Sikerült teljesen kikapcsolódnunk, feltöltődnünk. Ebben közre játszott még a kastély és a park egyedi kialakítása.
Kiváló 2016. július 31.a párjával járt itt
Felejthetetlenül szép élményekkel, látnivalóval gazdagodhattunk a Batthyány Kastélyszállón töltött napjaink alatt. Meseszép környezet, hangulatos, romantikus, nyugodt légkört biztosító, segítőkész személyzet állt rendelkezésünkre. A kastélyban járva pedig az ember kicsit visszarepülhet az időben. Nagyon köszönjük a lehetőséget, mindenkinek receptre ajánlom! :)
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Kellemes környezet, szép park és finom ételek jellemezték az ott tartózkodásunkat. A személyzet segítőkész, nem volt panaszunk semmire. A szarvaspörkölt kitűnő volt! Tetszett, hogy a wellness részleget más helyektől eltérően (21 óra helyett) 22 óráig lehetett használni. Nagyon jól éreztük magunkat. A nyugodt pihenést kedvelőknek ajánljuk. "
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - SzobákBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - BelsőBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Egyéb
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Idén februárban töltöttünk el egy hétvégét a lányommal a Batthyány Kastélyszállóban. Már az érkezésünk nagyon örömteli volt. Amikor befordultunk a kastély parkolójába, leparkoltunk és a fatövében egy kis mókuska fogadott minket. 20 percet még incselkedett velünk, nagy örömet okozva nekünk, városi embereknek.
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Egyéb
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány a térképen
8782 ZalacsányCsány L. u. 24./a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 50 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé