Kilátó Borozó Zalakaros

Kilátó Borozó ZalakarosKilátó Borozó Zalakaros
46 fotó

Kilátó Borozó Zalakaros bemutatkozása

Nyitvatartásunk:
Március 15. -től November első vasárnapjáig van nyitva. Borozónkat 2004. -ben nyitottuk a zalakarosi kilátó tövében. Eleinte borokat, zsíros kenyeret és hidegtálakat készítettünk, majd a vendégek igényére frissensültekkel és levesekkel bővült a választékunk. Ebben az időszakban kezdtük el a ma is népszerű zenés esték szervezését.
Tovább olvasom >>

4,8Kiszolgálás
4,8Hangulat
4,7Ár / érték
4,9Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Kapitány Sümeg
63.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

Kiváló 2016. július 12.a párjával járt itt
Párommal ebédeltünk ebben az étteremben. A felszolgáló fiú a sült kacsacombot ajánlotta nekünk,párolt lila káposztával,héjában sült cikkes burgonyával. Mit ne mondjak nem bántuk meg. Sőt azóta is emlegetjük azt az ízletes omlós kacsacombot. Mindenkinek ajánlom,aki Zalakaroson jár mindenképp menjen fel a kilátóhoz és egyen egy isteni Kemencés ételt,befogja aranyozni a napotokat.
4Hangulat
4Ár / érték arány
Kiváló 2016. június 13.a párjával járt itt
Nagyon ízletes kemencés ételek, kellemes aromájú termelői borok és egyedi ínyenc rétesek várják a hedonista vendégeket. Aki arra jár, mindenképpen térjen be! Éhesen nem távozhat. . . Családosoknak kifejezetten előny a játszótér, továbbá a mulatni vágyókat esténként élőzene szórakoztatja.
4Tisztaság
Kiváló 2016. június 2.a párjával járt itt
Abszolút igazak az értékelések. Oda figyelnek a vendégre. Mi rétest szerettünk volna, de mondtuk, hogy majd elvitelre. Egy idő múlva megjelent a fiatalember kezében egy zacskóval. Ide hoztam a rétest, mert ez az utolsó, s nehogy elfogyjon.
Az ilyen hozzáállás még vonzóbbá teszi a helyet. Aki Zalakaroson jár/vagy környékén/ ne hagyja ki ezt az éttermet.
Finom étkek, kiváló kiszolgálás, jó hangulat kellemes környezet
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Öt éve járunk hozzájuk vissza , minden alkalommal ugyan azt a családias hangulatot és kitűnő kiszolgálást, valamint ételeket kapjuk mint az első alkalommal.
Csak ajánlani tudom mindenkinek , aki egy igazán szuper családias , kitűnő ételekkel rendelkező helyett keres Zalakaroson :) :)
Így tovább! Augusztusban ismét megyünk :) :)
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
A pesti vendéglátásban dolgozom, ahol a vendégközpontúság mint alapérték, sok helyen kihalt, inkább a bevétel növelése a cél csak. A kilátó borozó megőrizte a vendéglátás szépségét. Kiváló ételekkel, jó hangulattal és egyszerűen szinte hihetetlenül kedves felszolgálókkal (ebben beletartozik a tulajdonos is) kedveskedik minden nap ez a csodás kis étterem.
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2016. május 10.a párjával járt itt
Párommal voltunk ebben az étteremben. Egyszerűen csak leg-leg-leg stílusban tudok beszélni róla! Zárás előtt háromnegyed órával estünk be. Mosolyogva, kedvesen fogadtak, az étlapot azonnal hozták. A választott étel kifogástalan volt: nagy adag, házias ízek, friss, ropogós, ízletes minden!
Kiváló 2016. április 7.egyedül járt itt
Csak osztani tudom az ez előttem szólók véleményét, az étel, a kiszolgálás, vendégszeretet, kiváló! A wellness hotelekkel szemben emberközelibb, felüdülés a hotelek után! Alapvetően az erdő és a 100 lépcső felé indultam, visszaérve viszont nem tudtam elmenni mellette, és nem bántam meg, tiszta, igényes, kulturált, nagyon jól felkészült hely. 5star!
Kiváló 2016. március 29. járt itt
Rengeteg helyen megfordúltunk már. . . ide is ajánlás után érkeztünk 250 km-ről! ! És határozottan jelenthetem ki: ez egy nagyon jól működő" gépezet"! ! ! És miért? ? ? A vezetőség barátságos,kommunikatív,szerények és emberségesek! ! ! A személyzet ugyszínten! ! Mint egy nagy csalad! ! !
Itt fényképeztem:
Kilátó Borozó Zalakaros - Étel/ital
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 84 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 5.családjával járt itt
Idén szeptemberben először voltunk a Kilátó Borozóban. Kemencében sült kacsacombot ettünk párolt káposztával, cikkes héjas burgonyával, szuper volt! Finom vacsora volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! A felszolgálás is kedves, udvarias! Ide biztos vissza fogok térni!
Kiváló 2015. szeptember 24.barátokkal járt itt
Remek etkek , itokak ,kedves szemelyzet, nem utolso sorban meg a gyerkocokre is gondolnak. Csak ajanlani tudom mindenkinek aki arra jar. Sokszoros visszatero.
36 értékelés / 4 oldalon
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosKilátó út 44.
06 93 701010
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
Konyha jellege
Specialitás
kemencében sült fogások
Zene
Élőzene: magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Főétel
Csapolt sörök