Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás
8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat:
borozó, étterem, vendéglő
kemencében sült fogások ...
Élőzene:
magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
magyar, angol, német, orosz, szlovák
Visa
Soproni

Kilátó Borozó Zalakaros - vélemények, kritkikák

Kilátó Borozó Zalakaros vélemények

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal ebédeltünk ebben az étteremben. A felszolgáló fiú a sült kacsacombot ajánlotta nekünk,párolt lila káposztával,héjában sült cikkes burgonyával. Mit ne mondjak nem bántuk meg. Sőt azóta is emlegetjük azt az ízletes omlós kacsacombot. Mindenkinek ajánlom,aki Zalakaroson jár mindenképp menjen fel a kilátóhoz és egyen egy isteni Kemencés ételt,befogja aranyozni a napotokat.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ízletes kemencés ételek, kellemes aromájú termelői borok és egyedi ínyenc rétesek várják a hedonista vendégeket. Aki arra jár, mindenképpen térjen be! Éhesen nem távozhat. . . Családosoknak kifejezetten előny a játszótér, továbbá a mulatni vágyókat esténként élőzene szórakoztatja.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Abszolút igazak az értékelések. Oda figyelnek a vendégre. Mi rétest szerettünk volna, de mondtuk, hogy majd elvitelre. Egy idő múlva megjelent a fiatalember kezében egy zacskóval. Ide hoztam a rétest, mert ez az utolsó, s nehogy elfogyjon. Az ilyen hozzáállás még vonzóbbá teszi a helyet. Aki Zalakaroson jár/vagy környékén/ ne hagyja ki ezt az éttermet.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18.
Öt éve járunk hozzájuk vissza , minden alkalommal ugyan azt a családias hangulatot és kitűnő kiszolgálást, valamint ételeket kapjuk mint az első alkalommal.
Csak ajánlani tudom mindenkinek , aki egy igazán szuper családias , kitűnő ételekkel rendelkező helyett keres Zalakaroson :) :)
Így tovább! Augusztusban ismét megyünk :) :)

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A pesti vendéglátásban dolgozom, ahol a vendégközpontúság mint alapérték, sok helyen kihalt, inkább a bevétel növelése a cél csak. A kilátó borozó megőrizte a vendéglátás szépségét. Kiváló ételekkel, jó hangulattal és egyszerűen szinte hihetetlenül kedves felszolgálókkal (ebben beletartozik a tulajdonos is) kedveskedik minden nap ez a csodás kis étterem.

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal voltunk ebben az étteremben. Egyszerűen csak leg-leg-leg stílusban tudok beszélni róla! Zárás előtt háromnegyed órával estünk be. Mosolyogva, kedvesen fogadtak, az étlapot azonnal hozták. A választott étel kifogástalan volt: nagy adag, házias ízek, friss, ropogós, ízletes minden! Nagyon gyorsan kihozták, és a zárórához közeli időpont ellenére sem volt az az érzésünk, hogy "kifelé".

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. április 7.
Csak osztani tudom az ez előttem szólók véleményét, az étel, a kiszolgálás, vendégszeretet, kiváló! A wellness hotelekkel szemben emberközelibb, felüdülés a hotelek után! Alapvetően az erdő és a 100 lépcső felé indultam, visszaérve viszont nem tudtam elmenni mellette, és nem bántam meg, tiszta, igényes, kulturált, nagyon jól felkészült hely. 5star!

Mobilról küldte. | 2016. márciusban járt itt
Értékelt: 2016. március 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rengeteg helyen megfordúltunk már. . . ide is ajánlás után érkeztünk 250 km-ről! ! És határozottan jelenthetem ki: ez egy nagyon jól működő" gépezet"! ! ! És miért? ? ? A vezetőség barátságos,kommunikatív,szerények és emberségesek! ! ! A személyzet ugyszínten! ! Mint egy nagy csalad! ! ! Az étkek fenségesek,nem kerítenek nagy feneket hogy 100 dolog legyen az étlapon.
Zalakaros

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén szeptemberben először voltunk a Kilátó Borozóban. Kemencében sült kacsacombot ettünk párolt káposztával, cikkes héjas burgonyával, szuper volt! Finom vacsora volt, csak ajánlani tudom mindenkinek! A felszolgálás is kedves, udvarias! Ide biztos vissza fogok térni! Mindenkinek, aki Zalakaroson jár, annak kötelező programként ajánlom a Kilátó Borozó meglátogatását, nem fog csalódni!

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 24.
Remek etkek , itokak ,kedves szemelyzet, nem utolso sorban meg a gyerkocokre is gondolnak. Csak ajanlani tudom mindenkinek aki arra jar. Sokszoros visszatero.

Kilátó Borozó étlapja
Kilátó Borozó - asztalfoglalás

8749 Zalakaros, Kilátó út 44.
06 93 701010
Kilátó Borozó Zalakaros a térképen

Szállodák Zalakaroson és környékén
Palace Hotel  Zalakaros
Hotel Vital Zalakaros
Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel Zalakaros
A Zalai-dombságban, a Nyugat-Dunántúlon található a Gosztola Gyöngye Spa & Élményhotel, a Lenti...
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás-extra kedvezménnyel (min. 2 éj)
Szilveszter Zalában (min. 3 éj)

Kilátó Borozó ZalakarosX
Asztalfoglalás