Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás
8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa, Amex
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros - vélemények, kritkikák

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Abszolút igazak az értékelések. Oda figyelnek a vendégre. Mi rétest szerettünk volna, de mondtuk, hogy majd elvitelre. Egy idő múlva megjelent a fiatalember kezében egy zacskóval. Ide hoztam a rétest, mert ez az utolsó, s nehogy elfogyjon. Az ilyen hozzáállás még vonzóbbá teszi a helyet. Aki Zalakaroson jár/vagy környékén/ ne hagyja ki ezt az éttermet.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Öt éve járunk hozzájuk vissza , minden alkalommal ugyan azt a családias hangulatot és kitűnő kiszolgálást, valamint ételeket kapjuk mint az első alkalommal.
Csak ajánlani tudom mindenkinek , aki egy igazán szuper családias , kitűnő ételekkel rendelkező helyett keres Zalakaroson :) :)
Így tovább! Augusztusban ismét megyünk :) :)

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pesti vendéglátásban dolgozom, ahol a vendégközpontúság mint alapérték, sok helyen kihalt, inkább a bevétel növelése a cél csak. A kilátó borozó megőrizte a vendéglátás szépségét. Kiváló ételekkel, jó hangulattal és egyszerűen szinte hihetetlenül kedves felszolgálókkal (ebben beletartozik a tulajdonos is) kedveskedik minden nap ez a csodás kis étterem.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk ebben az étteremben. Egyszerűen csak leg-leg-leg stílusban tudok beszélni róla! Zárás előtt háromnegyed órával estünk be. Mosolyogva, kedvesen fogadtak, az étlapot azonnal hozták. A választott étel kifogástalan volt: nagy adag, házias ízek, friss, ropogós, ízletes minden! Nagyon gyorsan kihozták, és a zárórához közeli időpont ellenére sem volt az az érzésünk, hogy "kifelé".

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 7.
Csak osztani tudom az ez előttem szólók véleményét, az étel, a kiszolgálás, vendégszeretet, kiváló! A wellness hotelekkel szemben emberközelibb, felüdülés a hotelek után! Alapvetően az erdő és a 100 lépcső felé indultam, visszaérve viszont nem tudtam elmenni mellette, és nem bántam meg, tiszta, igényes, kulturált, nagyon jól felkészült hely. 5star!

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rengeteg helyen megfordúltunk már. . . ide is ajánlás után érkeztünk 250 km-ről! ! És határozottan jelenthetem ki: ez egy nagyon jól működő" gépezet"! ! ! És miért? ? ? A vezetőség barátságos,kommunikatív,szerények és emberségesek! ! ! A személyzet ugyszínten! ! Mint egy nagy csalad! ! ! Az étkek fenségesek,nem kerítenek nagy feneket hogy 100 dolog legyen az étlapon.

PZsu TOP étteremértékelő
PZsu TOP egyébhely értékelő
2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén szeptemberben először voltunk a Kilátó Borozóban. Kemencében sült kacsacombot ettünk párolt káposztával, cikkes héjas burgonyával, szuper volt! Finom vacsora volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! A felszolgálás is kedves, udvarias! Ide biztos vissza fogok térni! Mindenkinek, aki Zalakaroson jár, annak kötelező programként ajánlom a Kilátó Borozó meglátogatását, nem fog csalódni!

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 24.
Remek etkek , itokak ,kedves szemelyzet, nem utolso sorban meg a gyerkocokre is gondolnak. Csak ajanlani tudom mindenkinek aki arra jar. Sokszoros visszatero.

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ha Zalakaroson jár, akkor a Kilátó Borozó egyszerűen kihagyhatatlan. A kemencés ételeknek nincs párja és ennél finomabb rétest még nem ettünk. A felszolgálás és a dolgozók kedvessége példaértékű. Az erdő szélén megbújó csöpp kis étterem hangulata annyira magával ragadó, hogy mi évről-évre mindig visszatérünk. Mindenkinek tényleg csak ajánlani tudjuk!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 18.
Minden magyar vendéglátóhelyen ilyen fogadtatásban,és kiszolgálásban kellene részesülnie a vendégnek! ! kellemes,gyönyörü estében volt részünk. kemencében sütött csülköt,oldalast és tarját ettünk. porhanyós,omlós volt a hus,érezni lehetett az ételeken a faparázs isteni illatát. Külön szeretném dicsérni a köretként adott Bajor pároltkáposztát.

Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hunguest Hotel Freya Zalakaros
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Panoráma Balatongyörök Zalakaros
Hotel Bonvino Wine & Spa Zalakaros
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX