Batthyány Kastélyszálló Zalacsány ★★★★

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
Batthyány Kastélyszálló ZalacsányBatthyány Kastélyszálló Zalacsány
Batthyány Kastélyszálló ZalacsányBatthyány Kastélyszálló Zalacsány

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány bemutatkozása

Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely termálmedencével, kényelmes szobákkal, széles körű wellness-szolgáltatásokkal fogadja a nyugalomra vágyó vendégeket.

4Szolgáltatás

A Batthyány Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Pünkösd (min. 1 éj)
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány vélemények

Átlagos 2018. szeptember 26.családjával járt itt
Olvastam ezen a honlapon egy 2014-es véleményt, amivel én is egyetértek és ezek szerint a helyzet ezen a téren azóta sem javult. A félpanziós ellátás szegényes ehhez a szállodához viszonyítva. A hideg reggeli semmi házi jellegű felvágottat, vagy helyi készítésű ételt nem tartalmaz, mind kommersz bolti árú.
Kiváló 2018. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Már érkezésünk előtt pozitív véleményem alakult ki a szállóról. Négy éjszakát foglaltunk eredetileg, de az utazás előtt néhány nappal felvettük a szállodával a kapcsolatot, hogy nem toldhatnák-e meg egy nappal az ott tartózkodásunkat. Az eredetileg lefoglalt családi szoba az első emeleten lett volna.
2018. augusztus 10.a párjával járt itt
Most már jobban összeáll a kép a zalacsányi Batthyány kastélyszállóról. Vannak a bungalow-házak, az általunk is kapott oldalsó szárny szobái, na és persze az elegáns szobák. Ide visz fel az elegáns lécső a hallból. A konyháról továbbra is a legjobbakat tudom mondani. Minden nagyon finom volt. A wellness-rész szegényes.
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - BelsőBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - EgyébBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - WellnessBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső képBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - KörnyékBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - BelsőBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső kép
Kiváló 2018. július 30.a párjával járt itt
Házassági évfordulónkra kaptuk ajándékba a gyerekeinktől a 2 nap/1 éjszakát. Nagyon szép a Kastélyszálló. A szobánk elegáns volt. Kicsit a múltat idézte fel nekünk, mely ötvözve volt a mai modern kényelemmel (fürdőszoba, WC, TV). Az ágy nagyon kényelmes volt,ami számunkra lényeges volt, hisz pihenni jöttünk ide.
Kiváló 2018. június 5.a párjával járt itt
Kb 10 éve voltam a kastélyszállóban, akkor még nem létezett a Csányi Kuria. Akkor is jól éreztem magam. Pihentető a park, szeretjük a természetet, mindenki udvarias,a vendégek is barátságosak egymáshoz. Az ár - érték arány kifogástalan. Ami "negativum", az a konyha. Elvetemült a konyhafőnök / Chef/, mert annyira IZLETESEN főz, hogy négy étkezés, plusz 2 kg.
Kiváló 2018. április 24.a párjával járt itt
Nagyon szép elegáns hotel gyönyörű ősfás parkkal, nagyon udvarias személyzettel. Az ételek finomak és változatosak. Többször jártunk már itt és most sem okozott csalódást. Sok programot kínál a szálloda, ilyen például a délutáni szauna szeánsz. Aki nyugodt kikapcsolódásra vágyik mindenképpen menjen el oda.
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Külső kép
2018. január 1.a párjával járt itt
Nagyon vártuk már ezt az év végi pihenést. 2017-ben Magyarországon szerencsénk volt egy--két wellness hotelt kipróbálnunk, így a különbségek és a hasonló élmények között tudtunk értékelni. Fontosnak tartjuk mindenhol a tisztaságot, a személyzet kedves, rugalmas és előzékeny hozzáállását.
Kiváló 2017. december 9.a párjával járt itt
Tavaly decemberben töltöttünk itt pár napot férjemmel. Csodálatos környezetben, csendes helyen található a kastélyhotel. Nagyon meg voltunk elégedve a kapott szolgáltatásokkal: kényelmes szobában kaptunk szállást.
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Május első hétvégéjét töltöttük itt párommal, akinek ajándékba vettem a pihenést...soha jobb helyet nem találhattam volna.Gyönyörű a hely, a park, a szoba, az ételek első osztályúak, a személyzet kedves de nem tolakodó. Most hétvégén megyünk újra, így mondhatom minden ünnepen, hosszú hétvégén visszavágyunk...
Kiváló 2017. augusztus 6.a párjával járt itt
Talán a szobatakarításon lehetne javítani , az elszívó ventilátor a toaletten akár csak egy rosszul járó traktor :-(- csapágy csere talán?

Egyéb negatívum nincs, a konyha szuper , esetleg a reggeli lehetne egy kicsit változatosabb ( teasutemény/kalács-rétes , fott tojás ... )

bárkinek tudom ajánlani

tisztelettel
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány a térképen
8782 ZalacsányCsány L. u. 24./a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 50 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé