Batthyány Kastélyszálló Zalacsány ★★★★

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány
Batthyány Kastélyszálló ZalacsányBatthyány Kastélyszálló Zalacsány
Batthyány Kastélyszálló ZalacsányBatthyány Kastélyszálló Zalacsány

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány bemutatkozása

Zalacsány szélén, egy hathektáros park területén fekszik a Batthyány Kastélyszálló, amely termálmedencével, kényelmes szobákkal, széles körű wellness-szolgáltatásokkal fogadja a nyugalomra vágyó vendégeket.

4Szolgáltatás

A Batthyány Kastélyszálló legnépszerűbb csomagjai

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Pünkösd (min. 1 éj)
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány - Augusztus 20.
Augusztus 20.
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Batthyány Kastélyszálló Zalacsány vélemények

Kiváló 2016. március 29.barátokkal járt itt
nagyon szép nygot hely, az ellátas kiválo és a személyzet fantasztikusan bán a vendégekel, kiemelném a pincéreket a vacsora felszolgálasakorr- kedves, figyelmes, segédkész - egy szóval nagyon koszonyuk az ellátast.
Kiváló 2016. március 25.a párjával járt itt
Szeretem a régi világot, már csak családi elkötelezettségem okán is. A Batthyány kastélyszállóról sok jót hallottam és ezért is nagyon kíváncsi voltam az épületre, valamint a közeli, illetve távoli környékre is. A közelben olyan turisztikai célpontok vannak, mint Kehidakustány, Hévíz és Keszthely, hogy a legfontosabbakat említsem.
Kiváló 2016. március 20.a párjával járt itt
Nagyon szép nyugodt környezetben álló,szépen rendben tartott szálloda. A svédasztalos reggeli és vacsora válogatott finomságokból állt. Az elfogyasztott ételeket folyamatosan pótolták. A személyzet nagyon kedves és szolgálatkész volt.
Kiváló 2015. december 27. járt itt
A Kastélyszálló kitűnő helyen fekszik, nagyon jó adottságokkal. A berendezés, a kényelem kitűnő. A park viszont megújításra érdemes. A személyzet figyelmes, udvarias. A karácsonyi ünnep megszervezése tapasztalatlanságot mutatott, hiányzott belőle a meghittség. (Ehhez nem elég a gyönyörű fenyőfa és a díszítés.
Kiváló 2015. október 5.a párjával járt itt
A Batthyány Kastélyszállóban pihenésre van késztetve a vendég, aki kiváló szolgáltatásokkal, ételekkel, wellness centrummal, nyugodt környékkel, nagy és ápolt kerttel lesz elkényeztetve a rendkívül figyelmes és udvarias személyzet által! Külön elismerés a konyha minden dolgozójának! Nagyon jól éreztük magunkat - köszönet érte!
Kiváló 2015. július 24. járt itt
A 11 éves fiammal voltam 5 napot(4 éjszakát). Teljesen meg voltam elégedve mindennel!!! Nagyon kedves,mosolygós pincérek,személyzet! Bőséges és finom ételek. Szép tiszta szoba. Kicsi,de elegendő wellness-rész! Remek kinti medence. A kisfiamnak is nagyon tetszett minden!!! Mindenkinek tudom ajánlani!!!
Kiváló 2015. március 9.a párjával járt itt
Eredetileg a kúriában foglaltam szobát, de előttem ismeretlen okból (nem is kérdeztem), a kastélyban helyeztek el. Soha rosszabb csere! Párommal kissé idegenkedünk a régi épületektől (már mint lakni), de ez gyönyörűen fel lett újítva,és semmi kifogásunk nem lehetett, ráadásul szobánk ajtaja a wellnessel pont szemben volt.
Kiváló 2015. február 16. járt itt
A szálloda gyönyörűen fel van újítva, és nagyszerű stílusban adja vissza az egykori kastély hangulatát. Az ételek nagyon finomak, a wellness nem túl nagy, de kényelmes és szépek a szaunakabinok. A lakosztályban szálltunk meg, amely különösen tágas, a terasz azoban nem volt feltakarítva, még ott voltak a felújítás nyomai.
Átlagos 2015. február 16.a párjával járt itt
Lehet,hogy velem van a probléma,de én egy Kastélyszállótól többet vártam voltam,és nem a személyzet részéről,mert arra nem lehet panasz ők nagyon udvariasak és segítőkészek. Az ember a képek alapján nem arra számít,hogy esetleg egy "cseléd szoba "nagyságú szobát kap az alagsorban szinte ,mert én mondjuk egy emeleti szobát képzeltem a képek alapján,de ez még a legkisebb rossz lett volna.
Kiváló 2014. december 15.barátokkal járt itt
4 fős baráti társaságunk a hétvégén megbizonyosodott arról, hogy a szálloda szlogenje IGAZ! Valóban KIRÁLYNŐI kényeztetésben volt részünk ebben a gyönyörű , elegáns kastélyban! Testi, lelki felüdülésünket biztosította : -a kiváló wellness-részleg ,a masszőr "arany kezével",alakformáló vízitorna,- gasztronómiai élvezeteket nyújtottak a finom házias ételek,disznótoros ínyencségek,gyümölcsök,rétesek, kiváló borok.
Batthyány Kastélyszálló Zalacsány a térképen
8782 ZalacsányCsány L. u. 24./a
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 50 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 10 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé